17 Sayfadan 12. İlkİlk ... 1011121314 ... SonSon
Toplam 165 sonuçtan 111 ile 120 arası gösteriliyor
 1. #111
  Altariel
  İlginç ve güzel paylaşım .) 2. #112
  kalbi yaralı
  ben bu konularla bılgısı olan arkadaslara bır sey danısmak ıstıyorum bana bılgılerıyle yardımcı olursa cok sevınırım konuyla alakalı hıcbır sekılde bılgı sahıbı degılım yanlıs bır sey yazıpta kımseyı gucendırmek ıstemıyorum ..sımdı bız bır hocaya gıttık adam cınlerle bakım yapan bırıymıs bıze oyle soyledıler bakım yaparken bole tuhaf bır ıfade takınan sankı bole yuzunde gerılmeler olan bır adam bu ..bıseyler okuyup sonra sorularımızı cevapladı..tamma dogru seler de soyledı ama yalan demıyelımde yanı alakasız seyler de soyledı saonra bızı baska bır gun daha cagırdı bız cuma olsa olmaz mı dedık o da bıze cuma namazından once bakım ypaılmaz dedı ..bu dogrumu dogruysa ne demek bu ??ayrıca ; adam bakım yaparken resmen o gıdıo baska bırı konusyor gıbı bır durumda vardı sesının tonu hareketlerı ole onun dısında kı korkarsınız ben cok korktum mesela boyle bır sey varmı cınler onu konusturabılır mı bu gıttıgımız hoca bıldıgınız aynı zamanda kuranı kerımı cok ıyı bılen camı hocası gıbı dıyelım oyle bırı merak edıyorum gercekten boyle seyler varmı benım bu konuda bılgımolmadıgı ıcın cok ınanansım da gelmıo gunaha mı gırıyorum bılmıyorum ama lutfen bana yardım edermısınız dusunup duruyorum sureklı olarak ..
  lutfen cevapo verebılecek kmıse varsa yazabılır mı??
  sımdıden allah razı olsun ..

 3. #113
  ghost68
  cok guzel bir anlatim kaynagin yazarsan ve paylasirsan bizimle cok seviniriz sana duaciyiz kardesim .. ve bir arkadasimiz ebu yusuf dan bahsetmisdi ...bana bir ara bir takim ifritler musallat olmusdu ben cocukken bana ebu yusuf ve iki baska cin yardim etmislerdi bunlardan birisi istanbul sultan ahmat camiinde yakinda bir kuyu da kalan musluman olmus ahmet adinda bir cin kardesimizdir ahmet araciliyi ile ebu yusuf ile körüsmüsdüm öyle tanismisdim hz allah kendisinden razi olsun o musluman cin kardesimiz den .. ve diyerlerinden ebu yusuf cin kardesimiz peygamber efendimizin yaninda onu görüp musluman olan cinlerden dir yani sahabeyi kiraam dir musluman cin kardreslerimizin basidir .. cok güclü ve kutretli görunum sahibidir insan seklinde gezmeyi o sekil kalmayi tercih eder görunum öyle dir 160cm boyunda dir yaklasik .. sikica gür bir sakali vardir onu defalarca gördum her gördugumde ya turkiye nin aksaray kursunlu caminde yada istanbul sultanahmet veya adin bilmiyorum ama ici mavi osmanli veya gül motivleri bulunan adeta ici cinileri mavi olan bir camii idi .. camii ici musluman guclu kutretli cinler ile dolu idi bazilari kanatli bazilar ise ruzgar gibi hareket ediyorlardi ... camii nin ici doldugunda saf tutuldu ve namaza duruldu yatsi namazi idi bundan cok eminim bana gec namaz sen kildir diye isaret etti ben yanimda cinlerden o arkadasim Ahmet de ne demek istiyor ebu yusuf dedimde namaz sen kildirman istiyor dedi ben ise yanina varip ahmet de dönerek icimizde hafizlardan musluman insan veya cin var iken bana düsmez dedim ve hafiz olan cin kardesimiz ahmet isaret ettim ebu yusuf ise tebessum etti ahmet kildirmasi icin isaret etti ahmez namaz kildir di .. bu hal uyku ile uyanik bir haldi cok oluyor bu hal bende her defasinda bir baska cin padisahi cikiyor en son eskiden ifrit olup müslüman olan parkistan kencur beldesinde bulunan mustafa kencur adli cin sultanidir kendisi kabilisinin basidir .. dedesi peygamber efendimiz yeni dogdugunda meleklerin telasin merak etmis ve gökyüzüne cikmis haber elde etmek icin onun bu halin gören bir koruyucu melek dedesin siccil (ates topu ile ) ile yakmis öldürmüs mustafa bunu kendisi görmus dedesin yandigini öldügünü ve kendi kendine neden Hz Allah bizim gökyüzüne cikmamiza artik karsi neden insanlar bizden üstün diye düsünmeye baslamis ve peygamnber efendimizi gören ve musluman olan cinler ile karsilasmis ve oda musluman olmus ilk dinledim sure er rehman suresi idi ve ondan sonra musluman oldum diyor kendisi Hz Allah cümlesine dini islam ile sereflenmeyi nasip etsin

