Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arası gösteriliyor
 1. #1
  kavranhan52

  Çok İlginç Bir Cin Daveti Yöntemi

  Degerli arkadaslar, Cinlerle irtibat kurmak sanildigi kadar zor bir is degildir.
  Hiç Cin ile tanismamis, konusmamis bir insan Cin Daveti yaparak bu hayalini gerçeklestirebilir! Uyulmasi gereken belirli kurallar vardir.

  Önce Cin nedir onu iyi bilmeniz lazim, her görmediginiz bir yaratik Cin demek degildir. Cin demek Seytan, Íblis demektir. Sonuçta hepsi aynidir.
  Benden sizlere söylemesi Cinlere güvenmeyin.

  Cin daveti yapacak bir kisinin Cini görünce korkusu olmamasi lazim, yani ilk önce içindeki heyacani ve korkuyu yenmesi lazim bunun içinse karanlik bir odada belirli müddet durmasi lazim buna karanliga alisma diyebiliriz Cinler ise Karanliktan gelen Rehberlerdir insanlara sadece kötü seyler ögretir.
  karanliga alismak demek Cinlere alismak demenin ilk temel tasini olusturmaktadir. Karanliktan korkmayan Cinden'de korkmaz.

  Bir aksam Cin Daveti yapacak olanlar 4/5 kisi bir araya gelmelidir, bir masa etrafina toplanip önceden yazdiklari kagita harfleri veya QuiNo Ruh/Cin çagirma tahtasini kullanmasi gerekir. Tahta kullanmayan ise bir çay bardagini ters döndererek orada masa etrafinda bulunan 4 kisi isaret parmaklarini ters dönderilmis bardagin üzerine koyarak sorular sormasi gerekir, 5 inci kisi de gözlemci olarak olup bitenleri takip etmelidir, her sorulan soruyu ve cevaplari kayit etmelidir.

  Simdi masa etrafina oturmadan evvel yapilmasi gereken islem vardir o da kurani kerime göre seytani ve müslüman cinlerin ayirt edilmesi.
  Egerki iyi cinlerin gelmesini istiyorsaniz o halde üzerinizde metal olan herseyi yani saati, kemeri çikarmalisiniz oturup sinirlerinizi bosaltmalisiniz bunu yapmak içinse sandalyeye oturup ayaklarinin altindan agaç kökleri gibi dallarin çiktigini düsünün ve dünyanin derinliklerine kadar indigini simdi kuyrugundan bir altin borunun tekrar dünyanin derinliklerine indigini düsünün, 10 / 15 kere nefes alinmasi lazim her nefes alirken ayaklarinizin altindaki dallardan positif energinin içinize geldigini ve her nefes üflediginizde ise kuyrugundaki borudan geri vucudunuzdaki negatif energiyi attiginizi düsünün, 10 kere felan bu islemi yaptiktan sonra simdi basinin üzerinde günesi düsün günesten bir boru senin kafana bagli bu borudan devamli isik akiyor senin içine ve sen günesin isigi ile simdi doldugunu düsün, her nefes alisinda günesten isigi içine çektigini düsün, nefesi üfleyisinde negatif energiyi kuyruktan dünyaya attigini düsün ne kadar nefes alacagini, ne zaman isikla vucudun düsünce olarak biterse o kadar nefes alacaksin.

  bu islemi cin daveti yapacak olan herkes uygulamali, iyi bir ortam yaratmak içinse bir hafif meditasyon müzigi süper olur.

  bu islem bittikten sonra, herkes ellerini açip Niyet edilmelidir, Niyet su sekil olmalidir: Allahim senin huzurunda Niyet ettim, Positif tecrübe edinmek için iyi Cin Daveti yapmaya.
  Simdi ikinci niyette sira: tekrar herkes ellerini açip niyet edilir su sekil: Niyet ettim Koruyucu melekleri buraya davet etmeye, bizleri Cin Daveti yaparken korumaya ve kötü cinleri etraftan uzaklastirmaya niyet ettim denir.

