Toplam 1 sonuçtan 1 ile 1 arası gösteriliyor
 1. #1

  Deste Katina'nın Aşk Falı - Desenli Kartlar 35

  Deste Katina'nın Aşk Falı nın desenli kartları 35 adettir.
  Çapa

  Kart düz açılmışsa:
  Bu kart işte ve aşkta güvene, karşındakinden emin olmaya delalet eder. Yeni sevgili, güvenin ve tutarlılığın güzelliklerini getiriyor. Çapa, işte avantajları, aşkta ise sadakati ifade eder. Şayet soran kadınsa, bu kart, onun haremin gözdesi olduğunu ve evleneceğini gösterir.

  Kart ters açılmışsa :
  Fikir değiştirme, tutarsızlık ve güvensizlik söz konusu. Güven duygusu yok oluyor ve yerini belirsizliklere bırakıyor. Kontrol kaybedilmiş. Sevgilin, senin ona karşı davranışlarına göre hareket edecek. Şayet onu üzer ya da hayal kırıklığına uğratırsan, demir alacak ve uzak yerlere yolculuk başlayacaktır.

  Tilki

  Kart düz açılmışsa:
  Uyanıklılık ve kurnazlık söz konusu. Bu ikisi senin en önemli silahların. Başarılarına ilişkin güzel sözler işiteceksin. Bazı şeyleri erkenden kavrayıp, ona göre tedbirini alıyorsun. Bir arkadaşın da sana yardım ediyor. Tilki, açığa çıktığında gücünü kaybeder ve gider. Açılan falda, Tilki şayet kişi kartının üst tarafına düşmüşse, o kişiyi uyanık kılacak demektir.

  Kart ters açılmışsa:
  Kıskançlık, hasetlik ve şüphecilik görünüyor. Sinsi ve hilekar birinden zarar göreceksin. Gözlerini dört aç, onun kötü ve sinsi planları var. Kart aynı zamanda, ilgi duyduğun ve yakınlaşmak istediğin birine ulaşmak için değişik yolları deneyeceğin anlamına da gelir.

  Çiçekler

  Kart düz açılmışsa:
  Mutluluk, umut ve güzellik görünüyor. İyimserlik ve umut seni etkisi altına alacak. Her şey yolunda gidecek.

  Kart ters açılmışsa:
  Anlamı değişmez. Her tarafı çiçeklerin mis gibi kokusu sarmış olduğundan, cesaretini ve azmini kaybetmiyorsun. Unutma doğa her yıl yenilenir.

  Yıldızlar


  Kart düz açılmışsa:
  Tıpkı gökyüzündeki yıldızlar gibi parlayacaksın. İnsanlar seninle olmaktan, seninle konuşmaktan ve seni dinlemekten mutlu oluyor. Yeteneklisin. Etrafındaki insanları etkiliyorsun. Senin yapabileceklerinin farkına varıyor, senin yolunda rekabet yok oluyor. Sevdiğin kişiyi kazanıyorsun.

  Kart ters açılmışsa :
  Nefret hüküm sürüyor. Silik bir kişilik söz konusu. Fark edilmiyorsun, kimse seni tanımıyor ve sana önem vermiyor. Arkadaşlarının ve hoşlandığın kişinin sana karşı olan ilgisini kaybediyorsun. İşte o zaman yıldızlar nefreti getiriyor. Nefret ediyorsun ve edeceksin.

  Alyans

  Kart düz açılmışsa:
  Nişanlanabilir ya da iyi bir izdivaç yapabilirsin. Mutlu bir yaşamın olacak. Mutluluk ve zenginlik söz konusu.

  Kart ters açılmışsa :
  Evlilikte sorunlar yaşanacak hatta çiftler arasında kavgalara, mutsuzluğa, yatakların ayrılma olasılığına ya da boşanmaya delalet eder. Sevdiğin kişi seni bir başkasıyla aldatıyor.

  Dağ


  Kart düz açılmışsa:
  Güce işaret eder. Kaderin silerlerine dayanıyorsun. Ruhsal açıdan güçlüsün. Kalkanlarını kuşanıp, feleğin oyununa karşı direniyorsun. Aniden sana inebilecek darbeler senden uzaklaşıyor.

