Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arası gösteriliyor
 1. #1

  Herkes Vedat Milor Olamaz!

  İşimiz hayata 'tat' katmak olunca, aklımıza ilk gelen isimlerden biri Vedat Milor oldu.
  Herkesin en büyük hayalidir, hobisini yaşam biçimine dönüştürmek. Ne yazık ki çok azımıza kısmet olur bu. Vedat Milor, bunu basaranlardan. "Bir gün yapmak zorunda olduğum değil, yapmak istediğim işte olacağım umudu, yaşam sevincimizin ana pillerinden biri“ diyor Vedat Milor.
  'Tadı Damağımda' adlı programı ile yayına başladığı günden beri milyonlarca insanı ekranların başına toplayan Vedat Milor, Türkiye`nin en sevilen isimlerinden biri.

  1955 Konya doğumlu olan Milor, Galatasaray Lisesi‘nden sonra Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü‘nü bitiriyor. Hem de yüksek şeref derecesiyle. Daha sonra yurtdışında eğitimine devam ediyor ve Amerika’nın saygın üniverstilerinde öğretim üyeliği yapıyor. Akademik kariyerinde bu kadar başarılı olmasından dolayı mı seviyoruz peki onu? Tabi ki de hayır. Biz onu Gurme Vedat Milor olarak televizyondaki programıyla tanıdık. Ama nedir öyleyse bu adamı bu kadar farklı kılan şey? İncelemeye devam…
  Siz de Vedat Milor’la Tadı Damağımda’yı seyrettiğinizde bir an televizyon karşısında olduğunuzu unutuyor musunuz? Veya onun gezip yemek yediği yerlerde olmak istiyor musunuz o an? Bu sorulara biz açıkcası hep „Evet“ cevabı aldık. Nedeni de Vedat Milor’un aslında tipik bir televizyoncu olmaması. Yani o, program yapmak için program yapanlardan değil. Stüdyo yok, sunucu yok, süslü senaryolar veya grafikler yok! Vedat Milor çıkıyor, gittiği mekanda doğaçlama sohbetini yapıyor. Sanki seyirci ile birlikte alıyor o yemeğin veya şarabın keyfini. Hatta bazen o kadar kaptırıyor ki kendini, lezzeti seyirci ile paylaşamadığı için üzüldüğünü görebiliyorsunuz.
  Onu programda bu kadar doğal kılan yönü de hiç süphesiz sohbeti arasında kameraya dönerek seyirciye hitap etmesi. Ve tabi ki de hitap şeklindeki gerçekliği ve samimiyeti. Bu hitap seyircinin kendini özel hissetmesini sağlıyor.
  İmrenilen bir hayata sahip
  Herhalde Vedat Milor’un hayatını istemeyecek kişi sadece sağlık nedenlerinden dolayı böyle bir yaşamı reddeder. 'Yediğin içtiğin senin olsun, gördüklerini anlat!' sözüne yeni bir boyut getirdiği hiç şüphesiz. Yerinde olmak için milyonlarca insan can atıyor. Hatta bazıları, "Ne var ki ben de yaparım çok kolay, oturup yemek yiyor arada da birkaç laf ediyor işte“ diyecek kadar kendinden geçebiliyor seyrederken.
  Herkes Vedat Milor olabilir mi? Kişiliğini bir yana bırakalım, yemek ve şarap konusundaki engin bilgisine erişmek mümkün mü?
  Sevdiği işi yapıyor
  Sanıyorum biraz anlatabildik kendimize Vedat Milor’u neden sevdiğimizi ve onun hayatının bir parçası olmak için neden programını dört gözle beklediğimizi. Vedat Milor hayranlarına ayrıca bir müjdemiz var.
  Artık isteyenleri VIPcall sayesinde telefonla arayarak, gittiği yerlerden izlenimlerini doğrudan paylaşıyor ve yediklerini içtiklerini, gezdiklerini gördüklerini “sıcağı sıcağına” aktarıyor. Bu ilginç hizmetin detayları, Vedat Milor’un kişisel web sitesinde.

  Alıntı
  Konu Melâl tarafından (25-Jan-2013 Saat 15:39 ) değiştirilmiştir. 2. #2
  ​doğrudur kimse vedat olamaz,.adam fıçı gibi içiyor fil gibi yiyor...

Benzer Konular

 1. Vedat milör
  Konuyu Açan: playades, Forum: Yemek Tarifleri.
  Cevap: 4
  Son Mesaj : 18-Feb-2012, 23:22
 2. Herkes Değerlidir - Kuthumi
  Konuyu Açan: Daphne, Forum: Spiritüalizm.
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 04-Aug-2011, 16:07
 3. Cevap: 24
  Son Mesaj : 04-Dec-2008, 09:09
 4. Herkes Bu Böceğin Peşinde
  Konuyu Açan: teoka, Forum: Hayvanlar Alemi.
  Cevap: 9
  Son Mesaj : 26-Feb-2008, 23:12
 5. Herkes Okusun
  Konuyu Açan: kuvars, Forum: Doğaüstü (Paranormal).
  Cevap: 9
  Son Mesaj : 08-Jan-2008, 00:37
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com