2 Sayfadan 1. 12 SonSon
Toplam 14 sonuçtan 1 ile 10 arası gösteriliyor
 1. #1
  h.kerrar

  Çocuklara Gelen Ümmü Sibyan için....

  bismillahirrahmanirrahim
  çocuklara gelen ümmü sıbyan havale rahatsızlığı için üç ayrı kağıda hurufu mukatta (ayrık) olarak kureyş suresi yazılır nöbetler geldiğinde bunlar tütsü yapılır. arapçası yazılacak.
  li ilafi kureyşin ilafihim rihle teşşitai ves sayf fel yebudu rabbe hazel beyt ellezi ed amehum mincuin ve amenehum min havf.
  Kureyş'i ısındırıp alıştırdığı; onları kışın (Yemen'e) ve yazın (Şam'a) yaptıkları yolculuğa ısındırıp alıştırdığı için, Kureyş de, kendilerini besleyip açlıklarını gideren ve onları korkudan emin kılan bu evin (Kâbe'nin) Rabbine kulluk etsin. kureyş 1-4 2. #2
  ensar35
  ümmü sübyan bir cin değilmi?

 3. #3
  selm değerli bilgilerini bizimle paylaştığın için
  ALLAH razı olsun

 4. #4
  Teşekkür ediyoruz paylaşımınız güzel.

 5. #5
  ensar35
  Peki ümmü sibyan nuskası var. ona nedersiniz. ümmü sibyan tehlikelidir. Her alimde koruyamaz . Özel bir ilmi vardır.

 6. #6
  çokşeyvar
  peki bu hastalığın belirtileri neler bilen var mı?
  --------------------
  önceleri halk arasında bir defa bu ümmü sibyan hastalığını şöyle tarif etmişlerdi:çocuğu olmayan cinlerin insanoğlullarını kendi çocuklarıymış gibi sahiplenmesiymiş ve çocuklarda psikolojik olarak değişiklikler oluyormuş ileriki yaşlarda.
  ama bana hurafe gibi gelmişti doğru mu sizce?

 7. #7
  ensar35
  Alıntı çokşeyvar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  peki bu hastalığın belirtileri neler bilen var mı?
  Hamile kadınların çocuklarını düşürtüyor. Rüyasında yüksek yerden düşermiş gibi oluyorsun. Geceleri kabuslarla korkutuyor. Çocuklarda 7 yaşına kadar takılması gereken bir muska var. benim çok eskiden tanıdığım bir bayanda vardı. sonra o nuska ile çocuk düşmeden doğdu. Çocukta gece uyuyamamalar. Korkutmalar. Düğüne gidemiyordu.televizyon bile izleyemiyordu çocuk. Bu muska tekrar çocuğa takıldı. Şuan rahatsızlığı yok.

 8. #8
  çokşeyvar
  Alıntı ensar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Hamile kadınların çocuklarını düşürtüyor. Rüyasında yüksek yerden düşermiş gibi oluyorsun. Geceleri kabuslarla korkutuyor. Çocuklarda 7 yaşına kadar takılması gereken bir muska var. benim çok eskiden tanıdığım bir bayanda vardı. sonra o nuska ile çocuk düşmeden doğdu. Çocukta gece uyuyamamalar. Korkutmalar. Düğüne gidemiyordu.televizyon bile izleyemiyordu çocuk. Bu muska tekrar çocuğa takıldı. Şuan rahatsızlığı yok.
  şuan böyle bir rahatsızlığı olan yok çevremde ama öğrenmek istedim gerekli olabilir teşekkür ederim

 9. #9
  h.kerrar
  arkadaşlar ümmü sıbyan çocuklara arız olan havale korku titreme nefes kesilmesi morarmalardan mütevellit rahatsızlıklara verilen genel bir addır ve ensar kardeşimiz doğru söylemiş bunun muskası vardır belli bir vakte kadar çocuğun taşıması lazımdır.lakin bu yukardaki sıkıntıların tamamı için geçerlidir.bunlardan bazıları için bu verdiğim tütsü ve diğer usuller faydalıdır. bu rahatsızlık anne rahmine zamanında gerek genç kızlık gerekse daha sonra temizliğe dikkat etmemesi veya yaşadığı bir korku vs. sebebiyle yerleşen cinnin daha sonra o kadının çocuğuna doğduktan sonra sıkıntı vermesidir. böyle bir rahatsızlıkta çocukla beraber anneninde bakımdan geçmesi gerekir aslında erbabı bunu bilir. bu şekilde daha çok fayda sağlanır.kısaca ümmü sıbyan budur. saygılarımla

 10. #10
  Yemliha* Mekselina* Mernuş* Debernuş* Şazenuş* Mislina* Kefeştatıyuş* Kıtmir*

  Ashab-ı Kehf'in isimlerinin havassı hususunda alimler şunları söylemişlerdir..Rızkın celbini isteyenler Ashab-ı Kehf'in isimlerini yazıp üzerinde taşımalıdır..Yüksek bir mevkiyi talep eden kimse yine Ashab-ı Kehf'in isimlerini üzerinde taşımalı ve Ashab-ı Kehf duasına devam etmelidir..

  Okuyup üzerinde taşıyan kimse her türlü korkudan emin olur..Sebepsiz yere ağlayan bebeklerin yazılıp yatağına asılırsa bi iznillah bu hastalıktan emin olurlar..Sıtma tutan kimseler yanlarında bu isimleri taşısalar şifa bulurlar..Ümmü Sıbyan hastalığı olanlar yanlarında taşımalıdırlar.Ayrıca bu isimler temiz bir suya okunup içilmelidir..Evde asılı olsa bi iznillah o eve hırsız girmez..


  Ashab-ı Kehf duası budur:

  Allahümme inni es'elüke bi islami yemliha ve rağbetihi ve bi imani mekselina ve kurbetihi ve bi tevhıydi mernuş ve hıdmetihi ve bi ma'rifeti debernuş ve uzletihi ve bi şehadeti şazenuş ve rivayetihi ve bi ıhlası mislina ve müvafakatihi ve bi iştiyaki kefeştatıyuş ve ı'tikadihi ve bi vefai kıtmir ve hımayetihi en takdıye haceti ya kadıyel hacati ve ya mücibed deavat* Ve sallellahü ala seyyidina muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmeıyn*
  --------------------
  bana birisi 41 gün boyunca her sabah ac karina bir bardak suya

  Fatiha
  Felak
  Nas
  Ayetelkürsiyi oku ve suyu ic demisti.

2 Sayfadan 1. 12 SonSon

Benzer Konular

 1. ümmü sıbyan için okunan bir dua var mı ?
  Konuyu Açan: hmyr, Forum: Havas & Hüddam Soru ve Yardım.
  Cevap: 8
  Son Mesaj : 12-May-2012, 20:26
 2. Çocuklara Gelen Havalede Uygulanacak Bir Terkip
  Konuyu Açan: h.kerrar, Forum: Rukye ve Tedavi.
  Cevap: 13
  Son Mesaj : 23-Jul-2010, 22:49
 3. Eve Geç Gelen Koca için
  Konuyu Açan: temel46, Forum: Büyü.
  Cevap: 21
  Son Mesaj : 03-Mar-2010, 11:31
 4. Gece Geç Gelen Eşler için
  Konuyu Açan: suzi, Forum: Büyü.
  Cevap: 7
  Son Mesaj : 25-Dec-2009, 17:07
 5. Cinlerden Gelen Zararlar için...!
  Konuyu Açan: pinkfloyd, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 08-May-2008, 12:07
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com