3 Sayfadan 1. 123 SonSon
Toplam 30 sonuçtan 1 ile 10 arası gösteriliyor
 1. #1
  Lahuti

  Cinlerle İletişim Kurma Yolları

  Cinlerle İletişim Kurma Yolları

  Cinlerin yarı soyut yarı somut varlıklardır,maddesel özellikleri az,dalga özellikleri ise fazladır.Bizlerin beden yapısı ise aynı dalgayı içermesine rağmen,madde özelliğimiz çok fazladır.
  Bu Şu demektir;
  İnsan bedenindeki atomik birleşme ve moleküler tarzda yoğunlaşma çok fazla olduğu için katı bir özelliğe bürünüp bir madde olarak algılanır.Ancak Cinlerin bedenleri moleküler tarzda bir yoğunlaşma oluşturmaz.Atom bazında bileşik yapıları vardır.Bu,çok az düzeyde de olsa yoğunlaşma dediğimiz durumu meydana getirmektedir.Bunun sayesinde de onların dünyası bizim dünyamız gibi dört boyutlu evren olarak algılanır.Cinlerin dünyasındaki derinlik boyutunun olabilmesi için mutlak surette bir yoğunlaşma gerekmektedir.Bu yoğunlaşma da ancak atom düzeyinde oluşur.Enerjinin yoğunlaşması,ister istemez maddesel yapıyı meydana getirir.İşte onlar bu yapı itibariyle şeffaf bir varlıktırlar.

  İletişim denilen olay ise, nadir olarak onların boyutundaki bir varlığın yoğunlaşma düzeyini çok fazla arttırarak bu dünyada görülebilmeleri meydana gelir.Ancak bu çok nadir bir olaydır ve kolay kolay tespit edilememektedir.

  İletişim,genelde beyin yoluyla olmaktadır.Çünkü bu varlıkta ortak olan alan,enerjidir.İnsan bedenindeki sinir hücreleri yani nöronların uçlarındaki sinaptik bağlantılar,birbirleriyle iletişimlerini biyolojik bir tür elektrikle meydana getirirler,yani enerjiyle…
  Cinler,insanların beyinlerindeki bu elektrik dalgalarını kullanarak,onlarla iletişim kurabilirler.Ancak bu anlamdaki iletişim,genelde ruhi gucu zayif insanlara zarar veren bir ilişkiye sebep olur...!Çünkü bu iletişim şeklinde misal alemine, gayb alemine, mana alemine hazir olmayan insanın aktif olarak rol alması mümkün değildir.

  İnsanların,düşünme,hayal kurma,hafızadan bilgi çağırma ve beş duyuyla algılanan bütün verilerin beyindeki merkezlere iletilmesi,bu “bio elektrik” sayesinde meydana gelmektedir. Eger ruh gucunuz imaniniz, takva boyutunda yeterli degilse, Cinler,bu “bio elektrik”akışını kontrol ederek,becerebildikleri ölçüde kişilere yön vermektedirler ve tasallutlarını gerçekleştirmektedirler….

  İletişim dediğimiz iki bilinçli varlığın,birbirleriyle bilerek ilişkiye girmesidir ve bu ilişki her iki varlık tarafından da algılanabilmektedir.Bu anlamda olayı sorguladığımız zaman,cinlerle iletişim açısından bazı engeller karşımıza çıkmaktadır.Bu Engel,insanların sahip olmuş olduğu beş duyu organıdır.Bu Beş duyu algısı,kişiyi maddesel alana kayıtlı kıldığı için başka bir alanı algılamasına engel olmaktadır.İnsanların cinleri gözleriyle görmeleri,kulaklarıyla duymaları,tenleriyle hissetmeleri,koklamaları ya da onların dünyasından herhangi bir şeyi tatmaları neredeyse imkansızdır.Çünkü bu beş duyu organları tarafından getirilmektedir ki bu duyu alıcıları madde olduğundan insan,duyu organlarıyla kütlenin dışında hiçbirşeyi algılayamaz ta ki cin madde yoğunlaşmasına geçene kadar ki bu cin içinde tehlikeli olduğu için bu boyuta geçmekte çekinmektedirler...ve bu iki sekilde olur ki birincisi beyninize gondermis oldugu sinyallerle sanki orada onunuzde sizinle konusuyormus gibi hisler vererek, veya gercektende belli bir yogunlasma ile kendine sekiller vererek sizinle iletisime gecebilir...buda en zorudur ki sadece iyi bir egitim almis ruh gucu yuksek kisilerin karsisina yogunlasarak cikmak zorunda kalabilir ki, zaten veli kisilerde kendileri gayb alemini inkisaf edebildikleri icin cinlerin bu boyutta yogunlasmalari onlar icin cok onemli degildir.