  Simdi kötü Cinlerin odaya girememesi ve sorulan sorulara kötülerin etkileyememesi için evin/ mekan korumasi gerekir, bunu içlerinizden sadece bir kisi yapmasi lazim.
  Cin Daveti yapilan odayi veya bütün evi korumaya almak içinse:
  yine Niyet edilir söyle: Allahim Niyet ettim bu odayi/evi kötü Cinlere karsi
  korumaya almaya denir ve düsünce olarak iki camin ortasinda limon renginde sari isik düsünülür bu renk allahin hos görüsü, sevgisiyle ve gücüyle koruma filtresi olarak koruma isigi evin bütün duvarlari bu renkle düsünülür. ve evin üzerinden devamli günesïn eve isik gönderdigi düsünülür.
  Saya sola mum yakilir. Ayrica tütsüde yakilsa iyi olunur ve masa etrafina oturulur.

  Artik mümkün degildir o eve kötü bir cinin gelmesi ve sizlere musallat olmasi.
  Simdi huzur içinde istediginiz sorulari Sizlere göre iyi Cine bana göre Rehbere sorabilirsiniz.

  Çok önemli: soru esnasinda ne zaman cinim seni görebilirim diye sorular sorabilirsiniz.
  Yazmis oldugum seklinde Cin daveti yapilirsa en uygun sekli budur, yakin bir gelecekte baglanti kurulan cin ile sesli ve görüntülü kontak kurmalar, sohbet etmeler olacaktir demektir. Sadece ismiyle çagirinca hemen gelir.
  Çünkü siz o cinin efendisisiniz, o cin ise sizin hizmetkariniz olur.

  Bu bilginin kaynagi saglam, ben kendim bu sekil yaptim, ve bu sekil ilgi duyanlara yol gösterdim hepsinin iyi cini var,
  Bilinmesi gereken Cinler insana para vermez, açikinca yiyecek getirnmez, aslinda bulanimda olan bir insana mutlaka cin gerek, çünkü cinlerden süper psykolog/psykiatir olur insana acaip akil veriyorlar.

  Söylediklerim unutulmasin: Cinler sadece geçmisten haber verebilir. Gelecekten verecekleri/verdikleri haberler çogu kez çikmaz.

  Cin Daveti yaptiktan sonra masadan kalkarken mutlaka çagrilmis koruyucu meleklere 3 defa tesekkür edilmelidir ve gönderilmelidir.
  Su sekil: Elleriniz kalbinizin üzerine konarak Koruyucu meleklerim beni/bizleri kötü cinlerden korudugunuz için sizlere tesekkür ederim, tesekkür ederim, tesekkür ederim geldiginiz yere huzur içinde gidebilirsiniz yolunuz açik olsun, demelisin(iz).


  Baska bir imkansa bazen insanlar farkinda olmadan o insanda cin oluyor.
  Bunu anlamak içinse bir gün aksam aynanin karsisina geçip söyle bir yarim saat 1 saat kadar devamli bakmak yeterli, egerki sende, içinde cin varsa mutlaka aynada göreceksin. Aynada görecegin cini degisik biri olarakda görebilirsin bizzat kendin olarakda görebilirsin. Yani sen aynaya ciddi olarak bakarken içinden biri cikip esneme, veya saga sola bakabilir. Panige felan hiç gerek yok insan vucudu maasallah bir ev gibi ortalama 10 cin girebilir.  Denyenler tecrübesini yazsin, basarip basarmadiginin sorunlar çikarsa çözmeye çalirim, Dikkat: benim yazdigim sekilde Cin Daveti yapipda basarili olanlar zannedmiyorum bu Cin(ler) ile bagini koparacaklarini çünkü bu benim yazdigim sekilde baglanti kurulan Cinler bir Servet mahalindedeir. Hiç kimse kolay kolay bunlari atmaz, yok etmez. Öyle olsaydi Cinci hocalarin, Medyumlarin Cinleri olmazdi.