  Kart ters açılmışsa:
  Boyun eğecek ve yıkılacaksın. Yeni işler ve girişimler başarıyla sonuçlanmayacak. Keyfin, üzüntüden feryada dönecek. Hayallerin yok olup bin parçaya ayrılacak.

  Yatağan


  Kart düz açılmışsa:
  Tehlikeyi işaret eder. Senden öç almaya çalışacaklar. Büyük kavgalara sebep olan sivri kelimeler sarf ediliyor. Kardeşler kavga edecekler. Aynı zamanda aşk ta tehlike çanları çalıyor.Magastart.com Dayak ve savaşlar söz konusu. Senin sevdiğin kişi sinirlenecek. Aşkınız bıçak sırtında. Yatağan düz olduğu sürece aşktaki şansı yaralar.

  Kart ters açılmışsa:
  Yatağanın seni yaralayıp kan akıtmaya gücü yok. Problemler olacak, olmasına ama diğer yandan tehlikeden kaçabilme ümidi var. Şayet önceden tehlikenin farkına varılmışsa ve tehdide karşı koymayı kabul edersen, tehlikeyi atlama olasılığı var. Kınsız yatağanın başka bir iyi yanı da: Düşmanlarını da Kınsız bırakıp, senin onları görmeni sağlamasıdır. Bu kart, derviş ve kitap kartlarının yanında açılmışsa her şeyin yoluna gireceğine delalet eder.

  Mektup


  Kart düz açılmışsa:
  Haber alacaksın. Kartın anlamı uzaktan gelen mesajdır. Etrafındaki kartlara göre, bunun ne tür bir haber olduğu değişir. Kişinin bir yere varması ya da dönmesi anlamına da gelir.

  Kart ters açılmışsa:
  Şayet bu kartın yakınına bulutlar kartı ya da olumsuz bir takım kartlar açılmışsa, o zaman kötü haberler alacaksın demektir.

  Ağaç


  Kart düz açılmışsa:
  Sağlığa işaret eder. Soru soran kişi için zindelik demektir. Bu kart açılmışsa, yapılan tahminler olumludur. Kartın bir diğer anlamı da hastalıktan kurtulma, iyileşmedir. İyi bir doğum söz konusudur. Şayet aşkla ilgili bir kartın yanına düşmüşse, o zaman da ilişkinin sağlıklı ve sağlam köklere sahip olduğuna, hiçbir sorunun onu yıkamayacağına delalet eder. Aynı zamanda, sevgilinin seni büyük bir aşkla, derinden sevdiği şeklinde de yorumlanır.

  Kart ters açılmışsa:
  Ters Ağaç uğursuzluktur. Hastalık demektir. Şayet etrafındaki kartlar olumsuzsa ciddi bir hastalık; değilse geçici bir hastalık söz konusudur.

  Derviş


  Kart düz açılmışsa:
  İyiye alamet. Bu kartın sana getirdiği haberleri ve sana söylediklerini dikkate almalısın. Gerçekleri söylüyor. Düşüncesi doğru. Gerçeği öğrendiğin zaman, artık seni üzmeyi bırakacak. Gerçeği öğrenirsen, yanlış yapmaktan kaçınırsın. Gerçek kendinde olan güvenini kazanman için yolunu açacak. Bugüne kadar yaşamış olduğun eziyetler sana ders oldular; bundan böyle,magastart.com bütün bunları göz önüne alarak hareket edeceksin. Geleceğe dair yapılan tahminler olumlu yönde olacaklar.

  Kart ters açılmışsa:
  Keşişin söylediklerine inanmadığın için birçok hata ve yanlış yaptın. Yalanlar söyleniyor. Şimdiye kadar yaşadığın eziyetlerden ders alamadın. Yalanlar, güvenini kaybetmene sebep olacak.

  Yol


  Kart düz açılmışsa:
  Verdiğin kararla doğru yolu seçtin. Özel yaşamında ve iş hayatında önüne çıkan beklenmedik bir fırsat söz konusu. Önünde açılan bu yolla, tün arzuların gerçekleşecek. Büyük bir mutluluk yaşayacaksın. Aynı zamanda iyi bir gelecek ve işte başarı seni bekliyor.

