Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arası gösteriliyor
 1. #1

  2014 Ocak Ayı Burçların Aşk Dosyası

  KOÇ OCAK AYI –Aşk ve İlişkiler


  1-5 Ocak haftası: Aşkta ciddiyet, güven, sorumluk bir hayli etkin olacaktır. Ayrıca ailevi konular üzerinde odaklanacağız. Birbirinizin isteklerine, hedeflerine, farklılıklarına karşı anlayışlı olunuz. Genelde ciddi ilişkilere meyilli olacağız. Tutkuluyuz. Ancak kimseye eğilmez bir halimiz var. Bu problemli bir ilişkide sorun yaşatabilir. Ancak güven olgusunu önemsemeliyiz.
  6-12 Ocak haftası: Eski bir ilişki yeniden kendini hatırlatabilir. Yeni ilişkilerde ise, hemen karar verilmemelidir. İlişkilerde geçmişte yaşanmış bir takım meseleler ele alınabilir. Sadakat önemsenir. Çok fazla köşeleyici düşünmek kadar, her şeyin sizin istediğiniz gibi olmasını talep etmek de yanlıştır.
  13-19 Ocak haftası: Sosyal anlamda iletişim hızlanıyor. Dostlarınızla bir araya gelebilir. İletişim, haberleşme anlamında aktif olursunuz. Sürpriz arkadaşlıklar kurulabilir. Bunlar genelde fikirlerinizin uyuşacağı kişilerdir. Ancak aklımız başımızda olsun. Hafta ortasında ailevi konularda hassas olacağız. İş ve ev arasındaki dengeye dikkat!
  20-26 Ocak haftası: Sosyal yaşamda kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmeye başlayacaksınız. İlişkilerinizi, gelir geçer tarzda değil, gelecek vaat ediyor mu diyerek ele almanızda yarar var. İletişim anlamında etkin bir hafta. Partnerinizle aranızdaki sorunları konuşarak halledebilirsiniz.
  27-31 Ocak haftası: Yeni biriyle tanışabilirsiniz. Kişiliğinizin özel yanları, onun dikkatinden kaçmaz. Birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, etkinliklerde bulunabilirsiniz. Ancak duygusal konularda kimi zaman ikilimde kalabiliriz.

  BOĞA OCAK AYI- AŞK VE İLİŞKİLER


  1-5 Ocak haftası: Uzakta olan kişilerle görüşmelerin işaretçisidir. Eskiye dair meseleler üzerinde konuşulur. Şu anda üzerinde düşündüğünüz mesele için biraz daha beklemeniz gerekebilir. Fikirlerinizi paylaşın ancak ilişkiyi zamana bırakın. Siz ciddiyetten yanasınız. Değerlerinize sahip çıkıyorsunuz. Güven arıyorsunuz. O zaman ilişkimizde veya yeni tanışmalarda ölçülü konuşmamızda yarar var.
  6-12 Ocak haftası: İlişkinizi önemsemektesiniz. Fakat bazı problemler sizi yoruyor. Bu hafta önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Bunların tümü ileriye dönük olarak önem arz edecek. İlişkisi olmayan Boğalar ise, karşı cinsle olan her türlü iletişimde fazlasıyla ciddi düşünecekler. Hislerimizi pek samimi bir şekilde dile getirmekten kaçınacağız. Önce bir bakmak, karşımızdakini anlamaktan yanayız. Hafta sonuna doğru, enerjiler bir hayli yoğun. İlişkinizde geçmiş meseleler üzerinde duracaksınız. Yeni tanışmalarda, çekimser davranabilirsiniz. Partnerinizin üzerinizdeki etkisi yoğun. Beraberliğinizdeki pürüzleri birlikte halledebilirsiniz.
  13-19 Ocak haftası: Farkındalık yönümüzü geliştirici ve hayata inançla sarılmamızda destekleyici olan ortaklıklara, ilişkilere sizi hazırlayıcı olumlu bir görünümün etkisi altında haftaya adım atmaktasınız. Şu andaki mevcut işiniz veya ilişkinizde zorlanmalar olsa da, bahsettiğim bu görünüm, size başka kapılar açarak gelişiminizde faydalı olacaktır. Aile, yakınlarınız, çevrenizle alakalı konularda hassasiyetiniz yüksek olabilir. Onlarla bağlantı kurmak, durumlarını bilmek istersiniz.
  20-26 Ocak haftası: İş ve ilişki anlamındaki her türlü ortaklıkta mücadeleler söz konusu. Dengeli hareket etmek, beraberlikleri yeniden ciddi anlamda ele almak ve ileriye dönük şekilde düzenlemek gerekecek.
  27-31 Ocak haftası: Hafta ortasında Merkür Balık burcunda ilerlemeye başlıyor. İleriye dönük konular üzerinde bilinçli bir şeklide düşünmemizde yarar var. İyi niyetin sınırlarına dikkat ederek ilişkilerinizi yürütebilirsiniz. Şefkatli düşüneceksiniz. İnsanlara yardımcı olmaya çalışacaksınız. Ancak bunun ayarını bilmeyenlere karşı da dikkatli olmanız gerekecek. Venüs geri hareketi sona erdiğinden, bilgilenme, iş ve yolculuklar, ilişkiler anlamında işlerin yoluna girmesi kolaylaşacak.