  Bakalim daha ne sekil Cin Davetleri varmis, Kurani Kerim okumanin her ayetin 8 hizmetlisi vardir, bunlardan 4 ü melek cinsinden, 4 ü Cin cinsinden. Demekki insan farkinda olmadan okudugu her dua da Cinleri davet ediyormus.
  Tesbih çekmek, bilir bilmez bir takim sözler söylemek farkinda olmadan Cinler Aleminin kapisini açiyor demektir, çünkü sifrelerin cinlerini harekete geçiriyor.

  Daha o kadar çok ki, önemli olan basiti kolayi ögrenmek.dır 2. #2
  resimciank
  arkadaşlar cinlerle uğraşmayın ömür boyu yakanızı bırakmazlar
  yaşayan insanlar daha iyi bilirler bunu,

  gelen cinin gitmediğini ve ordaki insanların arasında manevi olarak en zayıf ve sıkıntılı olana musallat olacağını bir sitede okumuştum ve musallat oldumu bir kere artık hayatınız tuhaflaşır ve yıllar sonra ancak anlarsınız durumunuzun cinlerle ilgili olduğunu

 3. #3
  bu ve bu gibi daverleri yapıp sonuç alan oldumu acaba,olduysa ne haldeler

 4. #4
  madem bu cinler çok kötü niye çağırma metodu veriyorsunuz..ayrıca böyle cin çağırma olmaz ,4,5 kişi olmalı filan denilmiş. bu tür davetlerde yalnız olunması gerekir bildiğimiz ruh çağırma seansından bahsediliyor.hoş ruh ne ?? tabiki cin..daha akıllıca yöntemle duayla çağırın yiyorsa tabi..

 5. #5
  çok çelişik cumleler var.. bu sekilde davet yapanların musallat vakası yaşamama gbi bi durum mucize olur diye düşünüyorm... ayrıca ismiyle çağrılınca gelecektir çünkü siz onun efendisisinz.. denmesi cok komik geldi bana çünkü kimi çağırsam gelir de buyur sahip dmez siz kendinize hükmedilmesini istermisiniz??? asla .. cinler neden istesin...ilminizle hükmedersiz yada arkadaş olup bu şekilde iş yaptırmaya çalışırsınız ki yukardaki sisteme göre ancak arkadaş olunabilir ki gelecek kişini iyi biri olması için bayaaa bi şansa ihtiyacınız olcak....

 6. #6
  Ey ruh geldiysen masaya üç defa vur gelmediysen yine üç defa vur...

 7. #7
  Alıntı Şanaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Ey ruh geldiysen masaya üç defa vur gelmediysen yine üç defa vur...
  ruh değil şeytan (yukarda ole diyor)... çarpılcaksın bak demedi dme

 8. #8
  sahi mi yaff.dur aynadan bi bakem ağzıma burnuma çarpmış mı şeytan ??

  yani ne diyeyim böyle cin çağırma olur mu arkadaş ?? neresinden tutsam elimde kalıyor..

Benzer Konular

 1. Çok Kolay Bir Cin Çağırma Tarifi!
  Konuyu Açan: emosoft, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 37
  Son Mesaj : 05-May-2011, 18:51
 2. Tarafımca Denenmiş Başarılı Olunmuş Tam Bir Cin Daveti
  Konuyu Açan: cagri28, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 6
  Son Mesaj : 03-Oca-2011, 13:00
 3. Çok İlginç Bir Soru
  Konuyu Açan: EZEL, Forum: Zeka ve Mantık Soruları.
  Cevap: 9
  Son Mesaj : 11-Ara-2009, 20:40
 4. Gerçekçi ve Çok Tehlikeli Bir Cin Daveti
  Konuyu Açan: milano01, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 37
  Son Mesaj : 06-Ara-2009, 10:16
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com