  Cinler alemine açılan kapı insandaki beş duyuya şartlanmanın ortadan kalkmasıyla başlar.Yani kişi,gözüyle,kulağıyla değil beyniyle görüp duymak durumuyla karşı karşıya kalır.Psikolojide bu duruma ;görsel,işitsel ya da algısal sanrılara hayalünasyon denir.Hayalünasyonlar,kişide beş duyu organlarının veri iletmediği halde,beynin bir veri varmış gibi bir objeyi algılamasıdır. Kişi bir düşü,bir hayali görür gibidir.Bu durum en doğru tanımıyla,bireyin uyanıkken rüya görmesidir.Kişi rüya aleminde yaşarken şuuru ve bilinci yerinde olarak bunları hisseder.Kendi yaşadığı maddesel alan, kendine gerçek olarak algılandığı için bu alemlere seyahat hayal gibi algılanmaktadır.Fakat aslında durum bunun tam tersidir.Yalanı algılayan bizleriz.Gerçeğe daha yakın olan ise mana aleminde seyahat edenlerdir.

  Bu varlıklarla iletişimin ne kadar zararlı olduğunu anlatsakta kişilerin esrarlı aleme seyahat etme merakı o derece aşırılığına devam etmektedir.Bu varlıklarla iletişim kurmanın esası bireyin beş duyu kaydından kendini kurtarmasına bağlıdır.Bunu ortaya koymanın tek yolu ise kişinin, algıyı meydana getiren beş duyu algılarının zayıflamasıdır.Yani gözler,kulaklar ve diğer alıcılar yaşamış olduğu maddesel alanda algıyı meydana getiremeyecek kadar zayıflaması gerekmektedir.Beş duyu algısının kısmen çalışıp kısmen çalışmadığı durumlarda,cinlerin bulunduğu yarı soyut ve yarı somut alanlar,çok zayıfladığı dönemlerde ise misal aleminin kapıları kişiye açılır.Ancak bu işlevler yerine getirilirken evrensel sistem içerisinde bazı kodların,duaların,şifrelerin ve tılsımların kullanılması gerekir.Bu kodların ve şifrelerin doğru kullanılması gerekmektedir.Bu şifreler,beyinde iletişim kurulacak alanla ilgili bir hat kurulmasını sağlar.Bu hat bir kablo hattı değildir elbette,şifre ise kişinin kendi beyninin belirli bir uyarıcıya kilitlemesi demektir.Belirli bir alana kilitlenmiş olan beyinse bilincin aldığı tüm verileri ona göre ruha yüklemektedir.

