14 Sayfadan 13. İlkİlk ... 11121314 SonSon
Toplam 139 sonuçtan 121 ile 130 arası gösteriliyor
 1. #121
  sürahi
  Merhaba,

  Samara Sana katılıyorum aynı şeyler banada oluyor...
  banyoya tek giremiyorum. gece yanlız uyuyamıyorum, yanımda sürekli insanlar olsun istiyorum... ama hiç korku filmide izlemedimm. bana da musallat oldular sürekli canımı acıtıyorlar.. gece uyandırıyorlarr deli divane oldum.. 2. #122
  Mesajlarda gördüğüm üzere pek çok kişi korunma gereği hissediyor.Okuduğunuzda korku diye birşey kalmadığını göreceksiniz.

  1.) bu mübarek duayı yazarak üzerinde taşıyanlar şeytan ve cinlerin şerrinden kurtulurlar (Şeytanı kahreden dua)

  ''Euzü bi kelimatillahit tammeti min şerri ma haleka ve zerae ve berae ve min şerri ma yenzilü mines semai ve min şerri ma ya'rucü fiha ve min şerri fitnetil leyli ven nehari ve min şerri külli tarikın illa tarikan yatruku bi hayrin ya rahman.''

  not :Peygamber efendimiz mirac'a çıkacağı vakit şeytanlar ellerinde ateşler olduğu halde toplandılar.Bunun üzerine Cebrail (a.s) geldi ve bu duayı oku dedi.Resulü Ekrem (s.a.v)bu duayı okuyunca onların ateşleri söndü ve Allah Teala helak etti.

  2.) Okunan eve 3 gün şeytan giremez deniyor.Bu dua hepimizin bildiği Amener Rasulü.Ayrıca,yatsı namazından sonra okunduğunda tüm geceyi ibadet ile geçirmiş gibi sevaba nail olur.

 3. #123

  En etkili koruma duası

  En tesirli aktif koruma duası budur

  41 kezRabbî inniy messeniyeş şeytânu binusbin ve azâb; Rabbi eûzü bike min hemezâtiş şeyâtıyni ve eûzü bike rabbî en yahdurun. Ve hifzan min külli şeytânin marid.

  21 kez Euzü bivechillâhil kerîm ve kelimâtillâhit tâmmatilletiy lâ yucaviz hünne berrün velâ fâcirün min şerri mâ yenzilu mines semâi ve mâ yâ’rücü fiyha ve min şerri mâ zeree fil ardı ve mâyahrücü minha ve min fitenil leyli ven nehari illâ târikan yatruku bihayrin yâ Rahman

  Cin ve peri tasallutundan korkulur. Bundan muhafaza olunabilmek için
  "hirz'ül-envar"ı yazıp üzerinizde taşıyabilirsiniz.

 4. #124
  21 kez dediğin benim verdiğim zaten

  ayrıca;
  Yatarken görüntü ve seslerden dolayı korkan ve uyuyamayanlar için:

  Bismillahirrahmanirrahim,Haza kitabün min muhammedin saruli rabbil alemiyn.İla men tarakad dara minel ummari vez züvvari ves salihıyne illa tarikın yatruku bi hayrin ya rahmanü emma ba'dü,fe inne lena ve leküm filhakkı siaten fe in tekü aşikan mulian ev faciran muktehımen ev raıyen hakkan mübtılen haza kitabüllahi yentıku aleyna ve aleyküm bil hakkı inna künna nestensihu ma küntüm ta'melune ve rusülüna yektübune ma küntüm temkürune ütruku sahıbe kitabi haza ventaliku ila ebedetil asnami ve ila men yez'umü enne meallahi ilahen ahara la ilahe illa hüve küllü şey'in halikün illa vechehu lehül hukmü ve ileyhi turceune tuğlebune ha miym la tünsarune ha miym ayn siyn kaf.Teferraka a'daüllahi ve beleğat huccetüllahi ve la havle ve la kuvvete illa billahi fe se yekfiykehümüllahü ve hüves semiy'ul aliym.

  bu duanın sırrı:Ebu Dücane(r.a.)Allah Resulü(s.a.v)in huzuruna gelip,Ya Resulallah,yatağıma yattığımda,değirmen sesi,arı vızıltısı gibi sesler işitiyor,şimşek parıltısı gibi şeyler görüyorum.Başımı kaldırıp baktığımda evimin ortasında siyah uzun gölgeye benzer şey görüp yakalamak için elimi uzattığımda,derisindeki kılların kirpi kılına benzediğini ve yüzüme doğru ateş parçaları attığını görüp,beni yakacağını sanıp,korkuyor uyuyamıyorum dedi.
  Resulü Ekrem(s.a.v)buyurdular:''Ey Ebu Dücane,evine gelen korkunç bir mahluktır,bana kağıt kalem getiriniz.Getirilen kağıt kalemi Hz.Ali ye verdi.Bismillah diyerek,yaz buyurdu.Ebu Dücane(r.a)diyorki,Resulü Ekrem(s.a.v)in yazdırdığı bu mektubu yastığımın altına koydum ve yattım.Gece yarısı kulağıma şöyle korkunç bir ses geldi.''Lat ve Uzza'ya yemin ederim ki bizi yaktın,bu mektubu sahibi hakkı için kaldır,senin evine bir daaha gelmeyeceğiz''
  Ertesi günü cinlerin feryadını anlatınca Resulü Ekrem(s.a.v)bana şöyle buyurdu:Ey Ebu Dücane,o mektubu kaldır,yoksa onlar kıyamete kadar azap içinde kıvranırlar
  __________________

 5. #125
  karasu
  iyi geceler arkadaşlar ;

  3-4 yıl önce (davet yapmadığım halde) bir varlik geldi.ayetel kürsü okuyunca kayboldu.

