3 Sayfadan 1. 123 SonSon
Toplam 22 sonuçtan 1 ile 10 arası gösteriliyor
 1. #1
  ceylan

  Büyü Bozmak ve Büyü Çözmek

  Tek sevap olanı yapılmış bir büyüyü bozmaktır. Böylece büyülü, yani aslında acı çekmekte olan kimse bu durumdan kurtulur. Ancak büyüyü çözmenin de kolay olduğunu sanmamak gerekir. Bu herkesin yapabileceği bir iş değildir.

  Çünkü büyü yapan Tanrıya ortak koşmakta, yani ortak olarak başka bir gücü göstermektedir. Bu da bağışlanmaz bir günahtır. Büyü yapan şeytanla işbirliği etmektedir.

  Şeytanın yardımıyla istediklerini elde etmektedir. Bu arada ilginç bir şeyi de açıklayalım: Tanrı, din kitaplarında kendi iradesi dışında hiç bir şey yapılamayacağını kesinlikle belirtmektedir.

  Hatta büyünün bile kendi istediği zaman tutacağı açıklanmaktadır. Yani her şey Tanrının isteğiyle olur.

  Bir büyüyü çözebilmek için de rasgele çarelere başvurmak tehlikelidir. Yine, herkes büyü çözemez. Çünkü buna gücü yetmez.

  Büyü bozabilecek kimsenin belirli özellikleri, yetenekleri olmalıdır. Dini iyi bilen, ruhu çok gelişmiş, din bilgini diye adlandırabileceğimiz biri ancak büyüyü bozabilir. Böylece o kötü etkiyi ortadan kaldırır ve kendisi de zarar görmez.

  Normal şartlarda Büyü bozan kimse bozduğu O büyünün bütün Pisliklerini Sıkıntılarını ve Dertlerinide kendi üzerine almış olur bundan kurtulması bazan aylarca bazanda yıllarca sürer, Büyüyü bozan kimsenin Ruhsal ve bedensel Yeterliliği yoksa şayet,

  Bu Risk Büyüyü bozan kişinin Hayatına bile mal olacak kadar da riskli bir iştir.


  Büyü bozan kişinin Medyumluk ve Durugörü Yeteneklerinin Yanısıra Pisişik İlimleri ve Paranormal olaylarıda Çok iyi bilmesi gerekmektedir, yine ayrıca bu işler aslına bakarsanız yapan kişilercede bozulamayan işlerdir, Bu işi yapan medyum Hertürlü RİSKİ de Üstlenmiş olmakla kalmaz.

  Aynı zamanda Büyülü veya Efsunlu ( Sihir ve Büyüye Maruz Kalmış Kişinin ) Hayatındaki bütün Kötülük ve Sıkıntıları Üslenmiş ise buda Özel bir yeteneğin Ona Allah Tarafından verildiğinden Olsa gerek, Hizmet için Yaparlar.

  Ancak bunun sonucunda, Büyüyü bozduran kişi de, O kişi İle Ölene Kadar Kan bağı varmış gibi, ( Büyüyü Bozan Kimseye/Kişiye destek Olmalıdır ). ( En azından Dostluğunu ve İletişimini koparmamalıdır.) Bu Özel bir İstek değildir.

  Büyüyü bozan Kişi Eline aldığı dizginleri Ruhen ve bedenen sıkıntıya girdiği bir dönemde İradesi dışında bıraktığında, Sizden Alınan Negatif enerjiler yine aynı Oranda size geri döner ve böylece Bozdurduğunuz büyünün etkisi de size geri dönmüş olmakla kalmaz busefer İlkinden daha da tehlikeli boyutlara ulaşarak sizi yıpratıp helak eder.

  Büyüyü bozan kişi sizinle Tılsım arasında bir Paratoner gibidir.

  Böylesine yetenekli olmayan birisi büyüyü çözmeye kalkarsa büyük zarar görebilir. Çok ağır bir güç aldığı için hastalanabilir, bir felaketle karşılaşabilir. Ama bu arada herkesçe bilinen büyü ve nazarı def eden basit usullerde vardır.

  Bunlar da hafif büyüleri ve kem gözü gidermek için yeterlidir. Ama şiddetli büyülerde bu basit usullerden sonuç alınamaz. 2. #2
  tevvaben
  Yazmayım dedim ama yine kendimi tutamıcam ceylan bunları hangi kitaptan yazdın bilmiyorum ama dogruluk payı ne yazık minumum düzeyde birkere inançlı olan her mü'min yapılan büyüyü bozabilir.sitede verdigim büyü bozumu sadece okunuyor ve suyu hastaya içiriliyor.bu duanın görevli melekleri 7.gün sonunda gelip zararlı cinleri agzıyla yutup bedeninde hapsedip gidip büyüyü yapan kimse onun başından aşagı bu cinleri geçiriyorlar netice büyü yapan kişi hasta ve yatalak oluyor demek isticem yapan ugraşıyor vede büyü bozumunun tehlikeli bir yanı yok.Yeterki allaha sıgın ufak birşey anlatayım zatın biri şeytanı devkadar görünce vay be şeytanın büyüklügüne bak diyor bunu duyan şeytan ve cin müthiş derecede büyümeye devam eder zat bunu görünce korkar ve derki allahım cinlerin ve şeytanların şerrinden ancak ancak sana sıgınırım der bunun üzerine cin pire kadar ufalır ve zararsız hale gelir ........