  İKİZLER OCAK AYI- AŞK VE İLİŞKİLER


  1-5 Ocak haftası: İlişkinizle alakalı konularda cinsel tutkular bir hayli önemli. Problemleriniz olsa dahi, sırf bağımlılığınız nedeniyle ondan vazgeçmeniz kolay olmaz. Bu hafta özellikle beraberliklerde bu olgular çok önemli hale gelecek. Yeni başlayacak ilişkilerin de temelinde karşılıklı cinsel çekim faktörü bir hayli etkili olabilir. Ancak, sadece bununla kalmayıp, değerleriniz, hayatı ele alış biçiminizi de önemsemelisiniz.
  6-12 Ocak haftası: İlişkide iletişim bir hayli önemli. Hem kendinize hem de partnerinize karşı biraz daha ılımlı davranmanızda yarar var. Aradığımız bazı kriterleri bulmakta zorlandığımız için, hem kendimize hem partnerimize yüklenebiliriz. Kuruntulu düşünebiliriz. Birbirinize karşı sorumluluklarınızı, sınırlarınızı, duygularınızı şöyle geçmişi göz önüne alarak bir düşünmekte yarar var.
  13-19 Ocak haftası: Partnerin güç ve kontrolünü ilişkide baskın şekilde gösterebilir. Bu ilişkinizin niteliğine göre, sizi çok fazla sevdiğinden olabilir. Venüs geri harekette olduğundan, özellikle aranızdaki problemleri ılımlı şekilde ele alınız. Bu etki altında başlayan ilişkilerin uzun ömürlü olması zordur. İlişkilerde genel olarak karşı tarafın gücünü, güvenilir olup olmadığını, bu ilişkide kazançlı çıkıp çıkmayacağımızı sorgularız. Cinsel anlamda rahat davranmayız. Belli bir mesafe koyarak hareket etmeyi tercih edebiliriz. Birbirimize bu hafta biraz daha ılımlı yaklaşmakta, yeni başlayacak ilişkilerde de temkinli olmakta yarar görüyorum.
  20-26 Ocak haftası: Yeni arkadaşlıklar, tanışmalar, kısa yolculuklar, iletişimler bir hayli etkili olacaktır. Ancak ciddi ilişkilerde eğer problemler varsa, hafta sonuna doğru lütfen dikkatli olunuz. Çatışmayınız, birbiriniz üzerinde baskın olmaya çalışmayınız.
  27-31 Ocak haftası: Sosyal ilişkiler güçleniyor. Yeni insanlarla tanışmak, kendimizi ifade etmek, yeniliklerde bulunmak istediğimiz bir haftaya adım atıyoruz. Ayın sonuna doğru aşk evimizin yöneticisi Venüs’ün geri hareketi bitiyor. Bu sizler açısından ilişkinizle alakalı paylaşımları yeniden gözden geçirerek, durum tespiti yapmak anlamında faydalıdır.

  YENGEÇ OCAK AYI- AŞK VE İLİŞKİLER


  1-5 Ocak haftası: İlişki meselelerinde bir hayli zorlayıcı bir haftaya adım atıyoruz. Partnerinizle aranızda çatışmalar meydana gelebilir. Özellikle 3 Ocak tarihi bu anlamda önemlidir. Onun kişisel baskınlığı, ev içinde veya beraberliğinizde dengeleri bozabilir. Birbirinize karşı kırıcı, sonradan pişman olucu tarzda konuşmayınız. Geçmiş konular yüzeye çıkabilir. Yeni tanışmalar açısından etkili bir hafta olsa da, işin ciddiyete dönüşmesi pek kolay değil. Bu haftanın özünde, başkalarının hayatınızdaki önemi, ilişkinizin sorumlulukları, bizden farklı yönde düşünen kişilerin üzerimizdeki etkileri, dengeli hareket etmek zorunluluğu bir hayli etkili olacaktır.
  6-12 Ocak haftası: Haftanın başında partnerimizle veya karşı cinsle iletişimsel anlamda rahatlatıcı etkiler mevcuttur. Geçmişe ait meseleleri ele alabilir, üzerinde konuşabiliriz. Venüs geri harekette olduğundan konuşmalarımıza, davranışlarımıza dikkat edeceğiz. Burada özellikle partnerin de, kendini ilişkisine göre ayarlamasında yarar var. Ailevi meseleler sakinlikle ele alınmalıdır. Yeni tanışmalar gündeme gelebilir. Ancak dikkat ediyoruz. Birbirimizi tanıyacağız. Ancak ondan sonra ilişkimiz hakkında karar verebiliriz. Tutarlı, güvenilir kişileri tercih etmeliyiz. Bazı sorunları aşabileceğimiz bir hafta olduğunu söyleyebilirim.
  13-19 Ocak haftası: Neptün’ün güzel bir görünümü meydana gelecek. Bu bizi ilişkilerde ileriye dönük olarak güçlendirir. Vizyonumuzu yükseltir, şüphelerden arındırır, aşkta geleceğimizi görmemiz, gelişmemiz mümkün olur. Burcunuzda gerçekleşen Dolunay, ilişki meselelerinde son iki haftada yaşananların değerlendirilmesi anlamında önemlidir. Partnerinizin baskın tavırları ile sizin duygularınız arasındaki bir gerilimi işaret eder. Bu gerilim aile içinde sorun yaratabilir.
  20-26 Ocak haftası: Aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde hem birbirinizin özgürlükleri, inançları, hedeflerine saygılı olmak hem de şu andaki mevcut sorunları çatışmadan halletmek zorundasınız. Nazik ve ölçülü davranışlarda bulunulmadığı takdirde sıkıntı yaşanabilir.
  27-31 Ocak haftası: Merkür Balık burcunda ilerlemeye başlayacak. Ilımlı iletişim, sevgiyle kucaklamak, insanlara şefkatle yanaşmak arzumuz yükseliyor. Bizde hayal kırıklığı yaratan ne varsa, onları bilinçli bir şekilde gözden geçirmemiz lazım. Bu hafta Venüs geri hareketi sona eriyor. En azından ilişkilerde şu yanlış davranışlar, baskın durumlar, sıkıntılar azalıyor. Yeni ilişkiler için yol açılıyor. Güven, sevgi, saygı üçlemesi beraberliklerde yine etkili unsurlar arasında yer alacak.

