Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arası gösteriliyor
 1. #1
  Daiys

  Balık Erkeğine Ve Kadınına Nasıl Davranmalı ?

  Balık Erkeğine Nasıl Davranmalı ?

  Zodyak’ın onikinci burcu olan Balık burcu 20 Şubat – 21 Mart arasındadır ve sembolü birbirlerine zıt yönde iki balıktır. Kadınlarla olan ilişkisinde Balık burcu erkeği, ender bulunan, mutlu eden erkek tipidir. Fedakarlığı Boğa erkeğinden de fazladır. Hem ondan daha uysal ve yumuşaktır. Sadakatsızlığa biraz eğilimi vardır kadınların asılmalarına karşı koymaz. Aslında evcil bir kişidir. Evde fazla yardımcı değildir ama her zaman uyumlu ve bir ev kedisi kadar uysaldır. Başkalarını rahatsız edici durumlar onu hiç etkilemez. Hayalperesttir ve hayallerinin arkasından sürüklenebilir. Sürtüşmelerden rekabetten ve yarışmalardan hoşlanmaz. Bir sanatçının bir ozanın duyarlılığını taşır. Bu burcun kötü yanı ihmalciliğidir. Onda ihtiraslar uyandırmalı ve işi sıkı tutmalıdır. Sürekli tetikte olmak gerekir.

  Balık burcu erkekleri sanatçı ruhludurlar fazla düzenden hoşlanmazlar. İhmalci ve savruk olurlar. Eşleri onlara bir kedi gibi sokulmalı, sırasında bir sevgili, sırasında iyi bir arkadaş, sırasında anne şefkati gösteren bir kadın olmayı bilmelidirler. Çok duygulu olduklarından eşleri de duygulu olmalı ve erkeğin ruhundaki renkliliği ve derinliği sezmelidirler. Çoğu karamsarlığa kapılırlar. Bu sırada onun elinden tutarak kederler içinde boğulmaktan korumak gerekir. Sanatçı ve yumuşak ruhlu olduklarından eşleri de onlara karşı ipek gibi yumuşak davranmalı onun ruhunu okşayıp neşe ve mutluluk aşılamalıdır.

  Doğaya, güzelliğe, bahçe ve çiçeklere karşı çok duyarlıdırlar. Eşi de süslü olmalı, renkli ve desenli giysilerle ona bir çiçek demeti gibi görünmelidir. Dışarıdan çok sıcak bir yuvaya düşkün olurlar. Fazla bilgili aklı bir kadından çok duyarlı, ince, zarif kadınlardan hoşlanırlar. Ona kapalı olmayın, sevginizi gösterin. Ona karamsarlık yerine, aydınlık ve neşe verin.

  Balık Burcu Kadınına Nasıl Davranmalı ?

  Balık burcu kadını olduğunuz için, duyarlı, sempatik, önsezili ve uyumlusunuz. Çok iyi bir arkadaş, rahatlatıcı, sevecen, hoşnut edici bir eşsiniz. Yüksek idealleriniz, yüce duygularınız var. Doğduğunuz andaki güneşin durumundan size en uyumlu eşler, Yengeç ve Akrep burcunda doğanlar arasındadır. Ama eşiniz hangi burçta doğarsa doğsun, ilk görev olarak sizin kendinize olan güveninizi sağlamlaştırmalı, başladığınız her işi yapabileceğinize sizi inandırmalıdır. Sizi bir takım işlere girmeye teşvik etmelidir. Sanat ve estetikle ilgili konulara ilgi duymalısınız. Bir o yöne, bir bu yöne gitme eğiliminiz için eşiniz ne kendini, ne de sizi suçlamasın. Bu sizin burcunuzun özelliğidir. Eşiniz, yalnızca bir yönde hareket etme kararı vermenize yardımcı olabilir.

  Hatalara karşı hoşgörülüsünüz. Doğa, sanat ve güzelliklerin hayranısınız. Etkilenebiliyorsunuz ve sezgileriniz güçlü, ama mantıklı ve tutarlı olamıyorsunuz. Bazen inatçı ve ısrarlı oluyorsunuz. Ama bencil olmama özelliğiniz bu kötü eğilimlerinizi düzeltebilir ve sizi çok çekici bir kadın yapabilir.

  Başkalarıyla olan çalışmalarınız hep şefkatinizden geliyor, çünkü siz gösterdiğiniz şefkati bekliyorsunuz. Sevdiğiniz kişinin karşılık vermemesiyle, gösterdiğiniz sevgi ve yakınlık bozguna uğrayabilir. Ümit edilebilir ki eşiniz tepki veren bir insan olsun. 2. #2
  ben balık sevgilim balık ama hiç anlaşamıyoruz sürekli tartışma halindeyiz.ve hiç duygusal romantik değil burda yazılanlar gibi Allah sonumuzu hayır etsin

 3. #3
  vayy son gönderilenler daha net daha doğru geldi bana beni ve erkek arkşımı okudum sanki tşkr ediyorum

 4. #4
  ne demek, diğer burçlarda geliyor teker teker

 5. #5
  azat
  balık burcu mensubu olarak baştan sona hepppsii doğru ancak tek bir şey var ki bu hem bayan arkadaşlarımda hem erkek arkadaşlarımda yengeç burcu olanlarla anlaşamıyorum ben yengeç burcu aslında su grubu hassas olması gereken bir burç ama hep bu burçtan agresif yıkıcı olan kişilerle karşılaştım ve beni üzen hatta en çok üzen kişiler hep yengeç burcundan çıktı birisi ben yengeç burcundanım deyince açıkcası yaklaşmaya korkuyorum
  yorumlar çok güzel emeginize sağlık teşekkürler

Benzer Konular

 1. Terazi Erkeğine ve Kadınına Nasıl Davranmalı ?
  Konuyu Açan: Daiys, Forum: Astroloji ve Burçlar.
  Cevap: 25
  Son Mesaj : 10-Jan-2011, 23:42
 2. Yengeç Erkeğine ve Kadınına Nasıl Davranmalı ?
  Konuyu Açan: Daiys, Forum: Astroloji ve Burçlar.
  Cevap: 8
  Son Mesaj : 29-Dec-2010, 21:08
 3. Boğa Erkeğine ve Kadınına Nasıl Davranmalı ?
  Konuyu Açan: Daiys, Forum: Astroloji ve Burçlar.
  Cevap: 25
  Son Mesaj : 09-Dec-2010, 02:45
 4. Koç Erkeğine ve Kadınına Nasıl Davranmalı ?
  Konuyu Açan: Daiys, Forum: Astroloji ve Burçlar.
  Cevap: 8
  Son Mesaj : 08-Dec-2010, 22:33
 5. İkizler Erkeğine ve Kadınına Nasıl Davranmalı ?
  Konuyu Açan: Daiys, Forum: Astroloji ve Burçlar.
  Cevap: 7
  Son Mesaj : 08-Dec-2010, 20:30

Bu Konu İçin Etiketler

Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com