2 Sayfadan 1. 12 SonSon
Toplam 15 sonuçtan 1 ile 10 arası gösteriliyor
 1. #1
  Auraile6his

  Red face Alkol içene dua

  Alkol İçene ;  Mübarek kadeh duasını içki müptelası olan kişinin bardağına su koyup üzerine 7 kez okunurak o kişiye üç kez tekrar ederek içirilir ise o kimseden o hastalık uzaklaşmış olur..

  Kenz´ül-ars ve Kadeh Duasi

  BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM
  Lâ ilâhe illellâhül melikül hakkul mübîn. La ilâhe illellahül hakemül adlül metîn. Rabbünâ ve rabbü âbâinel evvelîn. La ilâhe illâ ente sübhâneke innî küntü minez zâlimîn.Lâ ilâhe illellâhü vahdehû lâ şerîke leh, lehül mülkü ve lehül hamdü yuhyî ve yumîtü ve hüve hayyül lâ yemûtü ebeden biyedihil hayru veileyhil masîru ve hüve alâ külli şey’in kadîr. Ve bihî nesteînü ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm. Lâ ilâhe illellâhü şükran li ni’metih.Lâ ilâhe illellâhü ikrâran bi rubûbiyyetih. Ve sübhânellâhi tenzîhen li azametih. Es’elükellâhümme bi hakkısmikel mektûbi alâ cenâhı cibrîle aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikel mektûbi alâ cenahı mîkâîle aleyke yâ rab. Ve bi hakkısmikel mektûbi alâ cebheti isrâfîle aleyke yâ rab.Ve bi hakkısmikel mektûbi alâ keffi azrâîle aleyke yâ rab. Ve bi hakkısmikellezî semmeyte bihî münkeran ve nekîran aleyke yâ rab. Ve bihakkısmike ve esrâri ıbâdike aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikellezî temme bihil islâmü aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikellezî telekkâhü âdemü lemmâ hebeta minel cenneti fe nâdâke fe lebbeyte düâehü aleyke yâ rab.Ve bihakkısmikellezî nâdâke bihî şîtü aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikellezî kavveyte bihî hameletel arşî aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikelmektûbî fittevrâti vel incîli vezzebûri vel fürkâni aleyke yâ rab. Ve bihakkısmike ilâ müntehâ rahmetike alâ ıbâdike aleyke yâ rab. Ve bihakkı temâmi kelâmike aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikellezî nâdâke bihî ibrâhîmü fecealtennâra aleyhi berden ve selâmen aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikellezî nâdâke bihî ismâîlü fe necceytehû minezzebhı aleyke yâ rab.Ve bihakkısmikellezî nâdâke bihî ishâku fe kadayte hâcetehû aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikellezî nâdâke bihî hûdü aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikellezî deâke bihî ya’kûbü fe ra dedte aleyhi basarahû ve veledehû yûsüfe aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikellezî nâdâke bihî dâvüdü fe cealtehû halîfeten fil ardı ve elente lehül hadîde fî yedihî aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikellezî deâke bihî süleymânü fe a’taytehül mülke fil ardı aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikellezî nâdâke bihî eyyûbü fe necceytehû minel gammillezî kâne fîhi aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikellezî nâdâke bihî îsebnü meryeme fe ahyeyte lehül mevtâ aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikellezî nâdâke bihî mûsâ lemmâ hâtabeke alettûri aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikellezî nâdetke bihî asîyetümraetü fir’avne fe razaktehel cennete aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikellezî nâdâke bihî benû isrâîle lemmâ câvezûlbahra aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikellezî nâdâke bihil hıdıru lemmâ meşâ alel mâi aleyke yâ rab. Ve bihakkısmikellezî nâdâke bihî muhammedün sallallâhü aleyhi ve selleme yevmel ğâri fe necceytehû aleyke yâ rab. İnneke entel kerîmül kebîru. Hasbünellâhü ve ni’mel vekîl. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm. Ve sallallâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve alâ âlihî ve sahbihî vesellem. 2. #2
  BEBEGİM
  aaa geçenlerde bir üye sormuştu bunu okur inşallah..teşekkürler paylaşımın için

 3. #3
  Suzie
  Ben kendime uygulayayim bari xD

 4. #4
  BEBEGİM
  Alıntı Suzie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ben kendime uygulayayim bari xD
  nasıl yaaaaniiii ciddi misin suzi

 5. #5
  gecenin08
  arkadasim cok tskler ederim senin sayen de kac kisi kurtulur allah sen den razi olsunn

 6. #6
  neyi 3kez tekrar etmemiz gerekio arkadaşım paylaşımın için teş.

 7. #7
  ya uzaktaki biri varsa alkolden bütün hayatı mahvolmuş herkesten uzaklaşmış ona erişip söz geçiremiyorsak bu duayı sadece okusak olmaz mı?

 8. #8
  gulden
  Tesekürler arkadasim inş. Senin sayende birakir
  --------------------
  Baska bir dua olusa yazarsan sevinirim

 9. #9
  gulden
  Slm sunun için bilgi almak istiyorum
  1keredemi içilecek su
  3 defada
  --------------------
  Bir seferdemi içilecek su

  3 kerede aciklarmisiniz
  --------------------
  Hemen cevap verebilirmisiniz

 10. #10
  aykız
  Deneyen sonuç alan varmı

2 Sayfadan 1. 12 SonSon

Benzer Konular

 1. Rüyada Korkanın Okuyacağı Dua
  Konuyu Açan: blackrazor, Forum: Rüyalar.
  Cevap: 20
  Son Mesaj : 19-Mar-2013, 16:32
 2. Alkol Aldim Dua Etmek İstiyorum
  Konuyu Açan: karamsar-polyanna, Forum: İslamiyet.
  Cevap: 32
  Son Mesaj : 25-Eyl-2011, 01:46
 3. İçki İçen Kac Gün Dua Edemez
  Konuyu Açan: coksevdim, Forum: Havas & Hüddam Soru ve Yardım.
  Cevap: 57
  Son Mesaj : 09-Oca-2011, 17:44
 4. Kumar ve Alkol için Okunacak Dua...!
  Konuyu Açan: makina_mühendisi, Forum: Rukye ve Tedavi.
  Cevap: 7
  Son Mesaj : 07-May-2010, 15:22
 5. Cevap: 4
  Son Mesaj : 04-Eyl-2008, 01:23

Bu Konu İçin Etiketler

Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com