3 Sayfadan 2. İlkİlk 123 SonSon
Toplam 24 sonuçtan 11 ile 20 arası gösteriliyor
 1. #11
  Şöyle birşey, Meleklerin savaşlarda yardım ettiği Kuranı kerimde bile yazmaktadır. Bedir Savaşında 3 bin melek alaca atlarda Efendimize Yardım etmişlerdir savaşmışlardır. Uhud savaşında SAhabi İkramdan olan Musab Bin Umeyr Şehit olduktan sonra, onun kılığında bir melek aksama kadar onun kılıcıyla savaşmıstır. Öyle çok uzaklara gitmeye gerek yok, en güzel örneği doğu anadolu bölgesinde askerliği yapan bir çok askere Evliyalarda yardım etmişlerdir. Özellikle Kıbrıs çıkartmasında benim bizzat bir emekli Albaydan dinlediğim bir olay vardır. ve bunun gibi bir çok örnekleri sıralayabilirim.
  Hatta ve hatta Çanakkele savaşı sırasında, Hindistan ulamasından bir zat Mescidi Nebevinin bir köşesinde ağlıyor saatlerce ağlıyor.Onu bu halde gören Peygamber Efendimizin Türbedarı yaklaşıyor ve böyle bir mekanda kalplerin bayram yaptığı bir yerde neden böyle ağlıyorsun diye sorıyor. O zat Medineye gelen kadar, Allah Rasuliyle mana aleminde her zaman görüştüğünü söylüyor ve diyorki Medineye geldiğimden beri Efendimizle görüşemiyorum. Acaba ne hata yaptımki kalp gözüm onu görmüyor. Ya ben bi hata yaptım yada Allah Rasuli şu anda makamında değil. Türbedar şaşırıyor ve başka bir şey söylemiyor. Türbedar aynı gece Peygamberimizi Rüyada görüyor. Ve Hindistan ulemasındaki o zatın söyledikleri aklına geliyor ama edebinden soramıyor. Ve Efendimiz şöyle buyuyor "EVET HİSSEDİLEN DOĞRUDUR. BEN ŞİMDİ MEDİNEMDE DEĞİLİM. ÇANAKKELEDEYİM. ÇOK ZOR DURUMDA BULUNAN ASKER EVLATLARIMI YALNIZ BIRAKMAYA GÖNLÜM RAZI OLMADI,ŞİMDİ ONLARA YARDIM EDİYORUM" diyor.
  Düşünün Alemlerin Sultanı,Rahmet Peygamberimiz bile Çanakkeledeki askerlerimize yardım etmiştir.. 2. #12
  mahirseven
  Kominist cin x) Stalin'in yeni uşakları aslında Stalin'de bir cindi falan dersiniz yakında x)

 3. #13
  "Kuşkusuz meleklerde savaşmakta,,,Buna benim din inanışım belli kalıplar içerisinde inanmakta...(ben müslüman değlim çünkü)"

  çok ilginç... nesin peki?

 4. #14
  Magister
  Melek(ışıkhızı ötesi)-cin(ışıkhızı)-insan(ışıkhızıaltı) hepsi ortak enerji bedenlerine sahiptir,ama titreşim hızları farklı olduğu için farklı boyutlarda varolurlar...Hepsi madde yapısı taşır...Yapısındaki özel "özenerji" kodu nedeniyle,kaynağa en yakın varlık "insan" dır...

 5. #15
  Güzel_Kıs
  Benim Bildiğim cinlerinde bizim gibi ailesi varmış ama biz onları rahatsız edersek gelirmiş.Ben Buna Kattiyen İnanmaıyoum Arkadaşlar İnanıyormusunuz siz bana bu konuda bilgi verin...

 6. #16

 7. #17
  perde
  Birisi Komünist cinlere haber versin,Afgan-Rus savaşı biteli çok oldu.

  Beşeri düzenin siyasi akımlarına kapılan cinlerde varmış efendim vallahi yeni öğrendim.Acep 80'lerdeki sağ-sol çatışmasınada müdahil olmuşlarmıdır?

  Bilemedim şimdi...

 8. #18
  psych
  Alıntı perde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Birisi Komünist cinlere haber versin,Afgan-Rus savaşı biteli çok oldu.

