Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arası gösteriliyor
 1. #1

  Cin Neden Musallat Olur?

  musallatı dört anabaşlıkta toplayabiliriz.

  1.) şeytan musallatı: lanetlemeye kapı açacak büyükgünahlar (büyücülük, falcılık,dincekutsal sayılanlara küfretmek vs.)şeytan musallatının en büyük nedenidir.

  2.) ifrit musallatı: öldürme amaçlı yapılan büyüler, büyükgünahları işlemek, tevbe etmemek, haramı helal kabul etmek gibi nedenler ifritdiye adlandırılan ve şeytani cinlere liderlik yapan bir güruhun musallatınaneden olmaktadır.

  3.)cin musallatı:mendel(cin çağırmak),büyüye maruz kalmak,falbaktırmak, gusül eksikliği,aşırı nefse düşkün ve ruhen ve bedenen pis yaşamak,dikkatsizlik gibi yine sitemizde anlatıldığı üzere birçok cin musallatı nedenivardır.

  4.)habis ruh baskısı; soydan ve kandan gelen ve insanlar iledoğup dünyaya gelen enerjiler. meşhurdur ki "dede ekşi elme yese torunundişi kamaşır" bazen de baba içer evlat sarhoş olur kusar... nitekimpeygamber efendimiz aleyhissalatuvessalam evlenirken seçilecek eşdekiözelliklerde "soy güzelliğini " eş seçiminde aranılacak özellikleriniçerisinde zikretmesinin bir hikmeti de bu olmak gerektir allahu alem... tevbekapısı son nefese ve kıyamete kadar açıktır..

  negatif enerjilere maruz kaldığınız nasıl anlaşılır rahatsız olaninsanların halisinasyon mu gördükleri, bir jizofren mi
  oldukları,psikolejik rahatsız veya beyin hücrelerinde tıbbi rahatsızlık mı
  olduğunun veyakonumuz olan bir cin musallatı mıolduğunun
  tesbitinin mutlaka yapılması gerekmektedir.

  dört tane islami metod ile bir kişide cin veya büyü etkisiolup olmadığı kesin olarak anlaşılabilmektedir..

  ilk 2 metodu kuran okumayı bilen herkes kolaycauygulayabilir.

  1.metod: avuç içine 7 tane nas ve 7 tane felak suresiokuduktan sonra hasta avuç içini gözlerinin önünde olacak şekilde 3 dakikabakar.siyah veya kahverengi veya mor çizgiler noktalar veya hareket eden şekiller görüyosa musallat vardır. büyü ya damusallatta bu tesbit bazen işe yaramakla birlikte her zaman teşhis için yeterlideğildir ..

  2.metod: sağ el kişinin başı üzerine konularak kişinin sağkulağına 3 ezan, ayetel kürsi, saffatsuresi ilk 10 ayet,nas,felak ve ihlas sureleri 7 şer kez okunduğunda kişirahatsız olursa o an vücudunda birmusallat var demektir.(şayet rukyeye tepki vermiyor ise ve kişide normalzamanlarda yaşanan rahatsızlıklar varsa mutlak surette bir ifrit musallatıvardır ki sadece rukye ile vücudu terk etmezler ve vücutta rukye esnasındakendilerini çok rahat gizleyebilirler.) tesbit etmede başarı % de 70 dir

  3.metod: tarafımızca uygulanan tütsü ile zikr kur'an vebiyoenerji ile tesbit metodu(daha çok ifrit musallatı ve güçlü ve çok sayıdakimusallatlarda uygulanır) en güçlü tesbittir.. cinsi cibiliyyeti musallat olanınne olursa olsun mutlaka surette tesbiti yapılabilir..(% de 100)

  4.metod: yine tarafımızca uygulanan cinlerin hareket yaşamve görüntü boyutunda yapaılan tesbit ve inceleme ile anlaşılır.. cinmusallatlarında güçlü bir yöntem olmakla birlikte ifrit musallatlarında herzaman tam sonuç elde edilememektedir..(başarı % 90)


  tedavi metodları

  bu konuda birçoktedavi şekli varsa da birçoğu bu rahatsızlığa kesin olarak çözüm teşkil edememektedir. en sağlıklı 7 islam’i çözüm vardır. musallatın şeklirahatsızlığın derecesi ve musallat nedenleri ile ilgili olarak aşağıdaki tedavimetodlarının birisi veya birkaçı uygulanarak kesin sonuç ve tedavi gerçekleşebilmektedir.ancak musallat nedeni kesin olarak bilinmeli ve bu neden mutlaka bu tedavisüreci içerisinde ortadan kaldırılmalıdır.. unutmamalıdır ki hırsızıyakalamaktan ziyade önemli olan kapıları ve pencereleri kapalı tutup hırsızıngirmesini engellemektir...