  Cinlerle irtibat kurmuş ya da kurmaya çalışanların çalışmalarını incelediğimiz zaman hepsinde ortak bir özellik görürüz.O da beş duyunun kısıtlamasına yönelik çalışmalarıdır.Bu tür alemle iletişim kurmanın şartları şunlardır.
  Bunun ilk şartı “Riyazat” dediğimiz açlıktır.
  Bu açlık bizim düşündüğümüz anlamda açlık değildir.Kişi bir gün içerisinde bir çeyrek ekmekten fazlasını yememesi gerekir.Hatta tasavvuf ehlinden bazı mürşitlerin yirmi günde bir iftar ettikleri belirtilmiştir.Açlıkta, kişiyi gayb alemine açacak olan en iyi kapı da oruçtur.Bütün yöntemler de şekiller değişmesine karşın öz hep aynıdır;Açlık,uykusuzluk,halvet dediğimiz halktan uzaklık karanlık bir odaya kapanma bu dört şart kişinin gayb alemine kapılarının açılmasını sağlar bunlar olmadığı sürece hangi yöntem denenirse denensin olumlu bir sonuç alınamaz.Zikirler,dualar ve çeşitli surelerin okunması ya da tılsım içeren çeşitli ifadelerin meydana getirilmesi sadece iletişim kurulacak olan alanlar içindir.Bütün bu zikirler,dualar,tılsım ve azimetler vs. telefon numaralarını andırır.Ancak siz elinizde bir telefon olmadan ulaşmak istediğiniz kişiye ulaşamazsınız,öncelikle sahip olmanız gereken bir telefonunuzun olmasıdır.Telefon cihazınızdan kasıt,sizin beş duygu algısına karşı kayıtsız kalmanızdır.Beş duyudan kurtulduğunuz anda telefona sahip olursunuz.
  Telefonunuzun var olması istediğiniz her insanla görüşeceğiniz anlamına da gelmez!
  Belirlediğiniz yerlere ulaşabilmeniz için mutlaka adreslerin ve numaraların olması gerekmektedir.Bu numaraları yanlış kodlarsanız veya yanlış tuşlarsanız,aklınızdan geldiği gibi numaralara basarsanız karşınıza çıkacak şahısı rahatsız eder size karşı ters tepki vermesine sebep olur veya karşınızda telefon sapıklarının başınıza musallat olmasına sebep olursunuz…! Yani belirli biriyle değil,sizinle görüşmek ve sizi rahatsız etmek isteyenlerle iletişim kurmuş olursunuz.Bu da size faydamı sağlar yoksa zarar mı verir…Allah Bilir…
  Beş duyu kaydından kurtulmuş olan kişinin,gayb alemine şuurunun açılması için illaki belirli şifreleri ve tılsımları söylemesi ve uygulması da gerekmeyebilir.Kişiyi beş duyu kaydından kurtaracak faaliyetleri ortaya koyduğunuzda mutlaka birileri sizleri bulur.Ancak bu nasıl bir sonuç ortaya çıkartır bilemeyiz.Açıldığınız alan,tehlikeli varlıkların bulunduğu bir alansa bu işin sonunun pek hayırla bitmeyeceği gayet aşikardır.Bu alana kapılarınızı açtığınızda şuurunuz yerinde iken,amaçsız bir şekilde böyle bir duruma girmek şuurunuzun da bozulmasını sağlar.
  Özetlemek isteriz ki,cinlerle iletişim için en temel şart beş duyu algısının sınırlandırılmasıdır.Beş duyu verisini sınırlamazsanız asıl itibarıyla bu duyu verilerinin çok daha geniş bir alanı algılayabilmesini sağlar ve sizi savunmasızda kılabilir...
  Onun için sizleri uyarmayı borç biliriz Ve Bunun Gerçek Perde Arkasını Artık Görmenizi İstedik Umarız Yardımcı Olmuşuzdur… 2. #2
  BEBEGİM
  ilgililere duyurulur !!! uğraşsınlar bakalım

 3. #3
  Bu tür şeylerle uğraşmak insana ne sağlar bilmiyorumki.malesef bizim insanımız bu konulara çok meraklı.Sonuçta onlarda allahın bir kulu neden rahatsız edilir iletişime geçmek için uğraşılır anlamıyorum.Tüm kainat için sevgi besliyelim dua edelim sevgili
  kardeşlerim.

 4. #4
  nymph
  Diyelim başarılı olundu ve cin geldi ,, söyleyeceklerinin hiçbiri doğru olmayacak ,, üçkağıtçı bir varlık .. korktuğunuzla ya da kafayı yediğinizle kalırsınız.
  bence uğraşmaya değmez : )) hani illede alemler arası bir varlık çağırıcaksanız başka seçeneklerde var : )

 5. #5
  Zem_heri
  O fincanla çağırdığınız cinlerden bahsetmiyor. hadime sahip olmanın yollarını ve gayb aleminin nasıl açılacağını anlatıyor.bebeğim bu konuyu yukarı alman çok güzel bir fikir. hiç yoktan millet neyi çağırdığını artık anlamış olur da burnumuzdan getirmez.) bu işler hadim sahibi olmak vss hiç kolay işler değil. bu dünyayı terk etmek gerek. gerçekleri görelim artık. zaten onu yapan da bu siteye girip açıklama yapamayacak kadar bu dünyadan kopmuş oluyor kimse kimseye hikaye okumasın