 3. #3
  hopbidik
  Ceylan bir şeyi yazmayı unuttun sanırım.Büyüyü bozduğunu söyleyenler kendilerine ne denirse artık,acayip paraya düşkün oluyorlar.Alın teri ile kazanıyorlar,sigortaları yok,emekli olamazlar.....vs

 4. #4
  tevvaben
  alın terimi maalesef bu şekilde alınan paralar haram oluyor.

 5. #5
  hopbidik
  Alıntı tevvaben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  alın terimi maalesef bu şekilde alınan paralar haram oluyor.
  ben zaten esprik yapmıştım.Tabiki kazandıkları haramdır.

 6. #6
  BEBEGİM
  8 yıl çektim bu büyü yüzünden.... 8 yılda neler yaptım bozamadım bozduramadım.... çok da param gitti bu ugurda yeter ki çektiklerim bitsin ve kurtulayım dedim. 3-4 ay önce bozdurdum iyi bir hocaya Allah'a şükür şuan iyiyim.Allah razı olsun ondan. büyünün ne demek oldugunu çok iyi bilirim 8 yıl az değil , neler götürüyor insandan... şimdi geriye dönüp bakıyorum da mazide hep yarım yamalak yaşanmış şeyler var.. bunları ben mi yaşamışım diyorum. çünkü birşeyin etkisi altıında olan şeylerdi bunlar.öyle 3 nas 3 felakla bozulmuyor.. neler neler okuyup sularını içtim. dedim hiç bir hoca bunu yapamıyor o zaman ben yapayım ama fayda etmedi.sadece bir süre o varlıkları uzaklaştırabildim o kadar ama bitmedi... Rabbim yardımcısı olsun herkesin.doğru kişilerle karşılaştırsın hepimizi... herkese güvenip büyü bozdurmaya kalkmayın olan paranıza olur....

 7. #7
  tevvaben
  sitede verdigim büyüyü yaoana iade etme duası var onu uygulayın çok etkilidir

 8. #8
  Büyü ilahi sınavların en zorlarınnı bünyesinde barındırır. Yapılış şekline göre olağanüstü zor bozma şekilleri gerekebiliyor. İnsanoğlu öyle kindar olabiliyorki 15.000 YTL sermayesi olan bir kişi kendisine hiçbir zararı olmamış akrabasına sırf haset duygusu nedeniyle 8000-10.000 YTL karşılığı büyü yaptırabiliyor ki ahdim olsun bu günahın Allah katında tevbesi yoktur. Allah'a şirktir ve imanı tamamen yok eder.

  Pek çok ilim yolu büyü bozma çeşitleri sunar. Ancak çoğu yanlıştır. Piyasada yıllardır iş yapan, kendini çok güçlü ve hikmetli gören pek çok medyum ve hoca müsveddesi kendisine yardım eden salih kılıklı cinlerin gerçekte yanlış yolu gösteren şeytan olduğundan habersizdir.

  Her büyüyü iptal yolu farklıdır...

 9. #9
  buyu olup olmadigini peki kim anlar, bebegim sen nasil anladin buyu oldugunu sende?

 10. #10
  Eğer kendinizde;

  1- Kendini tanıyamama
  2- Aşırı asabiyet
  3- Tembellik
  4- Olmadık amaçlara yönelme
  5- Uyuyamama
  6- Garip şeyler düşünmek
  7- Saçma, korkunç kabuslar görmek

  gibi sorunlarınız varsa sizde büyü olması söz konusudur.

3 Sayfadan 1. 123 SonSon

Benzer Konular

 1. Büyü Bozmak için
  Konuyu Açan: pinar84, Forum: Büyü ve Nazar İçin Dualar.
  Cevap: 13
  Son Mesaj : 19-Tem-2015, 12:32
 2. Büyü Bozmak İçin
  Konuyu Açan: mai-ayn, Forum: Büyü.
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 16-Kas-2012, 18:55
 3. Büyü Bozmak İçin
  Konuyu Açan: begyy, Forum: Büyü ve Nazar İçin Dualar.
  Cevap: 17
  Son Mesaj : 15-Kas-2012, 01:16
 4. Büyü Bozmak
  Konuyu Açan: ATILGAN, Forum: Büyü İle İlgili Soru ve Yardım.
  Cevap: 12
  Son Mesaj : 16-Oca-2009, 23:32
 5. Büyü bozmak için
  Konuyu Açan: psychick, Forum: Büyü ve Nazar İçin Dualar.
  Cevap: 7
  Son Mesaj : 03-Şub-2008, 17:22
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com