  aşağıda yazılan metodlar negatif enerjilerin gerçek musallatnedenleri bilinmedikçe ve tesbit edilmedikçe sadece geçici bir dönem rahatlamasağlayacak ve tam çözüm olmayacaktır... nasıl ki maddi hastalıklardan şifalardoğadaki bitkilere dağıtılmıştır.. doğru bitkiyi bulmak nasılki şifaya vesileolur.. tarafımızdan müracaatınız ile yapılacak spirutualist ve metafizikdeneyimlerimiz ve araştırmalarımız neticesinde elde ettiğimiz bilgi vedeneyimler doğrultusunda "teşhis-tedavi-sonuç" sürecinde izlenecekyollar veyöntemler sizleri çözüme bizleri ise dualarınıza ulaştıracaktır..

  şeytan tasallutu ve habis ruh enerjilerine maruz kalanlardaenerjiler çoğu zaman lanet kaynaklı ruhsatlara sahip olduklarından tedavideizlenecek yöntem tarafımızdan seans sonrası ortaya çıkan teşhislere görebelirlenecek tedavi yöntemleri ile biiznillah gerçekleşmektedir.. ve aşağıdakimetodlar bu sorunu çözmede fayda vermemektedir...


  cinleri yakıpöldüren, korkutan ve uzaklaştıran metodlar;

  1.metod: kuran ayetlerinin oluşturduğu manyetik alan vebiyoenerji ile tedavi.

  2.metod: kuran ayetlerinin oluşturduğu manyetik baskı vebiyoenerji ile tedavi.

  3.metod: allah’a sığınıp ibadet ve zikri ilahi ile özellikle gece namazları(teheccüd) kılarak (allah’ım ismi azamın hakkına kur’an’ıkerimin hürmetine rasulün(a.s.v.)şerefine beni büyüden şeytandan ve şeytani cinlerden muhafaza eyle) dua ve niyazlarla büyünün etkisinden kurtulmak.
  4.metod: büyünün etkisini kıran ve büyü ile gelen cinlerikorkutan uzaklaştıran, öldürebilen maddelerive kuran yazılı tılsımları kullanarak tedavi.(tılsım,sirke ,gafur, çörek otu, zencefil, hantit,gül yağı buharvb.)

  5.metod: rukye tedavisi ve tedavi sonrası tılsımat-ıkuraniyye uygulamak ve islamı yaşamak.

  6. metod: 2. boyutta uygulanan astral boyut ve biyoterapitedavi yöntemi (bu tedaviden sonra kişi mutlak suret 7 büyük günahdan uzakdurmalı ve cin musallatına neden olan söylediğimiz eksikleri(gusül dini nikahvb..) gidermelidir
  7. metod: dünyada her zehrin bir panzehiri olduğu gibi hernegatif enerjinin de bir pozitif enerji ile nötr olması mümkündür. insanvücudunun maruz kaldığı negatif enerjiler insan vücuduna girerek bir nevifiziksel bir bedene girerler. bu neden ile fiziksel olarak bedene yapılacak hertürlü etkiden acı ya da ızdırap çekebildikleri gibi birtakım bitkiseluygulamalar dahi onları vücut içerisinde imha edebilmektedir. musallatın nevineve cinsine göre farklı bitkisel uygulamalar tarafımızca seans sonrasıtedavisine vesile olduğumuz kişilerde uygulanmaktadır. mesala sevgili peygamberimizinaleyhissalatuvessalam tavsiyeleri ile büyü çüzümünde etkisi tartışılmaz olan acve hurması da bunlardan birisidir.

  bu tedavidlerde başarı ve sonuç takdiri ilahiyye ve inayetirahmaniyye ile biiznillah gayet mücerrep ve etkilidir..

  not:1. ve 2. metodlarla tedavi olanlarda kişi büyükgünahları işlemediği sürece yapılanbüyünün etkisi biter. 3. metoda iman, islam ve dua her musibete karşıen güçlü korunmadır. (her ne metoduygulanırsa uygulansın mutlakaislamiyeti hayatında dünya ve ahiretsaadeti için yaşamak en büyük korunma mutluluk ve huzur kaynağıdır) .4. metodda ise cinler fırsatbulduklarında veya büyünün yapılış şekliyle ilgili ve tazelenmesi halinde yine rahatsızlıkbaşlayabilir. 5. metodda ise kur’an tılsımı taşındığı ve büyük günahlar işlenmediği sürece cinn vücuttançıkar ve bir daha giremez ve okişiye yapılan hiçbir büyü tesir etmez6. metod dahi daha sonra sıkıntı yaşamamak için ve musallata maruz kalmamakiçin bir koruyucu tılsım taşaınmalıdır. 7. metodda uygulanan bitkisel terapilerhem kişi üzerindeki musallatın meydana getirdiği ruhsal etkileri yok etmektehem de fiziksel rahatlamada birçok faideler sağlamaktadır.