 6. #6

  ruh çağırma

  Ruh çağırma diye bir şey yoktur Ruh edebiyete intikal ettikten sonra bu aleme geçemez. Kendi boyutlarından bizim boyutumuza geçebilen varlıklar cinlerdir. Ruh çağırma esnasında gelen varlıklar da onlardır. Spiritüalizm ya da ruh çağırma dediğimiz şey çok tehlikelidir. Gelen cinin kötü huylu olması oradaki kişilerin başına çeşitli belalar almasına yol açar. Ruh çağırmanın niye tehlikeli olduğunu bir örnekle anlatmak gerekirse Düşününki bir yurtta gece yarısı bir odaya girdiniz. Uyuyan birkaç kişi var. Ama hiçbirini tanımıyorsunuz uyuyan kişilerden birini sebepsiz yere kaldırdınız. Yatağından çıkardınız. Uyandırdığınız kişi neden uyandırıldığını soracaktır. Tabi sizin hiçbir cevabınız yok. Bu noktadan sonra artık kişiliğiyle mütenasip hareket edecektir. Sinirli, asabi bir insansa muhtemelen bağırıp çağıracak, sizi odadan dışarıya kovacaktır. Kindar, Psikopat ruhlu bir insansa size fiziksel anlamda zarar verecektir. Mülayimse ''ya sabır'' çekip tekrar yatarak uyumaya çalışacaktır.Hulasa davranışlarının ne olacağı kişliğiyle, meşrebiyle alakalı. Artık şansınıza mülayim bir kişiyi uyandırdıysanız iyi, bir mesele yok, lakin psikopatsa kötü. Ruh çağırmada aynen böyledir. Çağırdığını sandığınız ruh bir cindir. Bu cin iyi bir cinse pek mesele yok. Kötü bir cinse ve siz koruyucu duaları bilmiyorsanız. Büyük bir problem var demektir.

 7. #7
  hocemr
  irtibat kurmak isteyenler ya bir cinci hocayla beraber irtibat kursunlar yada medyum olma yolunda ilerlersinler

 8. #8
  black_blood20
  ben zaten buldum bir cinci hocanın telefon numarasını sorcam ona inşallah bana söyler ben çok isityorum onlarla iletişim kurmayı cinlerler

 9. #9
  viyan199

  Unhappy cinler

  ya çok karışık bence cinleri görmek ve könuşmak kolay bizim iran da terkedilmş evler de bisuru cin var hata gece oevlerin önunden geçersen ordaki cinleri göre bilirsiniz

 10. #10
  gizemlidunya

  Cinlerle İletişim Kurmak (Mücerrettir)

  KEMUŞİN 2 MEŞLAŞİN 2 MEŞLEHŞİN 2 HERUBİN 2 KERUBİN 2 ALŞEKUMİN 2 LEYABİN 2 CEBRURİN 2 TUBİN 2 EYLİN 2 HÜVR RABBÜN NURÜL A'LA ECİB VAHZAR. YA HADİMEL CEVAŞ Bİ HAKKİ HAZİHİ ESMA-İ VAHBİRNİ MA Fİ ZAMA-İRİN NASİFİ UZUNİ VE'TİNİ Bİ İHBARİ CEMİ-İNNASİ EL VAHE 3 ELACELE 3 ESSAATE3

  Bu yazılı esmaları her gün 313 defa okuyan kimseye kısa zamanda hadim gelerek her gün hadiselerini öğrenmek istediğin hususları seni ziyarete gelenlerin niyet ve maksatlarını kulağına söyler. Onların sözlerini senden başkası duymaz.

  Sonuca varan not bıraksın denenmiştir.

3 Sayfadan 1. 123 SonSon

Benzer Konular

 1. Cinlerle İletişim Kurmak
  Konuyu Açan: kemtamin, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 22
  Son Mesaj : 06-Nis-2011, 09:35
 2. Cinlerle İletişime Geçmek İstiyorsanız...
  Konuyu Açan: oguz3259, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 39
  Son Mesaj : 14-May-2010, 21:29
 3. Cinlerle İletişim Anı..
  Konuyu Açan: psychick, Forum: Yaşadığınız Doğaüstü Olayları Paylaşın.
  Cevap: 61
  Son Mesaj : 12-Mar-2010, 20:21
 4. Cinlerle İrtibat Kurma
  Konuyu Açan: mfc210c, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 16
  Son Mesaj : 19-Haz-2009, 14:43
 5. Ağaçlarla Konuşmak(İletişim Kurma)için İksir
  Konuyu Açan: mechul, Forum: Büyü.
  Cevap: 39
  Son Mesaj : 21-Ara-2008, 00:44
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com