  ASLAN OCAK AYI- AŞK VE İLİŞKİLER


  1-5 Ocak haftası: Genel olarak bir ilişkide bedensel ve zihinsel uyumu bir hayli önemseyeceğiz. Bir şeylere zorunlu olmaktan hoşlanmayacağız. Eğer beraberlikte sorunlarımız varsa, bunlar biraz kafamızı karıştıracak gibi. Kendimizi baskı altına alınmış gibi hissedebiliriz. Ailevi, iş veya ilişki anlamında pek etkin bir haftaya adım atmıyoruz. Daha ziyade sağlığımız ve rutin hayatımıza göre akışta kalmamız, sakin olmamız gerekiyor.
  6-12 Ocak haftası: Hafta ortasında yakın çevre ilişkilerinde uyumdan yana bir tavır sergilersiniz. Aşkta duygusal yönden güvence arzunuz bir hayli yoğundur. Bunu bulamadığınız takdirde insanlarla aranıza mesafe koyabilirsiniz. Hafta sonuna doğru Merkür Kova burcunda ilerleyecek. Partnerinizle iletişim iki yönlü gerçekleşebilir. Bu biraz da sizin ilişkinizin niteliğiyle alakalıdır. Bazen arkadaşça konuşur, kimi zaman kendi bildiklerinin doğru olduğunu kabul etmeniz ister.
  13-19 Ocak haftası: İlişkinizde mantıklı yaklaşımlar çok önemli. Bireysel açıdan olaylara bakan bir partneriniz varsa, bu ilişkinin geleceği hakkında uzlaşmazlık yaşanabilir. Dikkatli olmak gerekiyor. Birbirinizin düşüncelerini derinlikli bir şekilde bakmalısınız, sabırlı olmalısınız. Hafta sonuna doğru iletişim olumlu hale gelecek. Birbirinizi anlamakta zorlanmayacaksınız. Bazı Aslanlar için hafta sonunda sürpriz tanışmalar ve arkadaşlık edinme anlamında enerjiler olumlu.
  20-26 Ocak haftası: Bu haftanın başlangıcında Güneş-Kova burcunda ilerlemeye başlayacak. İkili ilişkilerde partneriniz ve siz, birbirinize karşı uyumlu davranmalısınız. Bireysellik tabii ki önemli ancak ilişki bir ortaklıktır. Hem kendi kişisel özelliklerinizi hem de karşınızdaki kişinin karakter yapısını mutlaka göz önüne alarak hareket etmelisiniz. Özellikle bu hafta ikili ilişkilerde belli bir mesafe oluşabilir. Gelecek vaat etmeyen beraberlikler bir sınavdan geçebilir. Kolayca birbirinizi incitebilirsiniz. Duygularınızı baskın şekilde birbirinize karşı ifade edebilirsiniz. Dikkatli olmakta yarar var. Yeni tanışmalar bir hayli etkili olacak. Özellikle bekar Aslanlar için sürpriz aşklar gündemde.
  27-31 Ocak haftası: Haftanın başında enerjiler olumlu. Yeni arkadaşlıkları, ilişkideki yenilikleri simgeliyor. Yeniay Kova burcunda gerçekleşiyor. Farklılık arayışımız bir hayli yoğun olacak.