  Kart ters açılmışsa:
  Yanlış yoldasın. Seçtiğin bu yol seni üzecek ve hiçbir yere varamayacaksın. Karanlık bulutlar etrafı sarınca ve yol bulanıklaşınca, ayağının altından kayan yere dikkat etmelisin. Şayet soruyu soran kişi asker ise, yolu bulutlara yakındır ve bu da kötüye alamettir. O yolda ilerlememelisin.

  Güneş


  Kart düz açılmışsa:
  Parlak güneş hayatını aydınlatacak, her türlü üzüntünü yok edecek ve bütün sorunların için çözüm bulacak. İyi şansa ve iyiye alamet. Şu anda hayal kırıklığı yaşıyorsan ve dayanma gücünü kaybetmişsen, sakın korkma. Çünkü Deste’nin en parlak kartı olan Güneş, sonunda yeniden parlayacak.

  Kart ters açılmışsa :
  Anlamı aynı. Güneş, değerinden bir şey kaybetmez.

  Deve


  Kart düz açılmışsa:
  Güçlü isteğe işaret eder. Sorumluluk ve uyum sağlama söz konusudur. Sabır ödüllendiriliyor. Baskıya dayanacaksın. Ekonomik problemlerin atlatılması için yöntemler bulunuyor.

  Kart ters açılmışsa :
  Fakirlik, yoksulluk ve sefalet görünüyor. Değişmeyen, aynı kalan durumlar karşısında boynunu eğip, sabırla bunlara tahammül edeceksin.
  Sabırlı olman ve para biriktirmen gereken bir dönem geçirilecek. Bu zorluğun üstesinden gelmenin yolu zar zor bulunacak. Para ve mal toplamak için harcadığın çaba, geç kaldığın için başarılı bir sonuç vermiyor. Borçlarını ödeyemeyeceksin. Yaratma zorluğu söz konusu. İş, varlık ve para kaybı olabilir.

  Kalp


  Kart düz açılmışsa:
  Gerçek ve büyük bir aşk görünüyor.

  Kart ters açılmışsa:
  Aşk yatağında fırtınalar ve zayıflıklar hüküm sürüyor. Yaralanmış ancak çok güçlü bir kalbe işaret ediyor. Dayanacak ve aşk tekrar kapısını çalacak.

  Bahçeler


  Kart düz açılmışsa:
  Katıldığın kutlamalardan birinde ya da tesadüfen tanıştığın biriyle, yeni ve önemli bir arkadaşlık ilişkisi kuracaksın. Bu ilişki senin için faydalı olacak. Uzun süreli,magastart.com sadakate dayalı bir ilişki söz konusu. Bu kart ayrıca, sevdiğin kişinin seninle buluşmak istediğini söylüyor.

  Kart ters açılmışsa :
  Bu kartın etrafında olumsuz kartlar olmadığı sürece, anlamı aynıdır. Aksi taktirde, aşkın reddedildiğinde dünyan alt üst olur. Sevdiğin kişi başka kucaklara doğru yol aldığında, bahçeler solar.

  Anahtar


  Kart düz açılmışsa:
  Kendi kendine duvarlarını örüp içine girdiğin hapishaneden ve yalnızlıktan kurtuluyorsun. İlerleyeceksin. Arkadaşların ve sevdiklerin etrafını sarıyorlar. Açılan diğer kartların arasında Kapı’yla birlikte Yol ve Yelkenli varsa, çok güzel bir hayatın olacak demektir.

  Kart ters açılmışsa :
  Yalnızlık ve yaşamdan uzaklaşma söz konusu. Anahtar seni dört duvar arasına kilitliyor.

  Kitap


  Kart düz açılmışsa:
  Kitap, ruhunu zenginleştirir. Sırlar söz konusudur. Bu kart, insanın içini rahatlatan, derin ve büyük bir sır anlamındadır. Şimdiye kadar yabacısı olduğun, belki de anlaşılması zor olan şeyleri anlamak için uğraşırken, bir de bakmışsın, artık hepsini anlıyorsun. Hayatın sırlarını açığa çıkarıyor. Şimdiye kadar tüm bunları yanlış yerde aradığını fark ediyorsun. Kitap seni aydınlatıyor. Kitap sana gerçekte asıl istediğinin ne olduğunu anlama gücü veriyor.