 4. #114
  pişman
  Arkadaşlar her ne kadar yazmayım desemde bazı sahtekarları görünce onları deşifre etmek için yazma gereği duyuyorum.İlk sayfada bir demişki yok falanca cin ona izin vermediği için yerini yazamıyormuş.Hadi ordan yalancı sende.İtikadın i sinden haberi olmayan bu tür yalancılara kesinlikle itibar etmeyiniz.Bu konuda bilgi vermek için açan arkadaş ise konuyu farklı bir siteden alıntı yaparak kaynağı göstermemiş hatta ve ahtta yaptığının suç olduğunun bile farkında değildir.Arkadaşlar 1 sayfayı bulan yazıları çalarken erinmiyorsunuz fakat kaynağı göstermeye gelince tembellik yapıyorsunuz.Sahiplenmeyin.
  Sizler buradakilere iyilik yapmak istiyorsanız saçma sapan fikirlerinizi mümkünse kendinize saklayın.
  Burada millete alimlik taslamayın.

 5. #115
  semihbaba4125

  Cin Padişahları Ve Bazı Sırlar

  1- Pazartesinin Padişahı Ebyad olup Cebrail isimli Meleğe bağlıdır. ( Bu vahiy meleği Cebrail As. mi değilde başka benzer isimli melekmi bilinmez. )
  2- Salı gününün Padişahı Ahmer olup Semsemail adlı meleğe bağlıdırlar.
  3-Çarşamba gününün Padişahı Bürkan olup Mikail adlı meleğe bağlıdırlar.
  4- Perşembe gününün Padişahı Şemhureşin olup Sarfıyail adlı meleğe bağlıdırlar.
  5- Cuma gününün Padişahı Zübeati olup Aynıyail adlı malağe bağlıdırlar.
  6- Cumartesi gününün Padişahı Meymun olup Kesfiyail adlı meleğe bağlıdırlar
  7- Pazar gününün Padişahı Mezheb olup Rukyail adlı meleğe bağlıdırlar.
  Burda dikkat edilmesi gereken Padişah Ebyadla Padişah Zubuati birbirinden ayrı iki padişahtır. Padişah Mürre denilen Padişah Ebu Yusuf asıl olarak Padişah Bürkan'a bağlı olup bazen bu yukarıdaki Padişahların yerine vekil Padişahlık Yapar.
  İmam Alim Celaludin Es-Seytuni İbn-is-Suyuti Ks. Buyururlarki Şeyhu'l Kebir Muhyiddin'ıl Arabi ve Şeyh İmam El- Gazali ve Şeyh Muhammed Bahauddin Mısri ittifakı kararları üzre şöyle buyururlarki :
  ............ gider ve....... Yalnız Sure-i Kul Uhiye okurken ta'rif eden ve evvelce Din-i İslam'la müşerref olan
  Ebu Yusuf ki cinnilerin musinni ve ruhanisidir. Bu Ebu Yusuf'un tabi bulunduğu Meleku'l Burkandır... .. der ve devam eder.
  Yukarıda adı verilen Alim'lerin ortak kararlarından anlaşılacağı üzere Padişah Ebu Yusuf Padişah Burkan'a bağlıdır.
  Bu yedi Padişahın üstünde Rüusu Erba 'da denilen dört büyük Padişah vardır.
  1- Padişah Taykel
  2- Padişah Kasveretin
  3- Padişah Kemtamin
  4- Padişah Marezin
  Yapılan tüm davet ve dua'lar en son bu dört büyük yeryüzü ruhanisine ulaşır. Bu dört Ruhani dünyayı ve dünyadakilerin tamamını temsil eder.
  Ebü'l-Hasen yoğun çalışmaları ve her ilim dalında okyanuslaşarak eriştiği velilik derecesi sonunda bu tasarruf yetkisine nail olmuş, o da bu ruhanilerle birlikte bütün ifritleri kendi tasarrufu altına almış, bütün şeytanlara heryerde boyun eğdirmiştir.