  BAŞAK OCAK AYI- AŞK VE İLİŞKİLER


  1-5 Ocak haftası: Aşk hayatımız güçleniyor. Bütün güçlü yanlarımızı ifade edebilmemiz, karşı cins üzerinde etkili olacağız. Yeri geldiğinde baskın davranacağız. Partnerimizle bütünleşeceğiz. Eğer istersek, elde edemeyeceğimiz bir şey olamaz. Yaşadığımız ilişki bizi yeniden yaratıyor gibi. Bu kısa süreli enerjinin tadını çıkarmak lazım. Haz duygumuz bir hayli ön planda olacak. Problemler varsa onları kökünden kazıyabiliriz. Size kimsenin hükmetmesine izin vermezsiniz. Egonuz bir hayli yükselir. Değerli bulduğunuz her şeye sahip çıkarsınız. Yeni tanışmalar eklidir. Ancak ciddiyete dönüşmesi kolay olmaz. Eğer sevgilinizden ayrı iseniz, ondan bir haber alabilirsiniz. Fakat aceleci davranmayın.
  6-12 Ocak haftası: Yeni haftamız olumlu başlıyor. Sorumluluk sahibi kişilerle tanışabiliriz. İlişkilerde sabırlı, dikkatli, çekici kişilerle bağlantı kurabiliriz. Ancak Venüs geri hareketini unutmayalım. Karşımızdaki kişiyi iyice tanımayı da ihmal etmeyelim. Girdiğimiz ortamlarda karşı cinsin dikkatini çekebiliriz. Geçici ilişkilere değil, kalıcı olanlara öncelik tanıyacağız. İşi gücü var mı, mali konularda durumu nedir, nasıl davranışlara sahip bunları gözden geçireceğiz. İlişkimizde sorunlar varsa, bunları tekrar bir gözden geçirelim. Paylaşımdan hoşlanan, ancak gelecek konusunda soru işaretleri uyandıran kişilere de dikkat edelim.
  13-19 Ocak haftası: Haftanın başındaki özel bir görünüm, geleceğimizde önemli bir rol oynayacak birinin hayatımıza girebileceğini işaret ediyor. Kadersel bir karşılaşma olarak ele alabiliriz. Bu görünüm zaman içinde kendini gösterecektir. Dolunay Yengeç burcunda gerçekleşecek. Sosyal ilişkilerden, duygusal meselelere kadar güvencemizi öne almamızı sağlayacak. Hafta sonuna doğru, ilişkilerde bir hayli ciddi düşüneceğiz. Değerlerimize saygı gösterilmesini isteyeceğiz.
  20-26 Ocak haftası: Hafta sonuna doğru, ilişkilerde üzerinde durduğumuz en önemli nokta, verilen sözlerin tutulması. Hiç kimsenin kafamızda soru işaretleri uyandırmasını istemeyeceğiz. Bu yüzden de, bir mesele canımızı sıktığında araya mesafe koyabiliriz.
  27-31 Ocak haftası: Bu hafta Merkür-Balık burcunda seyrine başlayacak. İlişkimizle ilgili konularda şartları gözden geçirmek lazım. Partnerimizin sözlerine özellikle dikkat edelim. Doğru mu söylüyor, çabuk mu vazgeçiyor, sık sık çelişkilere düşüyor mu, dili ile gönlü aynı mı? Bunlar çok önemli. Tanıştığımız kişilerin söylediği her sözü doğru sanmak yerine, araştıralım. İlişkimizde problemler varsa, partnerimiz bizi kendi tarafına çekmek için, romantik sözler sarf edebilir. Biz, kolayca etkilenmeden, duruma bilinçli bakalım. Hafta sonuna doğru Venüs geri hareketi sona erecek. Bu aşk ilişkilerinde rahatlatıcıdır. Ancak dediğim gibi, biz söylenene değil, icraata bakacağız.

  TERAZİ OCAK AYI- AŞK VE İLİŞKİLER


  1-5 Ocak haftası: Bu hafta ailevi ilişkilerimiz bir hayli önemli. Sorumluluklar nedeniyle arzuladığınız şekilde hareket edemeyebiliriz. Bu da bizi bir hayli yorabilir. İş hayatı bir yandan ailevi meseleler bir yandan bizi sıkıştırır. Ancak, sabırlı ve soğukkanlı bir şekilde hareket edersek, istediğimiz gibi durumları yönlendiririz. Ne de olsa Mars, burcunuzda ilerliyor.
  6-12 Ocak haftası: Hafta ortasındaki enerjiler, bir yandan ilişkide bulunmaya hevesli olduğumuzu gösteriyor. Ancak fazla duygusal, aşırı hassas tiplerden, sürekli duygusal takılan tiplerden hoşlanmayacağız. Hele hele bizi bir takım ajitasyonlarda bulunarak etkilemeye çalışan kişilerden hiç mi hiç haz etmeyeceğiz. Hafta sonuna doğru Merkür-Kova burcunda ilerleyecek. Sosyal yaşam, aşk hayatımız canlanmaya başlayacak.
  13-19 Ocak haftası: Hafta sonuna doğru, bir hayli aktifiz. Yeniliklere açığız ve aşkta gayet hevesliyiz. Sürpriz bir aşk gönül kapımızı çalabilir. Değişim arzumuz bir hayli yoğunlaşıyor.
  20-26 Ocak haftası: Hafta başında Güneş-Kova burcunda seyrine başlıyor ve bizim için arkadaşlıklar bir hayli etkili oluyor. Kendimizi gayet dışadönük bir şekilde ifade edebiliriz. Her insanla bağlantı kurabiliriz. Özellikle arkadaş toplantıları, aktiviteler bizi kendine çekiyor. Aşkta her an her şey olabilir.
  27-31 Ocak haftası: İlginç birisi dikkatimizi çekebilir. İlişkiler açısından, yenilikler anlamında haftanın başındaki enerjiler bir hayli olumlu gözükmekte. Yeniay da bunu destekleyici Kova burcunda oluşacak.