  Kart ters açılmışsa :
  Sıkıntı veren büyük ve derin bir sır görünüyor. Yazıtlar, gelecekte yaşanacak üzüntülerin habercileridir. Çok fazla gözyaşı ve duygu saklıyor. Çok fazla korku söz konusu. Öğreneceğin sırlar magastart.com sana gözyaşı getirecek. Hatta, her şeyin boş olduğunun farkına varınca kendini güçsüz hissedeceksin. Ancak sonunda, kitabın gizli anlamının açığa çıkmasıyla, bütün bunlar senin yararına olacak ve hayatın boyunca sana yol gösterecek.

  Baykuş


  Kart düz açılmışsa:
  Bilgelik, akıl, bilgi, tecrübe ve yeni fikirler için ilham söz konusu. Olgunluğa işaret ediyor. Ruha hitap eden araştırmalar yapacak ve eserler okuyacaksın. Bir sanat dalıyla ilgileneceksin. Yaşadığın her şey sana tecrübe kazandıracak. Bildiğin ne varsa hepsi doğru. Doğayla ruhun uyumu görünüyor. Bu kart aynı zamanda, sanatta ve edebiyatta başarıya delalet eder.

  Kart ters açılmışsa:
  Bildiğini sandığın şeylerin yanlış olduğunu ispatlar. Sorunlara işaret eder. Kısa bir süreliğine, bilgiye ve akla ilişkin bir üzüntü yaşayacaksın. Geçici olan bir sorun karşısında sabredecek, sonunda da bir çözüm yolu bulacaksın. Şayet bu kart, Deste’deki başka bir kişi kartının yanında açılırsa, o kişi, kaba saba, görgüsüz, kültürsüz ve cahil demektir.

  Mezar


  Kart düz açılmışsa:
  Her şeyin sonu geliyor. Şayet etrafında açılmış olan dört kart da olumsuzsa, bu kart ölüm demektir. “Sonuç” anlamı da vardır. Sorununla yüzleşip onu atlatabilmek için gerekli olan cesareti ve dermanı yitireceksin. Aynı zamanda ölülerin sesi anlamındadır.

  Kart ters açılmışsa:
  Her şey kapkara. Cesaretini kaybedeceksin. Mezar ters dönmüşse, vücut ölüm döşeğinde ancak ruh hala yaşamayı arzuluyor ve ölümden kaçıyor demektir.

  Yelkenli


  Kart düz açılmışsa:
  Yolculuk söz konusu. Hayatın değişecek. Ayağa gelen, iyi şansa doğru açılan yollar ve başarı getiren bir fırsat görünüyor. Yeni tecrübelerle doluyorsun. Senin ilgini çeken magastart.com olaylar olduğu zaman, hayatın anlam kazanıyor. Şayet sana bu kart açılmışsa, seni hedef alan önemli olayların yaşanacağı bir yolculuğa işaret eder. Bir sürü şey olacak.

  Kart ters açılmışsa:
  Hareketsizlik ve durgunluk hüküm sürüyor. Değişiklikten korkuyorsun. Gecikmeler yaşanıyor. Tüm planlar iptal edilecek. Planlanmış bir yolculuk gerçekleşmeyecek. Hayatında değişiklik olmayacak.

  Nil Nehri


  Kart düz açılmışsa:
  İşlerin yolunda gidecek ve emeklerinin karşılığını alacaksın. Ekilen tohumun iyi olduğu bir gerçek. Şimdi ne ekersen, daha sonra onun meyvesini toplayacaksın. Bu kart aynı zamanda doğurganlık, magastart.com verimlilik anlamına da gelir. Çok sıkı çalışmalarla kazanılmış olan zenginlik söz konusudur. Kişiyi temsil eden kartın üst tarafına düşerse, kişinin yoğun çalışmayla mal sahibi olacağına delalet eder. Hatta bu kart, ticarette, işlerde ve girişimlerde başarı demektir.