  tedavi olan insanlarislami bir yaşantıdan uzak oldukları sürece bu tedaviler sadece geçiciolarak rahatsızlığa son verecek olupkişi aynı rahatsızlığa tekrar maruz kalabilir . tedavi islam kılıcı gibidir koruyan kalkan ise islami yaşantıdır

  erkeklerde ve kadınlarda

  cin musallatının ençok görülen 7 sebebi

  1.allah’a şirk (ortak) koşmak: benim bu meseleden acizane
  anladığım şudurki;bir insan kalbinde herhangi bir şeyi; allah’tan daha çok sever,
  güvenir, değer verir,güçlü kabul eder,allah’ın emir ve yasaklarından üstün görürse
  la ilahe İllallah’ı(allah’tan başka ilah yoktur)aklen ve kalben kabul etmediğinden
  allah’a şirk(ortak)koşmuş olur.cenab-ı hak cümlemize nefsimizi, dünyayı,
  ailemizi,maddeyi ve her türlü dünyevi zevk ve arzularıallah’tan daha çok değil allah
  adına sevmeyi nasip eylesin.

  2. büyü:cinler; büyüyü yaptırana, yapan kişiye ve yapılankişiye kesinlikle musallat

  Olur ve o kişi tedavi olmadıkça veya ölmedikçe kesinlikleterk etmezler.

  3.Fal: fala baktıran ve bakan kişiler “gaybı allah bilir”ayet-i kerimesini inkar etmiş
  hükmünde olduklarından dinden çıkar imanlarını venikahlarını tazelemesi gerekir. ve her
  dinden çıkana mutlaka bir cin musallat olur.şakasına veyavakit geçirmek için yapılan

  fallar da aynen sakıncalıdır.

  4.7 büyük günahı işlemek:şirk,adam öldürmek,zina,içki içmek,kumar oynamak,anne babahukukuna riayetsizlik,allah’ın rahmetinden ümit kesmek ve kendi

  sevabının cennete getireceğine inanmak gibi 7 büyük günahıişleyen ve bunu alışkanlık

  haline getirenlere mutlaka bir cin musallatı olur.

  5.cünüp gezmek: ben allah’ inanan bir insanın cünüpgezeceğine inanmıyorum.

  benim acizane tesbitettiğim eksiklikler şunlardır lütfen önemle dikkate alınız.gusule

  niyette anlamını bildiğiniz cümleleri kullanarak kalben velisanen önce niyet ediniz.özellikle

  bayanlarda küpedeliği varsa küpe taksa da takmasa da delik asla kapanmaz sadece

  içine pislik dolar ve küpe deliği vücuttan sayılır.vücudu yıkamaya geç,ldiğinde küpe

  delikleri ıslak bir bir iğne veya küpe ile içinde ileri geri oynatmak

  kaydı ile mutlakaıslatılmalıdır.vücutta iğne ucu kadarten, tırnak, avret

  mahalli,parmak araları,göbek deliği,saç dibi,kulak içi ıslanmasa boy abdesti

  kesinlikle olmaz ve bu çok güçlü bir musallat nedenidir.

  6.nikahsızlık:islam’da resmi nikah imam nikahı yerinegeçmez.ve imam nikahını

  bozan şeyler mutlakabilinmelidir.aksi halde bozulan bir nikahtan ötürü karı koca

  arasındaki ilişki zina olacağından zina bir musallatnedenidir.

  7.dikkatsizlik:geceleri kül dökmek,sıcak su dökmek,birmekana

  selamsız girmek.destursuz bevletmek,kur’an yazılı sayfalara basmak üzerinden

  geçmek,üzerindeyatmak, din unsurlarına küfretmek, bilmeden de olsa dinden çıkaracak

  sözler sarfetmek, temizliğe ve yenen nimetlerin sarfiyatınadikkat etmemek gibi bilinçsizce

  ve cahilane yapılanbirçok eylemler de bir musallat nedenidir.

  sevgili kardeşlerim bol bol tevbe istiğfar getiriniz…zirasevgili

  peygamberimiz(a.s.v.)“ben günde yüz sefer tevbe ediyorum” buyurmuşlardır.

  ya rabbi; peygamberaleyhissalatuvesselamın dilediklerini diler

  sığındıklarındansana sığınırım…

  cinler insanlara ençok neden ve nasıl musallat olur

  en büyük ve etkili musallatlar lanet, ilenme,beddua, büyü,fal, mendel(cin cagirma ve davetleri) ile olmakla birlikte musallat nedenleriasagidaki gibi siralanabilir..