  AKREP OCAK AYI- AŞK VE İLİŞKİLER


  1-5 Ocak haftası: Çevremizle olan ilişkimizde gayet güçlüyüz. İnsanlar bizim gücümüzü, düşündüklerimizi, davranışlarımızı onaylamak zorundalar. O denli kuvvetliyiz. Çekici yönlerimiz tümüyle ön planda olacaktır. Bir şeye karar verdik mi, elimizden kurtuluşu olmaz. Tutkuluyuz, inatçıyız. Karşı cins üzerinde de gayet etkili olabiliriz. Gizli bir meseleyi aydınlığa kavuşturmak isteriz. Ancak dikkatli olalım. Dengeleri sarsmadan hareket edelim. İlişkilerde, karşı tarafın sizden bir şeyler gizlemesine izin vermeyin. Siz de aynı şekilde buna özen gösterin. Uzaklarla iletişim yoğun. Geçmiş konularla ilgili bazı gelişmeler yaşanabilir. Bir de lütfen yeni tanışmalarda özellikle güven olgusuna önem verelim. Ne de olsa Venüs geri hareket dönemindeyiz.
  6-12 Ocak haftası: Hem çevremizle olan iletişimde hem de ilişkilerde tekrar bazı noktalar üzerinde ciddiyetle durabiliriz. Bir daha düşünmek ve temkinli olmaktan yanayız. Venüs geri harekette olduğu için tabii ki bu yeniden ele alma durumu gayet yararlıdır. Hafta sonu doğru enerjiler olumlu bir akış gösteriyor. Ne istediğimizi biliyoruz. Kararlıyız ve söylenenler değil ortaya konulanlar önemlidir diyerek incelemede bulunuyoruz. Aile, yuva, kişisel anlamdaki konular üzerinde hafta sonu itibariyle baskılardan hoşlanmayacağız. Ev içinde özgür düşünmek, bireysel görüşlerimizi kabul ettirmek isteyeceğiz.
  13-19 Ocak haftası: Haftanın başında gayet olumlu bir görünüm devreye girecek. Neptün’ün hoş ve tılsımlı etkisi bize aşkta ilerisi adına umut veriyor, hayallerimizi güçlendiriyor. Bizi aşkın derin maviliğine davet ediyor. Hafta sonuna doğru, ilişkimizle ilgili elde olmayan durumlar güvensizlik yaratabilir.
  20-26 Ocak haftası: Ailevi meseleler bir hayli önde olacaktır. Ev içinde, ailenizle olan iletişimin dikkatlice ele alınmasında yarar var.
  27-31 Ocak haftası: Merkür bu hafta burcunuzla uyumlu görünüm yaptığı Balık burcunda ilerlemeye başlıyor. Aşk hayatımızda romantik sözlerin, şiirsel anlatımların, aşkla kelam etmenin zamanıdır. Bir tatlı söz, bir içten bakış bizi mest eder. Ay sonuna doğru Venüs geri hareketi sona erince, ilişkilerde geçmişten ziyade artık bugüne ve önümüze bakılır. Güven unsuru, sağlamlık yine ön plandadır.

  YAY OCAK AYI- AŞK VE İLİŞKİLER


  1-5 Ocak haftası: Hafta ortasındaki enerjiniz, aşk hayatında hem güvenceyi hem de sosyal anlamda sizi tatmin edici bir ilişkiyi önemsediğinizi göstermekte. Boşuna zaman kaybetmek istemezsiniz. Sosyal ilişkiler hafta ortasında bir hayli etkili. Sağlam ve tutarlı, dengeli ölçülü beraberliklere açıksınız. Ancak değerlerinize saygı gösterilmesi şart.
  6-12 Ocak haftası: Bizim için değerli olan her şeyi önemseyeceğiz. Bize söylenen sözlerin doğruluğu kadar, niyet de önemli. Gizli saklı, tuhaf ve yorucu, bizi düşündüren, üzerimizde baskı kuran kişilerden uzak duracağız. Partnerimizin bize saygı göstermesi ve her konuda bize güven sunması önemli. İhtiyacımız olduğunda onu yanımızda görmek isteyeceğiz. Hafta sonuna doğru, Merkür-Kova burcunda ilerleyecek, ikili ilişkilerde iletişim ve fikir paylaşımının önemi belirginleşecek.
  13-19 Ocak haftası: Partnerimiz kendini özgür biçimde, farklı yönlerini ortaya koyacak şekilde ifade eder. Ancak bu durum bizim iç dünyamızda, geleceğe ait düşündüklerimizle örtüşmeyebilir. Hafta sonuna doğru arkadaşlıklar güçleniyor. Tanıştığınız kişiler dikkatinizi çekebilir. Ancak tam anlamıyla sizin istediğiniz kriterlere pek uymayabilir. Genelde sohbetler, havadan sudan paylaşımlar ön plandadır. Haftanın son gününde, iletişim olumlu hale gelecek. Sürpriz güzellikler, aktif paylaşımlar görülecektir.
  20-26 Ocak haftası: Hafta ortası sosyal yaşam canlanıyor, aşk hayatımız bir hayli hızlı ve güzel gelişmelere işaret. İlişkilerde dengeler yerli yerine oturabilir, yeni bir aşk gönül kapımızı çalabilir. Bu durum biraz da kafamızı karıştırır. Kalıcı mı değil mi, uzun sürer mi diye düşüneceğiz. İlişkisinde sorunları olanlar hafta sonuna doğru bazı sözler nedeniyle sıkılabilirler.
  27-31 Ocak haftası: Merkür-balık burcu seyri bu hafta etkili olmaya başlıyor. Biz de ailevi konular üzerinde yoğunlaşacağız. Bir de partnerimizin ailevi konulardaki durumu, bizi düşündüreceğe benziyor.

