34 Sayfadan 18. İlkİlk ... 1617181920 ... SonSon
Toplam 335 sonuçtan 171 ile 180 arası gösteriliyor
 1. #171
  tipitip
  Alıntı almira20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ben onları hiç görmedim ama etrafımda karartı olarak yada olayları hissetmemle veya gördüğüm bazı rüyaların gerçekleşmesiyle varlıklarını hissediyorum. Bu işle uğraşan bazı kişiler bendede var olduğunu söylüyor. cinlerle iletişime geçmek istiyorum ama yapamıyorum. onlar sadece istediklerini görmemi yada hissetmemi sağlıyor. ama benim bilmek istediklerimi değil. gelecekten haber verebiliyorlarmı? lütfen bana yardımcı olurmusunuz.
  Kardeşim
  Mesajının ilk kısmı beni aşar ama son bölümüne tek bir cevabım var islami dusturda herhalde yartışmasız olandır..
  Gaybı Allahtan başkası,veya onun bildirdiklerinden başkası bilemez.
  Genede en doğrusu Alahın bilgisindedir. 2. #172
  xena
  merhaba arkadaşlar siteyi bugün keşfettim ve cinlerle alakalı olan tüm konuları okudum sayılır.benim cin görme gibi bir durumum olmadı ama küçüklüğümden beri abimde olduğundan eminim.eskiden çok kötü sinirlenip kapıları çarpar ve sürekli küfürler ederdi.kaç kere hocaya götürdük tabi ne kadar güvenilir bilmiyorum bu kişiler ama çaresizdik hem doktora hem hocaya götürüyorduk.doktorlar sinirsel rahatsızlık dediler ve sonuca varamadık.götürdüğümüz hoca da 4tane cininin olduğunu ve rahatsız ettiklerini söyledi.hoca okudu ve sonradan onları bağladığını söyledi tabi ben bunun nasıl olduğuna bir anlam veremedim.ama daha sonra abim hocanın söylediklerini duymadığı halde bize eskisi gibi rahatsız edilmediğini söyledi.ama ben hala düşünceliyim bu konuda çünkü abim hala tam olarak düzelmedi onu farkettirmeden izlediğimde kendi kendine konuştuğunu görüyorum ayrıca tanıdığımız kişilerin silüetlerinin dışardan geçtiğini söylüyor ama ben hiçkimseyi göremiyorum.hayal ürünü olsa o kadar sinir neden oluyordu bir türlü anlayamıyorum.tabi bu abimin iyileşme dönemlerine yakın birde babamın iflası var çok zenginken sıfıra düştük ondan da acayip etkilendi.yani bilen kardeşlerimden bununla ilgili yorumlarını bekliyorum.birde buna ek olarak babamın iflas ettiği dönemde evimizde bitkilerin üzerinde domuz yağı ve muska bulduk.acaba birileri bize büyü yaptığı içinmi bu duruma düşmüş olabiliriz?bunun için benim yapabileceğim birşey olabilirmi?lütfen yardımcı olun teşekkür ederim şimdiden.

 3. #173
  merhaba...15 yıl önce okuduğum bir kitap sonrasında geldi.ilk zamanlar halisülasyon ve bulunduğum mekanlarda farklı şeyler yaparak (tv ,ışık kendiliğinden açılır kapanırdı çoğu zaman)kendini gösterdi.daha sonra yakınımdaki insanların görüntüsünde karşılaştım..bana zararı olmadı fakat son 2aydır dua ederek bi şekilde gelmesini önledim..belkide hala yakınımda ama şuan onun varlığını hissetmiyorum.

 4. #174
  muhendis
  Arkadaşlar çoğu kuvve-i vehmiyenizin ürünü...
  Yani evet sesler duyabilirsiniz. Kapılar dahi açılıp kapanabilir. Tıkırtılar olabilir. Ama bu bir takım kuvvelerinizle alakalı da olabilir. Bu hususta imamı şerani hazretlerinin beyanı vardır. Yorgun olduğumdan toparlayamayacağımı düşündüğüm için yazmıyorum.

  Ayrıca şeytanı da hesaba katın. Rüyaya onların çok müdahalesi olur. Bakın mesela şeytan sizin sırf onlarla meşgul olmanız vesvese yapmanız için huzursuz olmanız için şeytani rüyalar gösterebilir.