  1-büyük günahları işleyen insanların vücuduna cinlerin girmeleri serbest olduğundan o insanın vücuduna yerleşebilir.çünkü büyükgünahları işlemek cinlerin insan vücuduna girmesini engelleyen ilahi perdeleritabiri diğerle manyetik koruma alanını geçici olarak kaldırır. (boy abdestsiz gezmek de bunungibidir)

  2-allaha şirkkoşarakyapılan büyü ve fal nedeniyle kafir cinlerin liderlerinin emri ilesayıları 1 ile 15 arasında veya bazılarında rakam çok daha fazla sayıdakicinler o insan ölünceye kadar büyünün amacına hizmet etmeye mahkum edilerek büyü yapılan insanın vücuduna yerleşirler.
  3-bazen insanlaraaşık olan cinler o insanın bir gafleti veya bir günahı esnasında manyetikkoruma alanının geçici olarak kalkmasını fırsat bilerek o vücuda yerleşirler.

  4- insanlarcinlere bilerek veya bilmeyerek zarar verdiğindeveya yerleşim alanlarını işgalettiklerinde intikam amaçlı o insana musallat olurlar.(besmelesiz ve destursuz kaynar su dökmek kül atmakateş söndürmek cinin üzerine basmak düşmek veya idrar yapmak vb.)

  5-ailesindenbirisine büyü yapılarak vücuda giriş yolu açılan cinler o kişinin soyundan insanların da vücutlarınagaflet anlarını bulduklarında girerler.

  6- yeni doğumyapan kadınların lousalık dönemlerinde de musallat olabilirler.

  7-aşırı olan;korkuöfke sevinç gaflet ve nefsin isteklerine düşkünlük nedenlerinin biriyle insana musallat olurlar

  büyü daima cinleralemi ile irtibat halinde olan kişilerce yapılır ve büyünün tatbik edilebilmesiiçin büyücünün sırtını bir yerlere yaslaması neredeyse kaçınılmazdır.
  büyü negatif birolgudur, iyilik için gerçekleştirilen işlemler büyüden ayrılır ve havas adıylaanılır. fakat maalesef günümüzde havvas adı altında satılan ve saçma sapan büyüçözme formülleri içeren kitapların nerdeyse tamamı orjinalleri bozulmuşmusallat ve sihiri tedavi etmeyi bırakın musallatın ve sihrin etkisini dahafazla güçlendirecek formüller içermekte ve musallatı içinden çıkılmaz bir halegetirmektedir.
  cinler, özelliklede bir büyünün tesir etmesini sağlayacak kafir cinler, büyücüye çıkarsızcayardım etmezler. büyü negatif bir enerji dalgasıdır ve bu kafir cinlerdenegatif enerji miktarı en üst seviyededir. istedikleri zaman yapılan büyününbir kaç saat içerisinde tesir göstermesini sağlayabilirler. cinlerden yardımalınmadan aynı işlemin yapılması ya çok küçük bir tesir gösterir ya da hiçbirtesir göstermez. bu işi genellikle para karşılığı yapan büyücüler de bununbilincinde oldukları için cinlerin her istediklerini gerçekleştirmeye dündenrazıdırlar.
  cinlerin paraylaişi olmadığı için istekleri çok geniş bir alana yayılır. bazı cinler büyücüdenkadın isterken bazıları ise büyücünün dine alenen küfür etmesini, kutsal kitabasaygısızlık etmesini vs. isterler.
  büyücü cinin heristediğini harfiyen yerine getirse bile cin büyücünün arzu ettiği işi yine deyapmadığından cine güvenmek imkansızdır.
  bu tarz cinler bazıbüyücüleri kendilerine tapacak duruma getirmişlerdir. ve bir kısım büyücelerekendilerini, haşa allah diye tanıtanları ve bu şekilde iletişime geçipsaptıranları dahi vardır.bir cine tapan insanın deli değilse bile en kısazamanda delireceğini tahmin etmek hiç de zor değildir.
  müşterilerindenaldıkları veya almayı umdukları yüklü paraların verdiği sarhoşluk ile hiçbirşey düşünmeden büyü yapmaya kalkışan bubüyücüler çok geçmeden cinlerin zavallı bir kölesi haline gelirler.
  cinlerden hiçbirkonuda, özellikle de büyü konusunda, yardım istememek gerekir. bunu yapanlarçok kısa bir süre içinde yaptıklarının karşılığını fazlasıyla alacak ve perişanolacaklardır.