  OĞLAK OCAK AYI- AŞK VE İLİŞKİLER


  1-5 Ocak haftası: Burcunuzda oluşan Yeniay, sizi bir hayli güçlendiriyor. Yeni atılımlar, girişimler, iş hayatından özel yaşamanıza kadar her konuda olumlu bir haftaya adım atıyorsunuz. İlişkilerde güçlü taraf sizsiniz. Kendinizi arzuladığınız şekilde ifade edebilirsiniz. 5 Ocak civarı günlerde, partnerinizle ciddi bir konuşma yapabilirsiniz. Onun kendi içindeki değerlerine, fikirlerine tabii ki önem vereceğiz. Biz de düşüncelerimizi dile getireceğiz. Ancak birbirimize anlayışlı olmayı ihmal etmeyelim. Şu anda konuştuğunuz meseleler, bir iki ay sonra farklı gelişmelerle netleşebilir.
  6-12 Ocak haftası: Venüs burcunuz üzerinde geri hareketini sürdürüyor. Onun içindir ki, aşk hayatımızla ilgili konularda özellikle geçmişin bir gözden geçirilmesi, üzerinde düşünülmesi yararlı olacaktır. Haftanın ilk günlerinde ilerisi adına bazı meseleler üzerinde görüşülse de, bunlar ancak geri hareket sonrası aydınlığa kavuşur, yerine oturur. Bizi rahatlatabilecek en azından kendimizi güvende hissetmemizi sağlayacak ufak tefek gelişmeler hafta ortasında etkili olacaktır. Hayatın güzellikleri ve konfor duygumuz bir hayli yükselecektir.
  13-19 Ocak haftası: Haftanın ortasında karşıt burcumuzda oluşan Dolunay, partnerimiz ve ilişkimizle alakalı konulardaki hassasiyeti vurgulayıcı olacaktır. Kafamızda, gönlümüzde hem işimiz, ilişkimizin geleceği önem taşıyacak.
  20-26 Ocak haftası: Bu hafta aşk hayatımızla ilgili konularda etkin görünüm yok. Sosyal ilişkilerde ciddiyet ön planda ve bizim kafamızın içinde genel olarak hedeflerimiz daha fazla önem arz ediyor. Güçlü insanlardan destek görmek isteyeceğiz. Eski arkadaşlarımızla bir araya gelebiliriz.
  27-31 Ocak haftası: Bu hafta gerçekleşecek Kova burcundaki Yeniay, özgüven duygumuzu, bireysel özelliklerimizi, toplumla birebir alakalı konuları bir hayli vurguluyor. Ben mi, biz mi, sorusunu soruyoruz kendimize. Bu sorunun cevabı, bizim hayata bakış açımız, aşkı ele alış biçimimize göre olacaktır. Hafta sonunda aşk evimizin yöneticisi Venüs geri hareketi sona erecek. Bu durum, ilişkiler ve hayatın lezzetli yanlarını kendimizce değerlendirmemizde vesile olacaktır.

  KOVA OCAK AYI- AŞK VE İLİŞKİLER


  1-5 Ocak haftası: İç dünyamızda baskı bir hayli yoğun. Doluya koysak almayan, boşa koysak dolmayan problemlerle uğraşıyoruz. Kafamız birçok şeye takılı olduğu için, kendimizi dışa karşı istediğimiz gibi ifade etmekte zorlanabiliriz. Tutkularımız bizi esir almış durumda. Hislerimiz bir hayli yoğun. Ancak hem kendimize hem de ilişkimizle alakalı konulara toleranslı bakmakta zorlanabiliriz. Özellikle 3 Ocak civarı günlerde, merak ettiğimiz konularda bilgi sahibi olmaya çalışacağız. Alacağımız haberlere göre, ilişkimizle alakalı kararlar verebiliriz. Fakat benim tavsiyem, sürekli bir şeyleri kafanıza takıp moralinizi bozmamanızdır. Beden ve zihin uyumunuzu gözetiniz. Hemen karar vermeyin, iyice araştırmadan, görmeden söylenenlere inanmayın.
  6-12 Ocak haftası: Aşk hayatımızla ilgili konularda kendinizi özellikle şu aralar bir hayli baskı altına alınmış hissedebilirsiniz. Keyfini sürmek yerine, kahrını çekmek pek kolay değildir. Bu hafta ve ayın tümünde bu içsel baskı, ilişkide aradığınızı tam olarak bilememek veya aşkı gizli saklı ve platonik tarzda yürütmek gibi sorunlar sizi uğraştırabilir. Hafta sonunda doğru Merkür burcunuzda seyrine başlayacak. Bu en azından, kafanıza uygun şekilde durumları gözden geçirebilirsiniz.
  13-19 Ocak haftası: Bu hafta dile getirdiğiniz bireysel fikirleriniz, başkalarının hoşuna gitmeyebilir veya siz, bu hafta aşk hayatınızla ilgili konularda birlik ve bütünlük duygusunu yüreğinizde hissetmekte zorlanırsınız. Siz gül dersiniz, hayat size dikenleri de sevmeniz gerektiğini söyler. Hafta ortasındaki Dolunay, kendinize anlamlı gelen veya gelmeyenleri belirlemenizi, aşkın hayatınızdaki yerini bir daha düşünmenizde etkili olacaktır. Hafta sonuna doğru keyifli enerjiler mevcut. En azından şöyle bir dışarıya çıkmak, farklı insanlarla olmak size iyi gelebilir.
  20-26 Ocak haftası: İlişkinizle ilgili meselelerde kendinizi gayet güçlü ifade edebilirsiniz. Çünkü Güneş burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Beraberliklerin geleceği, aranızdaki birlik ve bütünlüğün niteliğine bağlı. Bu beraberlikte cinsellik, tutku, toplumsal baskı, hırs, gelgitler bir hayli rol oynamakta. Hafta ortasında iletişim ve ilişki anlamında enerjiniz olumlu. Yeni bir tanışma, beraberlikte sorunlar üzerinde konuşmak mümkün. Hafta sonuna doğru yine bir baskı söz konusu.
  27-31 Ocak haftası: Aşkta hızlı, aktif, kendimizi gayet cesur ifade edebildiğimiz, karşı cins üzerinde etkili olacağımız haftaya adım atıyoruz. Yeni tanışmalar, aşkta öne çıkma, parlaklık, bireysellik bir hayli yüksek. Yeniay burcunuzda oluşuyor. Bu da ayrı bir güzellik tabii ki… Hafta sonuna doğru, Venüs geri hareketi bitiyor. Belki yine bazı sıkıntılarımız, baskı, kısıtlanmalar hissedebiliriz. Ancak bahsettiğim enerjiler, sizi rahatlatacaktır.