  Birde evham yapmayın. Büyük bir Allah dostunun dediği gibi illa korkacaksanız Allah'tan korkun. Korkanlar en basitinden 19 defa (Allahu Ekber) diye tekbir getirerek veya la havle ve la guvvete illa billahil aliyyil azim diyerek korunabilirler.

  Birde Seydam, korkanlara korku duası olarak "Euzû bi kelimatillahittemmati min şerrî gadabihi ve igabihî ve şerrî ibadihi ve min hemezetişşeyatini ve eyyehdurun" diye Efendimiz aleyhisselatu veselam'ın tavsiye ettiği duayı verir. başına ve sonuna selatu selam ekleyerek okuyunuz. Ve demiştir ki bundan daha büyüğünü hiç bir hoca veremez çünkü bunu hazreti peygamber vermiştir. Bunu okuduğunuz zaman sizi 50 tane melek koruyor. O meleklerden birisi de bir dağı diğer dağın üzerine kaldırır koyar" diye söylemiştir.

  Arkadaşlar siz temizliğinize dikkat edin. Günahlardan uzak durun ve 5 vakit namazınızı kılın. Bu dua size yeterli olacaktır. Vesselam.

 5. #175
  psych
  Konuyu tam okumadan yazıyorum,,

  Bende hiç bir davet kullanmadan cinlerle görüşüyorum,yani onlar beni buluyor,,
  toparlak sevimli bir ortayaşlı insan olarak,çevresindede cinler var ama onlar bize müddahale etmiyor,konuşmuyorlar bile... sadece çevrede oluyorlar..

  Arda bir saçma konuşsalar da,,Çok iyiler...Saçma derken bizlerle onlar arasında mantık farklılıkları var sanırım.

 6. #176
  my immortal
  arkadaşlar bazı insanların evinde soydan gelme bazı rahmani varlıklar vardır ve bunu o aileye mensup olan kişiler görürler ve konuşabilirlerde
  hatta bu kişi günlük ev yaşantısındada yardımcı olur..
  bu rahmani varlık onların sectigi bişey degildir sadece cetlerden kalma bi olay.
  size tek tafsiyem bu işlere allah rızası için bulaşmayın ve araştırmayın çok kötü sonuçlarla karşılaşırsınız

 7. #177
  Mukarrebun
  Bir kere küçükken gördüm ama çok açık seçik..
  Yatağa yatalı henüz yarım saat olmamıştı bende uyuyamamış sağa sola dönüp duruyordum yattığım yer salondu yatağımın hemen arkasında çıkış kapısının yanında elbiseleri mont vs.. astığımız fortmande mi ne deniyor herneyse ondan vardı...
  En son duvara dönüp uyumaya çalışıyordum ama nafile uyku tutmuyor bir türlü tekrar yatağın içinde geriye doğru döndüğüm'de o bahsettiğim montları astığımız fortmantenin üstünde birisinin oturup bana doğru baktığını gördüm..
  Yüzü beyazımsı ve bulanıktı yani ne göz ne ağız ne burun hiç bir şey gözükmüyordu diğer bütün vücut hatları belliydi iki eliyle fortmanteyi tutmuş ayaklarını aşağı doğru sarkıtmış sallıyordu..
  Oda karanlıktı ama pencereden vuran ışık içerisini epey aydınlattığı için açık net görebiliyordum...
  O an baya korktum sanki korktuğumu belli etmek istemiyormuşum gibi hafif gülümseyip geriye duvara doğru döndüm ve fatihayı bir kaç kez okudum zaten çocuktum bir tek fatihayı biliyordum o zaman (:
  Ondan sonra herhalde kaybolmuştur umuduyla tekrar geri döndüm neyazık ki hala orda duruyor ve bana bakıyordu ..
  Aramızda 3 metre falan vardı yani o kadar yakın ben kafamda Annemlerin yanına nasıl tüyerim onu hesaplıyorum o ara (:
  Annemlerin odasına giden koridorun kapısı benim yatağımın hemen arkasında sağda kalıyor ama ayağa kalkıp oraya gitmem için fortmantonun önünden geçmem lazım ..
  Neyse cesaretimi toplayıp ayağa kaltım ve yatağa adeta yapışmışcasına sürünerek fortmantonun önünden geçmeye başladım ama hala bana bakıyordu ve gerçekten çok korkuyordum tam onun hizasına gelmiştim ki birden o beyazımsı yüzü kapkara oldu ..
  Ve hızla bana doğru eğildi ve elini yüzüme uzattı elide kapkaraydı eli ile yüzüm arasında bir karış mesafe kalmıştı benim korkudan dizlerim tutuldu adeta kıpırdayamıyorum ve "hırrrr" gibi bir ses çıkardı ve o an ben bir çığlık kopartıp "Anneee" diye bağırıp koridora daldım annemde fırladı yanıma geldi arkama bir döndüm kaybolmuş ..
  Bu olay beni baya sarsmıştı 10 yıla yakın bir zaman sürekli uyku problemi yaşadım geceleri duvara doğru dönüp yorganı kafama kadar çekip yatıyordum başka türlü rahat edemiyordum...
  Ama artık atlattım o dönemi şimdi hiç bir sorunum yok..
  O oturduğumuz ev bir acayipti zaten mezarlığın yanındaydı sahipliydi sanırım...
  Zaten benim Annem Ümmüsübyanlıydı yani cinlerin musallat olduğu insan demek..
  Ümmü-sübyan Sübyanların Anası demek yani çocuğu olmayan cinlerin çocuğu olacak olan kadınları kıskanması demek daha açıkçası..
  Ben doğduktan sonra başlamış bu musallat olayı onun için 20 yıldan beri kardeşim olmuyor Türkiyede ki en ünlü en maharetli cin hocalarına gittik faydası oldu şimdi daha iyi ama çok kötü bir durum Allah herkezi muhafaza etsin ..
  Onun için üç harflilerle ister istemez çok ilgili oldum zor durumda olanlara yardımcı olabilirim..
  Allah hepimizi şerlilerin şerrinden korusun..