  Kart ters açılmışsa:
  İşin, tutku haline dönüşüp seni boğuyor. Nil Nehri, halkı ve köyleri boğabilir. Patronunu yiyip bitiren bir iş söz konusu. Şayet yanındaki siğer kartlardan yardım almıyorsa, idare etmesi zor olacaktır. Baş aşağı döndüğü zaman Nil Nehri, ticarette, işlerde ve girişimlerde başarısızlık demektir.

  Afyon


  Kart düz açılmışsa:
  Daha önce başından geçmiş olan kötü ve üzücü her türlü olayı unutup; belki çok emek harcayıp, eziyet çekmiş olabilirsin; ancak, yeni durumlar senin her şeyi unutmanı sağlayacak. Huzur bulacaksın. Afyon, zamanın dost olduğunu söylüyor. Ne kadar çok canın yansa da şu anda, durum iyiye doğru gidecek. Aynı zamanda kişiyi temsil eden kartın üst tarafına düşmüşse bu kart, tutku ve bağımlılık demektir. İçki, kumar ve afyon söz konusudur.

  Kart ters açılmışsa:
  Üzüntünü atlatman hiç de kolay olmayacak. Aklını dağıtmak için boşu boşuna güzel şeylerle ilgileneceksin; ama acın, bir kâbus gibi dönüp dolaşıp yine yoluna çıkacak. Afyon seni tamamen ondan kurtaramayacak. İçine ne kadar çok çekersen çek, ondan acıların durmadan tekrar, tekrar gelecek.

  Kız Çocuğu


  Kart düz açılmışsa:
  Doğum, çocuk sahibi olma söz konusu. Aynı zamanda çocuğun ya da sevip koruduğun genç biri seni mutlu ediyor. Şayet bu kart destedeki kişi kartlarından birinin üst kısmına düşerse, o kişi, evli, çocuklu, erdemli ve iyi biri demektir. Hayırseverlik ve merhamet anlamı da var. Sevilen kişiyi temsil ediyor.

  Kart ters açılmışsa :
  Çocuklarla ilgili sorunlar yaşanacak. Çocuklarından ya da sevip koruduğun gençlerden kaynaklanan üzüntü ve hayal kırıklığı söz konusu. Geciken veya hiç gerçekleşmeyecek olan evlat sahibi olma arzusu.

  Fareler


  Kart düz açılmışsa:
  Hırsızlık, soygun, üçkağıt ya da kaybedilen bir dava söz konusu. Her türlü kavga ve münakaşa senin için kayıp demek. Hakkını alamıyorsun. Haksızlığa uğruyorsun. Beklide kaybın telafi edilmeyecek kadar çok magastart.com. Şayet fareler Deste’deki başka bir kişi kartının yanına düşmüşse, o zaman asla bu kişi ile iş yapmamalısın. Şayet söz konusu kişi arkadaşınsa, o senin evine geldiği zaman eşyalarını saklamalısın.

  Kart ters açılmışsa :
  Adalete işaret eder. Hak ettiğini alıyorsun. Kaybın telafi edilemez değildir belki de. Senden çalınan bir şeyi tekrar bulabilirsin.

  Kapı


  Kart düz açılmışsa:
  Bu kart, yüksek bir mevkiye ve itibara işaret eder. Hayırlara alamettir. Şayet, Deste’deki kişi kartlarının birinin yanına düşerse, şans bu kişi kanalıyla gelecek demektir. Bu kişi sana bu kapıyı açacak.

  Kart ters açılmışsa :
  Kapı ters dönmüş olsa bile, yine de itibar ve saygı kazanacaksın. Ancak bu bir sürü zorluklar yaşandıktan sonra gerçekleşecek. Yorulacaksın ama sonunda kazanacaksın. Sadece, şayet olumsuz kartlarla doluysa Kapının çevresi, o zaman kapı sana kapanacak demektir. İtibar ve saygınlık kaybı söz konusu. Şayet soruyu soran kişi bir hükümdarsa bu tahtını kaybedeceğine delalet eder.

  Kale


  Kart düz açılmışsa:
  Bu kart, uzun bir yaşlılık dönemi yaşayacağınızı delalet eder. Uzun bir ömür görünüyor. Şayet soruyu soran kişi bir hükümdarsa, bu sağlam temellerle yeni şehirler kuracağını gösterir çünkü barış zamanı yakındır.

