Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arası gösteriliyor
 1. #1

  En Ilginc Ve Garip Düğünler

  En Ilginc Ve Garip Düğünler

  Hayatta bir kere olabilecek çok önemli bir andır ve düğün sahipleri yıllar sonra da hatırlanmasını isterler. Fakat bazıları unutulmazı normalden farklı ile karıştırabilirler.

  1- Gotik
  Ölünceye kadar bir arada olalım klasik düğün yeminlerindendir fakat bazı insanlar bu aşamaya gelmek için aşırı bir telaş içindedirler. En azından bu gotik düğünlerinin arkasında yatan nedendir. Bu düğünlerde sevinçli düğün kutlaması cenazede yaşanan heyecanla birleşir.


  Çoğunlukla düğün temaları başarısız olur. Bunun nedeni üzerinde fazla çaba sarfedilmemesi değil, düğün merasiminin sönük ve bayağı kalmasındandır. Fakat bunun tam tersi bir durumda, gelin ve damadın çirkin görünmesi için çok fazla para ve zaman harcanır. Karamsar çift ya Adams ailesi gibi yaşamaya başlar ya da ileride çocukları düğün fotoğraflarını gördüğünde odadan çığlık atarak kaçar ve psikiyatrik danışmana başvurulur.

  2- Zombi
  Çoğu insan Gotik düğün fotoğraflarine bakıp bu aşırı olmuş diyebilir, fakat zombiler gibi azınlıkta olanlar "Benim için berbat bir durum değil" diye düşünebilirler.  Zombi düğünleri garip davetlilerin bir araya geldiği, normal bir insanın 10 mil öteden bile bu durumdan korkacağı tarzda düğünlerdir. Önceki grup sonraki grubu yemek için gelirler. Her yıl bu garip aile toplantısı kurulur. Şimdi bu insanlarla dalga geçtiğimiz için kapalı fikirli olduğumuzu düşünebilirsiniz ama partneriniz vahşice birini katlederse ve düşüncesiz birine dönüşürse bırakın onunla evlenmeyi sağlıklı bir ilişki bile yaşayamazsınız.

  3- Getto
  Bazı düğünlerin bir bütçe çerçevesinde olduğunu hepimiz biliyoruz. Her çift hayallerindeki düğünü karşılıyamayabilir. Bu ekonomik zorluklar insanları yaratıcı temalar bulmaya zorlayabilir. Fakat yaratıcılık ve aptallık arasında bir çizgi vardır. Bazı düğün temaları bu çizgiyi aşabilirler.  Bu önceki Getto düğünlerini açıklayabilir. Bu düğünlerde Hip-hop kültüründen esinlenilmiştir. İleride düğün sahiplerinin çocukları ebeveynlerine "Aklınız nerdeydi" diyebilirler.

  4- Bilgisayar Oyunları
  Bilgisayar oyunları eğlencelidir ve düğününüzde eğlenmek isteyebilirsiniz. Bunu baz alarak bilgisayar oyunu teması altında olacak bir düğün en mükemmel olay olabilir. Fakat oyunları gerçek dünyaya taşımak bütün cazibeyi mahvedebilir ve bu düğünler gülünç gözükürler.  Bilgisayar oyun temaları şaşırtıcı bir şekilde sabittir. çeşitliliğe rağmen hepsi aynı unsuru paylaşır. Temanın kendisinin mi yoksa bu temaya bu kadar çabanın sarfedilmesinin mi daha garip olduğu konusunda henüz emin değiliz.

  5- Maskotlar
  Herkesin bir maskotu ya da hayali bir karakteri vardır. Öyleyse neden bunu düğünümüze taşımayalım ? Çoğunuz bu soruya çok değişik cevaplar bulabilir. Ama cevap bulamayanlar kendilerini feci bir düğün temasına hazırlasınlar. Mesela Hello Kitty temalı bir düğün gibi. Evet gelinlikten tutun yüzüğe kadar herşey bu maskot teması altında hazırlanmıştır.  Durun eğlence burda bitmedi. Başka saçma bir karakterin düğününüze dahil olmasını ister misiniz? Mesela eşinizin Sünger Bob kılığında olması gibi.

  6- Alacakaranlık
  Alacakaranlık vampir kitap serisi ve filmine aşina değilseniz ya bir mağarada yaşıyorsunuz ya da çok şanslısınız. Popüler kitap temalı düğünler çok popülerdir. Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter gibi. Bir gelinin hayali damadın ona sessizce yaklaşıp dişlerini ona saplaması ise bu düğün romantik olmaktan çıkıp tüyler ürpertici bir hal alıyor.  Bunların hiçbiri insanların bu temaları denemesine engel olmıyor. İnsanlar yeminlerini bile popüler kitaplardaki sözlerden yazıyorlar. Alacakaranlık temalı düğünler daha olacağa benziyor. Şunu biliyoruz ki vampir temalı bür düğün beraberinde boşanmayı getirecektir.

  7- Uçakta
  Uçakta dediğimiz zaman düğünün özel bir jette olacağından bahsetmiyoruz. Böle düğünler daha önce yapıldı fakat bu hiç de garip bür durum değil. Bizim bahsettiğimiz gelin ve damadın bir uçağın üzerinde ayakta durması. Bu bir İngiliz çiftin yaptığı bir şey. 1000 fit yükseklikte uçağa ve kanatlara bağlı bir şekilde evlendiler. Şimdiye kadar anlattığımız bütün temalar saçmaydı fakat bu çok tehlikeli bir evlenme şekli. 2. #2
  "5- Maskotlar
  Herkesin bir maskotu ya da hayali bir karakteri vardır. Öyleyse neden bunu düğünümüze taşımayalım ? Çoğunuz bu soruya çok değişik cevaplar bulabilir. Ama cevap bulamayanlar kendilerini feci bir düğün temasına hazırlasınlar. Mesela Hello Kitty temalı bir düğün gibi. Evet gelinlikten tutun yüzüğe kadar herşey bu maskot teması altında hazırlanmıştır.

  Durun eğlence burda bitmedi. Başka saçma bir karakterin düğününüze dahil olmasını ister misiniz? Mesela eşinizin Sünger Bob kılığında olması gibi."

  bu iyi fikir aslında .. ancak sünger bob değil ayı Winnie tercih ederim : ))

Benzer Konular

 1. Garip ve ilginç Olaylar Resimli Anlatımlı
  Konuyu Açan: kayipkent34, Forum: İlginç ve Komik Resimler.
  Cevap: 6
  Son Mesaj : 18-Oca-2012, 17:05
 2. İlginç Ve Garip
  Konuyu Açan: çakra, Forum: İlginç ve Komik Şeyler.
  Cevap: 5
  Son Mesaj : 30-Eki-2011, 12:02
 3. İlginç Komik Garip Cinayetler
  Konuyu Açan: ßoηíطoη ♥, Forum: İlginç ve Komik Şeyler.
  Cevap: 21
  Son Mesaj : 27-Mar-2011, 10:23
 4. İlginç Garip Bir O Kadar da Korkutucu Ağaçlar
  Konuyu Açan: duygusal_kiz, Forum: İlginç ve Komik Resimler.
  Cevap: 6
  Son Mesaj : 19-Eki-2009, 12:12
 5. Garip,Esrarengiz,İlginç,Gerçek olaylar
  Konuyu Açan: godra, Forum: Doğaüstü Olaylar ve Varlıklar.
  Cevap: 21
  Son Mesaj : 27-May-2009, 23:52
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com