Toplam 10 sonuçtan 1 ile 10 arası gösteriliyor
 1. #1

  Çevirgel ve Kudurriye Duaları Büyü müdür?

  Arkadaşlarım çevirgel ve kuduriyye duaları hakkında ne düşünüyorsunuz benim sevdiğim bir kişi var onun için okumak istiyorum ancak büyü diyen çok korkuyorum okumaya 2. #2
  Kuduriyye duasını bilmiyorum içeriğini ama çevirgel duası büyü değil.

 3. #3
  Büyü değildirler.Fakat evli değilseniz okumanızı tavsiye etmem.
  çünkü o kişi bu duayle geri döner dönmesinede kaderinizde yoksa tekrar geri gider.
  bundan dolayıda daha fazla üzülürüsünüz.
  sadece hakkıma hayırlsı ise olsun die dua edin bence.

 4. #4
  Bunlarla uğraşılacağına dua edin sadece...Olumsuz olunca sonuçlar ziyanı daha fazladır..Ve bu tür duaların çoğunun sağlam kaynağı yoktur..

  Dua müminin silahıdır ..Hadis şerif..

 5. #5
  Dikkat ettiyseniz çevirgel ve kudduriye ''duaları'' diyor.. yani bunlarda bir dua etme yöntemi değilmidir.

  Kusura bakmayın böyle muhabbet dualarıyla işim olmaz ama. söylemeden duramadım yine..

 6. #6
  İlla bir muradın hasıl olması için çevirgel yada kuduri vs duaları okunmaz...

  Kulun Rabbine en yakın olduğu an secde anı..İçtenlikle samımıyetle dua yapabilir insan...Hani anlamını bilmeden bir dua okuyor insan muradı hasıl olsun diye..

  İçinden geldiği gibi gözyaşı ile Rabbıne yakaracağın duanın yerini tutar mı?.....

 7. #7
  Eminim sizde bilirsinizki Kuran ı Kerimdeki her ayetin ve her harfin görevli melekleri ve ruhanileri vardır. bu şekilde dua ederek onları yardıma çağırıyorsunuz ve ve ihlasınız tam ise size şefaatçi oluyorlar.birde uygun vakitlerde yapıldığında daha etkili oluyor.

 8. #8
  İşte bu yüzdendir ki Kur'anı Kerime sımsıkı sarılmak gerekir..Başka yerlerde medet aramamalı...

 9. #9
  bir insanın özgür iradesine hükmetmek için yaptığınız herşey büyüdür...bu yüzden bunların dua olduğuna inanmıyorum....

 10. #10
  bu duaların büyü olduğunu düşünüyorum. okuyamaya niyetlendiğim gece rüyamda uyarılmıştım. sabah ayetel kürsi okuyarak uyandım. başka bir arkadaşıma oku dedim şakasına, bir gece beni aradı. okuyorum ama bu ne biçim bişey, çok korkuyorum dedi. okumayı bıraktı. bütün gece ona dualar ettim. ayetel kürsi, nas felak okudum. kuruntu yapıyorum diye düşünüp bir daha okumaya çalıştı. yine çok korktu. bıraktı.

  sonra, bundan 4 yıl evvel bir arkadaşımız okudu, gece gündüz sabahlara kadar... okuduğu kişi manyakça geri döndü. ama evlenmek için aşkla filan dönmedi. öyle bir geri dönüş ki; kızcağıza dayak mı atmadı, arabaya atıp dağlara mı kaçırmadı, içip içip evini bastı, ailesinin gözü önünde dayaklar, hakaretler, tecavüz... çok da saygın biriydi bu adam. polise gidiyordu kız, 2 gün sonra adam serbest ve daha da öfkeli. ya benimsin ya kara toprağına gitti iş. saplantı yaptı. kız kurtulmak için gitti alakasız biriyle sözde evlilik yaptı, başka bir şehre taşındı. adam yine de peşini bırakmadı. bu arada başka felaketler de kızın peşini bırakmadı. olayların üstünden şimdi 4 sene geçti, geçen haftalarda kızla görüştüm, meğer dedi ben çok etkili bir büyüyle uğraşmışım... bütün felaketler ondanmış. ona öyle söylenmiş. bu dediğim insanlar da cinlere, büyülere inanmazlardı, neyse ki onca felaketten sonra islam'a meyil etti.

  özetle; ben inanmıyorum. dua mı beddua mı belli değil, yer yer anlamadığımız arapça kelimeler var, orda ne deniyor bilmiyoruz. kudduriye duasını hiç bilmiyorum. bildiğim şey; her derdin devası kuran'ı kerim. allah'ı zikretmek, salavat çekmek, sünnetleri yeri getirmek, içtenlikle allah'a yakarmak, en önemlisi de bol bol tövbe etmek. ne zaman tövbe etsem hep bir hayır kapısı açıldı.

Benzer Konular

 1. Bu Büyü müdür?Ey Forum Halkı Bi Yardım Eyle
  Konuyu Açan: axcd82, Forum: Havas & Hüddam Soru ve Yardım.
  Cevap: 20
  Son Mesaj : 09-Sep-2008, 22:24
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com