 8. #178
  havas71
  gerçek bu söz yarenler
  gördüm demez görenler
  keramete erenler
  gizli sırrı açarmı

 9. #179
  Mukarrebun
  Cin görmek ne keramettir ne de gizli sır...
  Bunca görenin hiç biride ermiş yada uçmuş değil..
  Böyle bir başlık açıldığı için gördüğümü paylaştım...
  İnanmayana ispat borcum yok kaldı ki bunun ispatı birden fazla gören kişi yoksa olmaz..

 10. #180
  Mavisiyah
  sayfayı baştan sona okudumm..şu anda ismleirni yazamyacağım ama bzaı arkadaşalr uhrevi varlılarla irtibatta olduğunu iddia etmişş..hiç bir yorum katmıyorm.geleceği saddece allah bilir ben öle inanıyorum bu arkadaşalr tek bir sorun var bura bir sürü sıkıntısı olan arkadşalara nende yardımcı olmuyorlar.bu rakadaşlardan bir şeyu isteyince dikkat ettiğim kem küm etmeye başlıyorlar.kimseye özleden bir şey yazmıyorum sorum burdan, kimseyide asla yalanla itam etmiyorumm..sorum şu ben gelecekten bir şey sormuyorum geçmişten bir sene önce yaşnamış bir olay..merak ettiğim tek bir isimm..bunu bana söleyebilecek bir arkadaş varmıı?
  --------------------
  philip 72., damla 61 daha adını yamamadığım arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz? ..ben bir kişin ismini verceğim ve bir tarih aralığı vereceğim o kişi o tarihli ikinci bir kişi ile bir konuşma yapmış ..konuşmada ne konuşulduğunuda söleyeceğimm..sadece bu konuşmada ikinci kişi kim bunu merak ediyorumm..yardımcı olabilecek arkadaş varmı?

34 Sayfadan 18. İlkİlk ... 1617181920 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Cin Görmek
  Konuyu Açan: demon, Forum: Yaşadığınız Doğaüstü Olayları Paylaşın.
  Cevap: 46
  Son Mesaj : 27-Kas-2014, 17:11
 2. Cin Taifesiyle İrtibat Kurmak
  Konuyu Açan: fiyaskoo, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 9
  Son Mesaj : 05-Mar-2010, 13:44
 3. Cin Çağırma
  Konuyu Açan: ErSt_QuEr, Forum: Doğaüstü Olaylar ve Varlıklar.
  Cevap: 9
  Son Mesaj : 18-Ara-2008, 21:03
 4. Cin Alemi ile İrtibat (İslami)
  Konuyu Açan: Wahsi, Forum: Büyü.
  Cevap: 57
  Son Mesaj : 19-Eyl-2008, 21:38
 5. Mü'min Cin Taifesiyle İrtibat
  Konuyu Açan: 2312197723121977, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 7
  Son Mesaj : 18-Eyl-2008, 18:36
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com