Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arası gösteriliyor
 1. #1

  Büyü Veya Cin Girdiği Nasıl Anlaşılır?

  İşinin erbabı Salih Hoca Arifan Dergisi Ekim 2011 sayısında üzerimizdeki cin veya büyü şüphesini nasıl giderebileceğimizi yazdı, verdiği misallerle sahte hocalara karşı uyardı. İşte Salih Memişoğlu’nun o yazısından önemli kesitler: Eskilerden beri sihirler, büyüler ve cinler vardı ama az ama çok vücudumuza nüfuz ederler biz de onlardan korunmak için belirli metodlar kullanırız. Ama hep kendimiz düşünürüz oysa sihir ve büyüden korunmak için belirli metodlar kullanırız. Ama hep kendimiz düşünürüz. Oysa sihir ve büyüden korunmak için yaptığımız işlemler bizi daha fena yapabilir. Aynen doktora gidersiniz ve doktor size ilaç verir bazen öyle yan tesiri olur ki hasta kendini daha fena hisseder.
  Mesela öyle hastalar olur ki içine bazı varlıklar girer biz de o varlıklardan korunmak için (Ayetl Kürsiyi) okuruz. Oysa hastanın içinden çıkmak isteyen varlık okunan Ayetel Kürsiden dolayı çıkamaz ve hasta kendini yerden yere vurur ağzından köpükler gelerek bayılır. İçindeki cin okunandan zarar gördükçe hasta da çırpınır. İşte burada bilmek lazım.
  Bu tür hastalar üzerine önce Fatiha Suresi, Felak, nas sureleri okunur. (Cezallahü anha Muhammedin Sallallahu Aleyhi ve Sellem) denir ki içinden cin çıksın gitsin.
  Birde o kişin içine giren her hangi bir cin ise ona da hemen zarar vermek doğru değildir. Çünkü onlarda anlamadan yanlış yapabilirler onları uyarırsak ve gerçekten onlarda halis cin ise kendiliğinden çıkıp giderler.
  Başka bir şey daha var ki bir kişi bir hocaya gider benim üzerimde cin var der. Hoca da ona ayet veya halk dilinde muska yazar. İçinde cin suresi yazarsa yine hasta fenalaşır daha kötü hale gelebilir. Bunun için ayetlerden size bir örnek vereyim. Eczanedeki bütün ilaçlar hastalar içindir ama doktorun öngördüğü veya reçetesinde yazdığı ilaçları alırız. Eğer başka ilaçları alırsak zehirlenebiliriz. Bu işte böyledir. Hastanın üzerindeki cinlerle ilgili ve onlarla bağlı ayetler verilir.
  Şimdi günümüzde her yerde bu tür kitaplar vardır. İnsanlarımız onlara bakıp kendilerini daha hasta görüyorlar ve etkileniyorlar.
  Şu metod önemlidir. Bir hasta üzerinde cinlerle ilgili bir şüphe varsa önce doktora gidecek ama kendisi de bir bardak suya Felak-Nas ve Fatiha surelerini okuyup içecek. O kişi kendisinin hal ve hareketlerinden kendisini içinde ne var ne yok anlar.
  SAHTE HOCALARA DİKKAT
  Bir gün kadının biri hocaya gidiyor. Hocaya “Bana bende cin var” diyor. Hoca da ona “ben bunu çıkartırım” deyip “idrarını bir bardak suya koy iç, onlar necisten hoşlanır ve giderler” deyip kadına veriyor. O saf diyelim kadıncağız da idrarı içiyor ve mide ağrısı başlıyor. Acile gidiliyor. Doktor ona içtiği idrarın midesini deldiğini söylüyor.
  Bunları hep yaşıyoruz. Bir gün bir evin oğluna cinler musallat olduğunu söylerler ve ben araştırmak üzere o eve giderim. Bir gün önce oğlu ezan okunurken bayılıyor ve eskiden “cinlere mermi atın” derlerdi diyerek adamda silahı çıkarıyor evin tavanına mermi atıyor. Seken mermi yatan oğlunu 20 cm yanındaki vazoya isabet ediyor. Az daha çocuğu kafasından vuruyordu. Bu tür bilinçsiz ve cahil işlerden uzak duralım ne olursa olsun önce doktora götürelim.
  Yine bir gün beni bir eve davet ettiler ve bana: “Hocam evimizdeki bir kız var, bu kız günde 2 sefer bir şeyler görüp bayılıyor.” Onlara önce Nöroloğa gitmelerini söyledim ve doktora gönderdim. Doktora gittikten sonra bir hocaya gidiyorlar ve hoca da onlara “7 parmaklarından tırnak ve etek tarafından 7 kıl bir parça nohutu ezip bunları ona karıştır sonra onları bir çorbaya ilave ederek yedirin” diyor. Bu sefer kız gerçekten büyüleniyor ve görmeler krizler başlıyor. Tekrar bir hocaya gidiyorlar bu hoca da “necisi necis temizler” diyerek ona “dışkısını yemesini” söylüyor. O da midesi bulana bulana onu da yapıyor. O kız 75 gündür mide bulantısından dolayı yemek yiyemiyor. Bütün yemeklerden midesi bulanıyor.
  İşte bunlar Allah’ın izin vermediği şeylerdir.
  KOCASINI BAĞLAYIM DERKEN
  Bir de acaba bende büyü var mı? Deyip şüpheyle kendine ipler düğüm yapıp içenler veya kocasına düğüm yapıp iç çamaşırına okuyup onu kocasına içirenler.. Onlar kocalarını eve bağlamak için uğraşıyorlar ama ters tepki vereceğini anlamıyorlar. Bunları yaptıktan sonra kocalarına krizler geliyor kadını görmek dahi istemiyorlar.
  SİHİR VE BÜYÜ NASIL ANLAŞILIR?
  Bunun içinde sihir ve büyü şüphesi olanlar şu metodu yapmalıdır. Önce bir bardak suya 101 sefer “La İlahe İlla ente subhaneke inni küntü minez zalimin” okur ve 1 Ayetel Kürsi ve 1 Fatiha suresini okuyup içerse içinde yanma varsa anlayın ki o büyüdendir.
  Başka bir işlemse şudur. 7 adet defne yaprağı üzerine 3 Ayetel Kürsi ve 1 Fatiha okunup, demlenip içilirse o gece rüyanızda eğer büyü varsa çözüldüğünü gösterirler.
  Ama pratik ve hemen olsun derseniz o zaman kişi üzerine Rahman suresi, Cin suresi 1-13 ayetler okunur. Eğer kişide daralma sıkılma olursa onda büyü var demektir.
  BENDE CİN VAR DİYE ŞÜPHE EDENLER
  Çok önemli bir metod vermek isterim. Üzerinde sihir, büyü veya cin var diye şüphe duyan insanlara tavsiyem şudur. Bir sabah ezan okunurken bir bardak suya 11 Ayetel Kürsi, 11 Fatiha suresi, 11 Felak -Nas suresi, 11 defa da “La İlahe İlla ente subhaneke inni küntü minez zalimin”, 11 “La havle vela kuvvete illa billah il aliyyil azim” diyerek suya okur ve namazını kıldıktan sonra evinin penceresini açıp gökyüzüne 3 dakika baktıktan sonra niyetini tutup içerse o gün üzerinde o sihrin veya musallat olan vrlıkalrın gittiğini bir saat içinde anlayacaktır.