  Bu dört ruhani reisin tasarruf alanları tüm dünyayı kapsamaktadır.Yapılan tüm tasarruf ve tertipler en son bu dört ruhaniye gelir ve bunlar tarafından semavi (gökyüzü ) ruhanilerine ulaştırılır. Onlarda derece derece bir üst kattaki ruhaniye ulaştırırlar.
  Göklerde bulunan her Meleğin yerde bulunan bir Ruhani Hizmetçisi vardır. O hizmetçiler , emrinde bulundukları meleğin tasarruf işlerini yürütürler. Bu hizmet birinci kat gök meleği ve hizmetinde bulunan ruhani ile başlayıp ikinci, üçüncü.... yedinci kata kadar gider. Misal olarak dördüncü gök katındaki yetkili meleğin tasarruf işlerini Meytatarun adındaki ruhani yürütür. Beeşinci katta Mehyail. Meytatarun kendisinden bir üst makamda olan Mehyail'e ulaştırır. ordan altı, ordan yedi. Yedinci katın üstünde Sidretül Müntehana bulunur ve Meleği Cebrail As dir. Onun üzerinde Arş'ın altındaki Melek bulunur.
  Arş-ı Azamın altınad ise Ruhani Reislerin en büyükleri bulunurki Bunlara Kurubiyyun denilir.
  Şerli Padişahlar
  1- Eba Leys İbni Seylub : Bu ve taifesi rüzgar gibi deniz, göl ve kuyu kenarlarında gezerler. Bulaştıkları insana sıtma, yüz göz şişmesi vs hastalıklar verirler.
  2- Hitanuş B. Samsan : Rüzgar gibi yel ve sular eski viran yerler. Bulaştıkları insanda ateş, solgunluk ve felç oluştururlar.
  3- Cabir B. Mervan Viran yerler ve değirmenler. Bulaştıkları insana sancı, baygınlık, halsizlik, takatsızlık, sara gibi şeyler verirler.
  4- Meymun B. Zengi Viran yerler ve kiliseler İncil okur. Bulaştıkları insana sıtma solgunluk ve felç verirler.
  5- Haksah B. Teymuz sarp dağlar ve ağaç diplerinde gezerler. Kulakta uğuldama ve çınlama tüy dökülmesi ve vücutta şişme gibi şeyler oluştururlar insana.
  İnsanlar fazla korkmasın diye gerisini yazmıyorum.
  Burda dikkat edilmesi gereken nokta şu : Gaybı Allah 'tan başka kimse bilmez. Verilen her bilgi gerek eski alimler gerek yanileri olsun manevi alemden alınmıştır. Alimler doğru olabilir ama bilgi aldıkları yer yanlış olabilir. Yani cin Padişahlarından hadimlerden hüddamlardan vs.
  Onların ise bize verdiği bilgi ise salt doğru kabul edilemez onun için doğru yada yanlış demek iyi değildir. Din zahire indirilmiştir. Onun için Gayb Hakkında Alimlerin verdiği bilgi sadece akılda tutulur doğruluğu yada yanlışlığı kabul edilemez.
  İkinci bir husus ise şimdiye kadar verilen Padişahlar yada diğerleri sadece görevli padişahlardır. Cinler Alemi gerçek Padişahlarını hiçbir zaman vermemiş ve açığa çıkarmamıştır. Mesela Müslüman Cinlerin Görevli Padişahı Padişah Ebu Yusuf ama gerçek Padişahı başkadır.
  Yinede herşeyin en iyisini Allah Bilir.