  Kart ters açılmışsa :
  Şayet kartın etrafı olumsuz kartlarla çevrili ise belirli koşullar altında, hastalık olasılığı, sakatlık demektir. Savaş ve açlık kapıdadır.

  Samyeli


  Kart düz açılmışsa:
  Görmek istediğin birisiyle, ummadığın bir anda karşılaşacaksın. Ev hayatında ya da ilişkide iyi yönde bir değişim söz konusu. Beklide aniden bir taşınma gerçekleşebilir. Şayet bu kartın yanına parayı ve varlığı simgeleyen başka kartlar düşmüşse, bu durumda değerli bir şey bulacaksın demektir.

  Kart ters açılmışsa :
  Hiç hazmetmediğin bir kişiyle tesadüfen karşılaşacağına delalet eder. Hiç ihtimal vermediğin biriyle, ani bir ayrılık, bölünme yaşayacaksın. Şimdikinden daha kötü olan bir eve taşınacaksın.

  Köpek


  Kart düz açılmışsa:
  Bir arkadaşın sana yardım edecek. Sana destek olacak. Bu kart evinin içinde neler olduğunu söyler. Doğusundaki ve batısındaki kartlar da evinin içindeki olaylardan bahseder. Aynı zamanda uzun süredir tanıdığın gerçek bir dostundan gelecek olan yardımı, geri çevirmemeni öğütler.

  Kart ters açılmışsa :
  Şayet Köpek Deste’deki kişi kartının üst tarafına düşmüşse, o kişinin evinde kavgalar, ayrılıklar, anlaşmazlıklar yaşanacak demektir. Şayet soruyu soran kişiyi temsil eden kartın üst tarafına düşmüşse,magastart.com o zaman kötü kişinin seni çiğnemeden yutacağına işaret eder. İyi bir dostundan zarar göreceksin. Senin canını yakacak. Şayet bu kartın etrafı olumsuz kartlarla çevrili ise, sana dost gibi görünen insanlardan ihanet göreceksin demektir.

  Ev


  Kart düz açılmışsa:
  Bu kart ailevi mutluluk demektir. Aileye yönelik yapılan tüm işlerin başarılı olacağı anlamına gelir. Çabalar meyvesini verecektir. Hatta şu anda durum pek olumlu olmasa da verilmiş sözlere magastart.com dayanan bir sürü umut vaat eden fırsatlar vardır. Kurulacak, inşa edilecek yeni bir eve ya da dağıldıktan sonra tekrar toparlanan eski bir eve delalet eder. Şayet bu kart Deste’deki diğer kişi kartlarının yanına düşerse, yardımına koşan, yanı başında olan, iyi komşuları temsil eder.

  Kart ters açılmışsa :
  Kendi evinde bir takım olaylar cereyan edecek. Aile içindeki huzurun azalması söz konusu. Evinin içinde bağrışmalar, tartışmalar, söylenmeler yaşanacak. Şayet bu kart başka bir kişi kartının yanına düşmüşse, sorunların yaşanacağını gösterir ve kötü kapı komşularını simgeler.

  Haç


  Kart düz açılmışsa:
  Fiziksel ve Psikolojik acı çekeceksin. Kötü şeylere işaret eder. Vicdan azabı çekecek, kendine olan güveni, saygını yitireceksin. Korkunç bir hata yapılacak. Şayet bu kart Deste’deki başka bir kişi kartının üst tarafına düşmüşse hazmetmeme, saygı duymama hatta üzüntü söz konusudur.

  Kart ters açılmışsa :
  Haç, baş aşağı döndüğü zaman, bir hatanı önceden fark edip, sana zarar vermeden,durumu düzelteceksin demektir.

  Bulutlar


  Kart düz açılmışsa:
  Gökyüzündeki beyaz bulutları temsil eder. Beyaz renk senin için hayırlıdır. Huzur, cesaret, kendine hakim olma ve ölçü söz konusudur. Aynı zamanda, saf, güçlü ve gerçek bir sevgiye delalet eder. Şu anki sorunlarınla çok çabuk başa çıkacaksın ve arkalarında hiçbir iz ya da yara bırakmadan dağılıp gidecekler.