  Biz bunları en az 100 kişi üzerinde deneme yaptık 90 kişi fayda buldu. Amma bizim insanımız bunu bilip de kolaya kaçıp doktoru ihmal etmesin. Çünkü doktordan sonra olursa isabetli ve etkili olur.
  Salih Memişoğlu Hoca her ay Arifan Dergisinde yazmaktadır. Takip etmek isteyenlere duyrulur..
 2. #2
  evet anlatıklarının bir çoğuna katılıyorum.bende büyü çözümü ile ilgili konumda benzeri bir formülden bahsetmiştim.işin erbabı olan insanlar tecrübeli deneyimlerini işin içine katıncada sonuç genelde Allahütealada izin verir ve yardım ederse iyi oluyor.
  bu uygulamalarda sayı önemli oluyor .nedeni ise bu ayetlerin verdiği enerjiden .sayının sebebi bu .belli bir adet okununca o enerji oluşuyor ve negatifleri yok ediyor .
  yazıda da anlatıldığı gibi .sahtekar ve şeytana hizmet eden kendine hoca diyen şarlatanlar dışkı da yedirir badeler de
  necis olan şeyden hayır gelirmi Allahaşkına .necis olan şey herşeyden önce insanın sağlını tehdit eder.pis .
  artık insanlar biraz bilinçlensin yeter yahu .bu devirde hala bu şarlatanlara inananları hakkaten anlayamıyorum.herşeyden önce müslüman bir insan necisten pislikten fayda bulamayacağını nasıl bilmez.

 3. #3
  Forumda çok dertli insan var bu konuda bi kaç ay evvel bi akrabamız a da bişeyler oldu sonra biraz araştırmış zaten bahsi geçen dergiyide alıyor bana bahsedince faydası olur diyerekten paylaşayım dedim..
  umarım fayda sağlar..

 4. #4
  Salih hoca bu konuda cok bilgili bir insan. Yani isin ehli olan biri.

 5. #5
  Evet incisel sayesinde link bulundu. 7 defne yapragina Ayetel Kursi ve Fatiha okuyup kaynatip ictim. Ruyamda temz sularda abdest aliyordum. Rahatladim acikcasi. Fakat long term ekisi ne yazamayacagim unku dundn beri cok kotu gribim yatiyorum.

 6. #6

 7. #7
  defne yaprağını aktardan mı alacağım arkadaşlar

Benzer Konular

 1. Büyü Çözülürken Neler Yaşanir, Nasil Anlaşilir?
  Konuyu Açan: elifirem, Forum: Havas & Hüddam Soru ve Yardım.
  Cevap: 17
  Son Mesaj : 17-Eki-2016, 18:44
 2. Büyü ile Musallat Olan Cin,İnsanı Nasıl Etkiler? Etki Şekillerini Değiştirirlermi???
  Konuyu Açan: resimciank, Forum: Büyü İle İlgili Soru ve Yardım.
  Cevap: 7
  Son Mesaj : 27-Nis-2014, 23:33
 3. Bir Mekanda Büyü-Sihir Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır
  Konuyu Açan: iyi niyet, Forum: Büyü İle İlgili Soru ve Yardım.
  Cevap: 5
  Son Mesaj : 27-Eyl-2009, 10:00
 4. Cin nasıl anlaşılır?
  Konuyu Açan: Lucky, Forum: Yaşadığınız Doğaüstü Olayları Paylaşın.
  Cevap: 6
  Son Mesaj : 12-Eki-2008, 22:55
 5. Bir İnsana Büyü Veya Muska Yapıldığını Nasıl Anlarız?..
  Konuyu Açan: soulsacrifice, Forum: Büyü İle İlgili Soru ve Yardım.
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 19-May-2008, 17:58
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com