 6. #116

  Cin Padişahları (7 Cin Padişahı)

  Pazartesi günü, Abdullah el-Hiyem ibni Ehlim Mürre'dir (Müreh). Tacı vardır. Çadırı yündendir ve yardımcılarının giyimi beyazdır. Müslüman olup adını Yusuf olarak değiştirmiştir. Mekanı Mardin'in Musaybin ilçesi olup oranın sakini ve kralıdır. 150 cm boyunda olup elleri, olduğundan daha uzun bir görüntüye sahiptir. İki hizmetkârı da kendisine benzer. Şimşek hızına sahiptir. Bu cin, Hz. Muhammed'in elleri arasında bu dini kabul eden cin padişahıdır.

  Salı günü, Mihrez el-Ahmer'dir. Tacı, altındır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi, kırmızıdır. İblis'in çocuklarından biridir. Kırmızı renkte ve insan görünümündedir. İnsanlara tasallut ettiğinde (musallat olduğunda) burunlarından kan akıtır. Kuyuları kurutur. Ateşten yatanların çoğuna halisünasyon gösterme yeteneğine sahiptir.

  Çarşamba günü, Burkan'dır. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi, sarıdır

  Perşembe günü, Şemharuş'tır (Şemhurış). Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi,.beyazdır. Çok bilge bir görüntüye sahiptir. Görüntü itibariyle insana çok benzer. Görevi; altın, hazine vs. işlere hakimlik yapmak ve bu işleri yönetmektir.

  Cuma günü Ebyab (Ebyed) ya da Zevba'dır (Zubea). Bunun iki adı vardır. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi yeşildir. Ay'ın etkisindeki cin padişahıdır. Her yanı beyazdır ve ürkütücü bir şekli vardır. Soğukkanlı bir görünümdedir. Bilgin ve akıllı cin liderlerinden biridir. Emrinde onlarca cin hizmetkârı bulunur. Aşk ve iki şahsı birleştirme gücüne sahiptir. Görüntü olarak ihtişamlı bir kral görümündedir. Davetlere hemen hemen hiç cevap vermez.

  Cumartesi günü,.Meymun Ebu Nuh'tur. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi, siyahtır. Uranüs'ün yeryüzü cini de diyebiliriz. Görünüm olarak yaşlıdır ve elinde bir asa ile dolaşır. Çenesinde yedi kıl vardır. Genelde kuyu kenarları ve harabe yerlerde dolaşır. Uçma özelliğine de sahiptir. Babasının adı, Deybac Afif'tir.

  Pazar günü, Ebu Abdullah Müzheb'dir. Tacı vardır ve çadırı yündendir. Yardımcılarının giyimi beyazdır

  Bu 7 padişahların emrinde toplam 378 kabile vardır. Her bir padişaha 54 kabile düşüyor ve bu kabilelerin sayını yanız Allah-u Teâlâ bilir. Bu padişahların hükmüne girmeyen 42 kabile daha vardır. Bunlar şeytânî ve azgın cinlerdir. Taçı altın olan Mihrez el-Ahmer, bütün kabilelere hükmedebilir.
  Diğer Cin Padişahları

  Denaheş: Gezici cinlerdendir. Tayfasındaki cinler, hayal gösterme (halisünasyon) ve insanların aklını çelme (vesvese) gücüne sahiptirler. Hayallerde uzman olduğundan gerçek yüzünü gören hiç olmamıştır.