  (zaten rüyamda kedide görüyordum o aralar,cuma nın gelişi perşembeden bellidir.ayetel i okurum ben nolucak demeyin KASıyor o an.
  neyse bu kadar yeter...

 6. #126
  HuRRiCaNe
  Allah razı olsun arkadaşlar güzel paylaşımlarınız için.

 7. #127
  •) Issız yerlerde dolaşırken tuhaf sesler duyduğunuz anlar oluyor mu?

  •) Herhangi gayibi bir ses sizi adınızla çağırıyor mu? O sesin kimin sesi olduğunu çıkaramadığınız anlar oluyor mu?

  •) Vücudunuzun herhangi bir yerinde karıncalanma hissi var mı?

  •) Yalnız kalmayı ve banyoda uzun süre kalmayı seviyormusunuz?

  •) Yıkanırken yani banyo yaparken biri ile konuşma ihtiyacı duyuyormusunuz?

  •) Yüzünüzü sabunlu suyla yıkarken birisinin sizi seyrettiği hissine kapılarak yüzünüzdeki sabundan hemen kurtulmak istiyormusunuz?

  •) Bazen banyodan hızlı dışarı çıkmak istediğiniz anlar oluyor mu?

  •) Özellikle gecenin geç saatlerinde yürürken birilerinin peşinizden geldiği duygusuna kapılıyormusunuz.?

  •) Gözlerinizi kapattığınız zaman karanlkta bir göz belirip sana bakıyor ve giderek yaklaşıyor mu.?

  Cin Çarpan insanda Uyanıkken Olan Rahatsızlıklar
  1 - Sebepsiz baş ağrıları.
  2 - ibadet etmekle ve Allah'ı zikirde zorlanma.
  3 - Beyin yorgunluğu.
  4 - Kasılma ve sinirlenme.
  5 - Tembellik.
  6 - Herhangi bir uzuvda, doktorların sebep bulamadığı bir ağrı veya sancı

  Bende bunların hepsi sık sık oluyor :S garip hissettim kendimi şimdi...
  Bazende geceleri genelde 3 gibi üstüme biri yükleniyor,kulağıma cığlık falan atıyorlar dua okudukca bu dahada siddetleniyor.
  Bi kac kisiye danıstım ama psikolojik geçer dediler.Nezaman dua okusam aynı sey oluyor.. :/

 8. #128
  arkadaşlar doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum birşey sormalıyım cinler banada musallat olmuşlardı başta çok uğraşıyorlardı ama şimdi sadece varlıklarını hissettiriyorlar (evin içinde bi görünen bi kaybolan kediler vs.)musallat olursa zarar vermesede tehlikeli dediler doğrumuu?

 9. #129
  bana da musallat olmuşlar haberim yoktu sonrada fark ettim koruyucu dualarım var ama etkili bir dua biliyorum şüphelenen öncelikle 21 besmele çekip kendini manevi bir daire içine alsın ayrıca bir dua var onu okusun..Besmeleyle beraber Lekad ceeküm resulün min enfüsiküm aziyzün aleyhi ma anittüm harıysun aleyküm bil müminiyne raufün rahıym .Fein tevellev fekul hasbiyellahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbil arşil azıym.amin.hepsi zarar verecek düye bir şey yok ama varlığını hissetmen bile iyiye işaret değil.

 10. #130
  severad
  vallaha kim nederse desin okumakla bir şeyleri def etmek zor iştir. bence en güzeli .. rufai hz lerinin bir koruma hamayli yani boylamsı vardır onu yazdırıp hiç kimseye bulaşamdan yola devam etmek lazım..büyü sihir vesvese cin şeytan vs vs .. koruyucu bir kalkandır. veya seyyid süleyman hüseyni hz lerinin boylaması vardır.bunları yazıp üzerinde taşımadıgın müddetçe .bu ğibi marazlar insanın başına her zaman beladır . yazdırıp bu ğibi şeylerden kurtulmak lazım .

14 Sayfadan 13. İlkİlk ... 11121314 SonSon

Benzer Konular

 1. Şeytan Ve Cinlerden Korunmak İçin Okunan Bu Duayı Okuyan Varmı...
  Konuyu Açan: tuse, Forum: Havas & Hüddam Soru ve Yardım.
  Cevap: 25
  Son Mesaj : 30-Tem-2015, 21:18
 2. Cinlerden Korunmak İçin Etkili Bir Yöntem
  Konuyu Açan: Urumhamatahayil, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 46
  Son Mesaj : 24-Nis-2013, 02:31
 3. Cinlerden Korunmak için
  Konuyu Açan: camuro, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 4
  Son Mesaj : 06-Eyl-2012, 11:03
 4. Cinlerden Korunmak için Yapılan Tertip
  Konuyu Açan: yakaza, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 03-Haz-2010, 23:08
 5. Cinlerden Korunmak İçin Dua
  Konuyu Açan: mustafa_35, Forum: Büyü İle İlgili Soru ve Yardım.
  Cevap: 4
  Son Mesaj : 09-Ara-2008, 13:51
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com