  BALIK OCAK AYI- AŞK VE İLİŞKİLER


  1-5 Ocak haftası: Sosyal hayatta güçlü insanlarla kuracağınız temaslar bir hayli etkili olacaktır. Siz, tecrübeli, aklı başında, ne istediğini bilen kişilerle ilişki kurmaktan yanasınız. İllaki aşık olayım, bir beraberliğim olsun diye düşünmüyorsunuz. Karşınızdaki kişinin bir amacı olmalı. Sizi destek vermeli, aynı şekilde birbirinize kol kanat gererek bütünleşmelisiniz. Enerjiniz bu hafta oldukça yoğun ve kuvvetli. 5 Ocak civarı günlerde, tanıştığınız, bağlantı kurduğunuz karşı cinse dikkat ediniz. Onun net ve dürüst davranıp davranmadığını araştırınız. Yeni tanıştığınız kişiyle veya şu anda devam etmekte olan ilişkinizde partnerinizle aşk hayatınızı ilgilendiren konularda bazı durumların yerli yerine oturması için, Mart ayına kadar sakin olacağız. Hem ciddi düşüneceğiz hem de güvende olmak isteyeceğiz.
  6-12 Ocak haftası: İlişkiler açısından haftanın ilk günlerinde yeni tanışmalar, arkadaşlarla bir araya gelmek, ciddi ve aklı başında insanlarla karşılaşmak mümkün. Ancak unutmayalım ki, Venüs oğlak burcunda geri hareketini sürdürüyor. Biz öncelikle güven unsurunu öne alarak ilişkide bulunacağız. Tanıştığımız kişilerle arkadaşlık yapabiliriz. Fakat ilerisi anlamında acele etmeyelim. Hafta sonuna doğru, Merkür-Kova burcunda ilerleyecek. Partnerinizin bazı problemleriyle uğraşabiliriz veya bize karşı iletişim anlamında kapalı olması sebebiyle sıkılabiliriz.
  13-19 Ocak haftası: Haftanın hemen başında meydana gelecek ve sizler açısından hakikaten gayet olumlu, inancınızı besleyici, yaratıcı tüm faaliyetlerde gelişiminizi yükseltici, mistik anlamda başkalarına da rehberlik etmenizi sağlayıcı, bütünlük duygusunu inançla birleştirici bir görünüm oluşacak. Yöneticiniz Neptün’ün Kuzey düğümle olan olumlu görünümü, sizi arındırıcı, tüm korkularınızdan kurtulmanızda ışıklandırıcıdır. Bu görünümü geniş anlamda ele almalı, günlük olarak değerlendirmemeliyiz. Bu enerji, derinden derine sizi desteklemeye başlamış olarak kabul edin. Bir dilekte bulunun, güzellikler isteyin hayattan. Hafta ortasına doğru oluşan Dolunay, aşk hayatınızla ilgili konularda ve hedeflerinizi gerçekleştirme yönünde sizi olumlu yönde uyarıcı bir yansımadır. Yön belirlemenizi sağlar.
  20-26 Ocak haftası: Hafta başında aşk hayatımızı ilgilendiren konularda şöyle bilinçli bir şekilde düşünelim dostlarım. Geriye çekilelim ve istediğimiz yenilikleri, aşka bakış açımızı bir değerlendirelim. Partnerimizle bir ilgilenelim. Çünkü bir takım sıkıntıları olabilir. Yeni biriyle tanışırsak temkinli olalım. Kimdir neyin nesidir diye bir bakalım.
  27-31 Ocak haftası: Bu hafta oluşacak Yeniay, bizi aşk ve ilişkiler anlamında dışarıdan değil, kendi içimizden güç almamız gerektiğini hatırlatıyor. Toparlanmak için, gereksiz yüklerinden arın diyor. İlişkilerde etkili olacak Merkür-Balık burcu seyri tabii ki sizler için, diğer burçlara göre farklı bir anlam taşıyor. Partneriniz biraz daha kendini toparlar. Ancak gerçeklerden ziyade, hayallerinin peşinde gibidir. Tanışacağımız kişilerin ne söylediğine bakmakta yarar vardır. 2. #2
  BAŞAK OCAK AYI- AŞK VE İLİŞKİLER