  Kart ters açılmışsa :
  Korku ve panik hüküm sürüyor. Kararan bulutlar panik yaratır. Seni nereye götüreceğini bilmediğin, güvensizlik ve endişe duygusu sarar. Ruhunu karanlık ve zor bir durum söz konusudur. Kara bulutlar, zor dayanabileceğin fırtınalı bir döneme işaret eder. Sorunlarda dolayı, korku ve endişe duyulur.

  Ay


  Kart düz açılmışsa:
  Ruhsal bir çöküntü söz konusu. Gözyaşı dökeceksin. Senin gözyaşı dökmene sebep olacak, işkence ve azap dolu bir fırtına yaşayacaksın. Ancak, şayet bu kart, olumlu kartların yanındaysa, kötü şansın şiddeti hafifleyecektir. Bu durumda kötü şans, ya kısa süreli ya da çok yakında seni terk edecek demektir.

  Kart ters açılmışsa :
  Anlamı aynıdır, değişmez.

  Yılan


  Kart düz açılmışsa:
  Aldatılacak ve ihanete uğrayacaksın. Bu kart birisinin, sana bir kötülük yapmak istediğinin işaretidir. Öç almak isteyeceksin.

  Kart ters açılmışsa :
  Yılan senden korktuğu için seni sokar. Seni istemeden seni soktu, kendini savundu. Bu yüzden de onu affedeceksin. Yılanın sokması sonuçsuz kalacak ve sana zararı dokunmayacak.

  Süpürge


  Kart düz açılmışsa:
  Kavgalara ve yaralayan sözlere işaret eder. Nazara geliyorsun. Ailede kargaşa, arkadaşlıkta fırtınalar, aşk ilişkisinde mutsuzluklar yaşanacak. İlişki şüpheler yüzünden sarsılacak.

  Kart ters açılmışsa :
  Kısa bir süreliğine, çiftin arasına giren kötü sözler yüzünden yaşanacak olan bir uğursuzluk ve aksilik görünüyor.

  Balık


  Kart düz açılmışsa:
  Seçim yapma zamanı geldi. İki arada bir deredesin ve ne yapman gerektiğini bilmiyorsun. Sabırsızlık söz konusu. Kararını çok çabuk vermelisin. Mağlup olamamak için, ikisinden birini seçmek zorundasın magastart.com. Ya ilk önce tüm gücünle sen vuracaksın ya da kaçacaksın. Şayet bu kart Deste’deki başka bir kişi kartının üst tarafına düşmüşse, o zaman o kişi karar vermende sana yardım edecek. Olan güçlü bir arkadaşın demektir.

  Kart ters açılmışsa :
  Birdenbire önüne çıkabilecek olan tehlikeli bir düşmanın var. Tüm gücünle yüzüp, kayarak ondan kaçacaksın. Şayet bu kart Deste’deki başka bir kişi kartının üst tarafına düşmüşse, o zaman bu kişi seni çok arzulayacak demektir. Balıkların uzaklaşmasıyla, senin kararların ve ümitlerin güç kazanıyor.

  nnic......
  Konu Sidre tarafından (18-Nis-2012 Saat 16:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: Reklam silindi..Benzer Konular

 1. Deste Katina'nın Aşk Falı- İmp. Artısı Açılımı
  Konuyu Açan: Mira, Forum: Astroloji, Fal ve Kehanetler.
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 15-Haz-2011, 22:28
 2. Deste Katina'nın Aşk Falı -Atların Kartları 4
  Konuyu Açan: Mira, Forum: Astroloji, Fal ve Kehanetler.
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 14-Haz-2011, 15:58
 3. Deste Katina'nın Aşk Falı -Element Kartları 4
  Konuyu Açan: Mira, Forum: Astroloji, Fal ve Kehanetler.
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 14-Haz-2011, 15:57
 4. Deste Katina'nın Aşk Falı - Ruh Kartları 6
  Konuyu Açan: Mira, Forum: Astroloji, Fal ve Kehanetler.
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 14-Haz-2011, 15:55
 5. Deste Katina'nın Aşk Falı -Bey ve Hükümdar Kartları 8
  Konuyu Açan: Mira, Forum: Astroloji, Fal ve Kehanetler.
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 14-Haz-2011, 15:41
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com