  Beşeri düzenin siyasi akımlarına kapılan cinlerde varmış efendim vallahi yeni öğrendim.Acep 80'lerdeki sağ-sol çatışmasınada müdahil olmuşlarmıdır?

  Bilemedim şimdi...
  Bilmeni isterimki cinler microskopla bakıp görülen mikroplar değildir.Yani onlar bir varlık. Senden önce onlar vardı bu dünyada ve isa gibi iblis yeryüzünden cennete yükselmiş ve oranın bekçiliğini yapmıştır.Şimdide insanların kendisi gibi cehennemde yanması için çaba harcamaktadır. Muhtamelen bunlara inanan bir insansın.Bunlara inanan insan neden cinlerin siyasi görüşleri olduğuna inanmaz anlayamam,, açıkcası.

 9. #19
  Torosunu_Satan_Bilge
  psych söylemlerine katılıyorum.teşekkürler

 10. #20
  astralpower

  cevap

  Alıntı psych Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Gerçektende ezan şeytanı kaçırır,,
  Ve Cinler ışık hızından daha hızlı titeşim halinde hareket ederler,,Bu hızlı yapılarını ışık hızından daha düşüğe indirmek yani ..maddeleşmek tabiki cinler için kolay birşey değildir,,Vede kendi alemlerinde kullandıkları organları sinirleri zarar görmektedir..

  İnsanoğlu günün birinde ışınlansada,ki bu teorik olarak mümkündür,,geri döndüğünde en az cinler kadar vücudu ızdırap çekecektir,,

  Şimdi gelelim asıl konuya

  Cinler aleminin müslüman cinleri müslümanları diğer dine inananlara ise o dinin mensubu cinler daima yardumcı olur,,Ben müslüman olanları örnek alarak anlatacağım..Müslüman insanlar düşmanlarıyla savaşırken hatta gurbetlerde yabancılık çekerken cinler onları hiç bir zaman yanlız bırakmaz,,Cinler herzaman o müslüman insnaların yanında,,insanlara yardım etmek için kendilerini adarlar..

  Hatta şuanda bile Afkanistanda bulunan müslüman cinler ordaki kominist cinlerle savaşmaktadır..Hatta Afkan askerlere yardım ediyorlar,,,
  Dahada ileri fidiyorum ve açıklıyorum,,
  Kimi zaman yeşil elbiselerle ortaya çıkıp cinler görünür hale geliyorlar ve düşmanlarla savaşıyorlar...Buna tanıklık eden insanlar var ve onları afkan askerleri halkı melek sanıyor...

  Kuşkusuz meleklerde savaşmakta,,,Buna benim din inanışım belli kalıplar içerisinde inanmakta...(ben müslüman değlim çünkü)

  Bu anllattığım olay çanakkale ve kurtuluş savaşında,, bizdede yaşanmıştır...Melekler ve özellikle kalabalık cin orduları bizlerle beraber bu vatanı kurtarmak için,,düçmana kurşun sıkmışlardır,,
  Hala o savaşlarda savaşan cinler yaşıyorlar ve zaman zaman sohbet ettikleri insnalara o savaşı anlatıyorlar..

  İnanılması zor mucize olaylar değil bunlar..Bu anlattıklarım sürekli olan şeyler...

  Psych'den İnciler

  Güzel Tespit.

3 Sayfadan 2. İlkİlk 123 SonSon

Benzer Konular

 1. Kurtuluş Savaşı (İstiklal Harbi)
  Konuyu Açan: Lucky, Forum: Türkiye Cumhuriyeti Tarihi.
  Cevap: 12
  Son Mesaj : 27-Oca-2010, 07:26
 2. Türk Kurtuluş Savaşı (Türk İstiklal Harbi)
  Konuyu Açan: Lucky, Forum: Türk Tarihi.
  Cevap: 5
  Son Mesaj : 16-Ara-2009, 12:52
 3. Kurtuluş Savaşı/Yüzbaşı Faruk
  Konuyu Açan: İDİL, Forum: Sinema & Tiyatro.
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 28-Eki-2009, 21:47
 4. Cevap: 14
  Son Mesaj : 14-Ağu-2009, 18:06
 5. Atatürk ve Kurtuluş Savaşı Müzesi
  Konuyu Açan: teoka, Forum: Atatürk.
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 05-Şub-2008, 02:52
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com