  1-5 Ocak haftası: Aşk hayatımız güçleniyor. Bütün güçlü yanlarımızı ifade edebilmemiz, karşı cins üzerinde etkili olacağız. Yeri geldiğinde baskın davranacağız. Partnerimizle bütünleşeceğiz. Eğer istersek, elde edemeyeceğimiz bir şey olamaz. Yaşadığımız ilişki bizi yeniden yaratıyor gibi. Bu kısa süreli enerjinin tadını çıkarmak lazım. Haz duygumuz bir hayli ön planda olacak. Problemler varsa onları kökünden kazıyabiliriz. Size kimsenin hükmetmesine izin vermezsiniz. Egonuz bir hayli yükselir. Değerli bulduğunuz her şeye sahip çıkarsınız. Yeni tanışmalar eklidir. Ancak ciddiyete dönüşmesi kolay olmaz. Eğer sevgilinizden ayrı iseniz, ondan bir haber alabilirsiniz. Fakat aceleci davranmayın.
  6-12 Ocak haftası: Yeni haftamız olumlu başlıyor. Sorumluluk sahibi kişilerle tanışabiliriz. İlişkilerde sabırlı, dikkatli, çekici kişilerle bağlantı kurabiliriz. Ancak Venüs geri hareketini unutmayalım. Karşımızdaki kişiyi iyice tanımayı da ihmal etmeyelim. Girdiğimiz ortamlarda karşı cinsin dikkatini çekebiliriz. Geçici ilişkilere değil, kalıcı olanlara öncelik tanıyacağız. İşi gücü var mı, mali konularda durumu nedir, nasıl davranışlara sahip bunları gözden geçireceğiz. İlişkimizde sorunlar varsa, bunları tekrar bir gözden geçirelim. Paylaşımdan hoşlanan, ancak gelecek konusunda soru işaretleri uyandıran kişilere de dikkat edelim.
  13-19 Ocak haftası: Haftanın başındaki özel bir görünüm, geleceğimizde önemli bir rol oynayacak birinin hayatımıza girebileceğini işaret ediyor. Kadersel bir karşılaşma olarak ele alabiliriz. Bu görünüm zaman içinde kendini gösterecektir. Dolunay Yengeç burcunda gerçekleşecek. Sosyal ilişkilerden, duygusal meselelere kadar güvencemizi öne almamızı sağlayacak. Hafta sonuna doğru, ilişkilerde bir hayli ciddi düşüneceğiz. Değerlerimize saygı gösterilmesini isteyeceğiz.
  20-26 Ocak haftası: Hafta sonuna doğru, ilişkilerde üzerinde durduğumuz en önemli nokta, verilen sözlerin tutulması. Hiç kimsenin kafamızda soru işaretleri uyandırmasını istemeyeceğiz. Bu yüzden de, bir mesele canımızı sıktığında araya mesafe koyabiliriz.
  27-31 Ocak haftası: Bu hafta Merkür-Balık burcunda seyrine başlayacak. İlişkimizle ilgili konularda şartları gözden geçirmek lazım. Partnerimizin sözlerine özellikle dikkat edelim. Doğru mu söylüyor, çabuk mu vazgeçiyor, sık sık çelişkilere düşüyor mu, dili ile gönlü aynı mı? Bunlar çok önemli. Tanıştığımız kişilerin söylediği her sözü doğru sanmak yerine, araştıralım. İlişkimizde problemler varsa, partnerimiz bizi kendi tarafına çekmek için, romantik sözler sarf edebilir. Biz, kolayca etkilenmeden, duruma bilinçli bakalım. Hafta sonuna doğru Venüs geri hareketi sona erecek. Bu aşk ilişkilerinde rahatlatıcıdır. Ancak dediğim gibi, biz söylenene değil, icraata bakacağız.

Benzer Konular

 1. National Geographic (Ocak ayı en iyi 50 fotoğrafı)
  Konuyu Açan: asetilsalisilikasit, Forum: Fotoğrafçılık.
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 23-Feb-2013, 12:20
 2. 2013 Nuray Sayarı Burçların Aşk Hayatı Yorumları
  Konuyu Açan: Sidre, Forum: Astroloji ve Burçlar.
  Cevap: 13
  Son Mesaj : 20-Dec-2012, 02:16
 3. Burçların Aşk Şifreleri
  Konuyu Açan: İη¢ιѕєℓ, Forum: Astroloji ve Burçlar.
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 21-Mar-2012, 16:04
 4. Aşk Hangi Burçların Ayağını Yerden Kesiyor?
  Konuyu Açan: Sidre, Forum: Astroloji ve Burçlar.
  Cevap: 12
  Son Mesaj : 10-Jul-2011, 00:01
 5. 2011 Ocak Ayı Hisse Senetleri
  Konuyu Açan: altinci, Forum: Ekonomi Haberleri.
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 26-Jan-2011, 22:30

Bu Konu İçin Etiketler

Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com