  Fekacin Meğmet: Davetlerde en hızlı cinlerden biridir. Hemen hemen tüm Arapça kitaplarda ondan bahsedilir.

  Kemtemin: En korkunç cin krallarından biridir.Davetlerde genellikle korkunç bir yüze sahiptir.

  Mazerin: Arap Yarımadası'ndaki dört büyük cin kralından biridir. Savaşçı bir görüntüsü vardır. Güçlü bir ordusu vardır ve bu kralı, bir tabutu taşır gibi tahtını omuzlayan hizmetkârlarıyla davetlere katılır.

  Se'nik: Çok güçlü bir cin kralıdır. İfritlerden oluşan bir ordusu vardır. Diktatör bir yapıya sahip olduğu gibi, kontrol edilmesi zor bir cindir. Mekanı, Arap ülkesindeki yarımadalardır. Tahtına oturmuş, soğul ve orta yaşlardaki bir insan görümündedir.

  Teykel: Arap yarımadasının en büyü dört cin padişahından biridir. Çok güçlü bir cin ordusuna sahiptir. Emrinin altında dağlar kadar cin vardır. Bu cin, okült sıralamadaki 4 kaba elementten meydana gelme olup, çıplak gözle az da olsa yoğunlaşıp kişilere görülebilir.[1][2][3]

  Alıntıdır..

  Not : Arama yapmadan konu açmadım fakat inşallah paylaşılmamıştır.Ben paylaşılmış gibi hatırlıyoum çünkü

  Bu cin padişahlarının arasında adı geçmeyen "Kendiyas Hazretleri en güçlü ve en büyük orduya sahip tek Ruhanidir

  Ben böyle biliyorum belkide yanlış biliyor olabilirim..

 7. #117

 8. #118
  hack615
  Benİm emrİmde yÜzbİnlerce var ve aldiramayacagim hİc kİmse padİŞlar felan bİz bİlmİyoruz kafİrlerİn hepsİ kaldiririm yerİnden

 9. #119
  Alıntı hack615 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Benİm emrİmde yÜzbİnlerce var ve aldiramayacagim hİc kİmse padİŞlar felan bİz bİlmİyoruz kafİrlerİn hepsİ kaldiririm yerİnden
  nasıl yani biraz daha net bilgi verebilirmisiniz

 10. #120
  Alıntı nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  nasıl yani biraz daha net bilgi verebilirmisiniz
  Bende merak ettim

17 Sayfadan 12. İlkİlk ... 1011121314 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Cin Görmek
  Konuyu Açan: demon, Forum: Yaşadığınız Doğaüstü Olayları Paylaşın.
  Cevap: 46
  Son Mesaj : 27-Kas-2014, 17:11
 2. Cin Araştırmacıları
  Konuyu Açan: MALCOLMX, Forum: Doğaüstü Olaylar ve Varlıklar.
  Cevap: 6
  Son Mesaj : 01-Tem-2009, 01:15
 3. Cin Çağırma
  Konuyu Açan: ErSt_QuEr, Forum: Doğaüstü Olaylar ve Varlıklar.
  Cevap: 9
  Son Mesaj : 18-Ara-2008, 21:03
 4. Burçların Cin ve Padişahları
  Konuyu Açan: Şanaa, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 3
  Son Mesaj : 09-Eyl-2008, 16:31
 5. Her Açıdan Cin Kavramı
  Konuyu Açan: vhercle, Forum: Doğaüstü Olaylar ve Varlıklar.
  Cevap: 10
  Son Mesaj : 16-Kas-2007, 20:18
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com