  şeytani cinlerinen büyük hedefi üstünlük davasında şeytana hizmet etmek ve insanların islamçizgisinden dışarıya çıkması için şeytandan aldığı emirleri insanları kandırmakonusunda kullanmaktır.

  büyü ve cin musallatının çözümü nedir?

  büyünün falcılığın ve medyumluğun islam’da kesin olarak

  yasaklandığı konusundahalkın bilinçlendirilmesi,medyumluğun

  ve falcılığın yasaklanarak büyü ve cinmusallatının önüne

  geçilmesi,ve bukonuda yapılan büyülerin bozulması ve cin

  musallatlarının tedavisi konusunda diyanet işleri başkanlığının

  devreye girmesidir.böylece insanlar bu konuda zatendevletten maaş

  alan herhangi bir cami imamına gidip hiçbir ücretödemeden

  kontrolünü yaptırabilir ve bir rahatsızlık varsa da tedavisini

  yaptırabilir. banafırsat versinler diyanetin müftülerine 1 günde cin

  musallatını isbatlarımve kontrol ve tedavisini öğretirim. onlar da her

  ilde tek seminerdebunu bünyesindeki imamlara öğretirler ve böylece

  bu mesele daha fazlaistismarlara ve suistimallere maruz kalmadan

  diyanetin ve dolayısıile devletin bünyesinde kontrol altına

  alınmış olur. en önemlisi cin diye bilinen ve insanvücuduna girerek

  önemli rahatsızlıklara neden olan şuurlu negatifenerjiler olan cinlerin inkar edilmesi şu ana kadar bu soruna çözümgetirmeyip aksine katlanarak her geçengün artmasına neden olmuştur.

  cin musallatını inkar edenler ve halisinasyon veya jizofrendiyerek

  adlandıranlarmaalesef beynin hangi noktasından hangi hücrenin

  ve nasıl bugörüntülerin salgılandığını da bulamamışlardır.ve daha

  migren denilenrahatsızlığa dahi çözüm bulunmamışken ve

  yaptığımıztedavilerde migrenin % 90 insanlardaki kesin tedavisine

  olan şahitliğimiz demutlaka değerlendirilmelidir. acizane ben allah

  izin verirseinsanların metafizik alemde biraz daha mesafe

  kateddiklerindeileride cinleri çözebilecek ve hatta görebileceklerine

  inanıyorum.bizmüslümanlar hala onların varlığı ve yokluğunu

  tartışırken gayrımüslimler bu konuda maalesef onlarıkullanmakta ve metafizik ve parapsikolojik alanda yaptırdıkları araştırmalar vekurumlar kanalı ile çok daha bizden ilerdeler…

  kaynak: s. erol tangut 2. #2
  Güzel paylasim, eline emegine saglik kardesim, Allah razi olsun..
  Bazi yerlerini kopyaladim, hakkini helal edesin..

 3. #3
  migren,sara,depresyon ve delilik bu hastalıkların sebebi bence cin musallatı ve büyü tıp çare olamıyor.Halbuki manevi hastalıklar için bir hastane açılsa ilahiyat mezunu profesör dr.hocalar tv de kitap reklamı yapacaklarına hastaları tedavi etseler.ne güzel olurdu.İnsanlarda iyileşmek için medyumlara hocalara ve havas kitaplarına para harcamazdı.

Benzer Konular

 1. Dil Sararması Neden Olur?..
  Konuyu Açan: Renan, Forum: Ağız ve Diş Sağlığı.
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 17-Kas-2012, 23:48
 2. Münafık Neden Mü'minlerle Birlikte Olur , Neden İbadet Eder ?
  Konuyu Açan: Se'nik, Forum: Kuran-ı Kerim.
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 05-Nis-2010, 17:32
 3. Bu Neden Olur?
  Konuyu Açan: MAVİVADİ, Forum: İslamiyet.
  Cevap: 11
  Son Mesaj : 13-Şub-2010, 13:15
 4. Cinni Varlıklar Kimlere Neden Musallat Olur?
  Konuyu Açan: kavranhan52, Forum: Doğaüstü Olaylar ve Varlıklar.
  Cevap: 38
  Son Mesaj : 23-Oca-2010, 01:53

Bu Konu İçin Etiketler

Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com