2 Sayfadan 1. 12 SonSon
Toplam 12 sonuçtan 1 ile 10 arası gösteriliyor
 1. #1

  Hiçbir Yerden Yardım Alamıyorum, Çekim Yasasına İnancım Kalmadı

  Çeşitli sorunlarım var hiçbir yerden yardım alamıyorum, bu çaresizlik enerjisi iki aydır süre geliyor hiçbir şeye güvenim kalmadı. Önce Twitter ile başladı Twitter ile ilgili bir sorunum için Twitter destek yetkililerine defalarca yazdım cevap alamadım, sonra bunu forumlara vb. sordum kimse cevap veremedi ya da abuk subuk cevaplar verdi.
  Sonra bu sorun hayatın diğer alanlarına sıçradı. Mesela herhangi bir sorunum ile ilgili bir foruma başlık açıyorum cevap yazan yok.
  Kafamda istenmeyen düşünceleri bir türlü engelleyememe sorunu mesela, kimse sorsam cevap alamadım, bir profesyonele danışmak istiyorum param yok, kafamda o düşünceleri silmek için akla gelen her türlü yöntemi denedim olmadı. Defalarca dua ettim o da hiçbir işe yaramadı.
  Hiçbir şeye inancım güvenim kalmadı, bu kişisel gelişim çalışmalarını okuyorum sinirlerim kabarıyor artık, çekim yasasıyla bir şeylere çekebileceğime de inancım kalmadı. Takıntılı düşünceyi silemezken çekim yasasıyla belli bir şeyi nasıl çekebilirim. Kimse bana cevap yazmıyor, sorunlarıma kimse yardım etmiyor, yani yardım alamama sorunum var. Ben sadece yardım istiyorum. 2. #2
  Bu konuda tek değilsin.Bende bu çekim yasasını beceremeyenlerdenim.

 3. #3

 4. #4
  Herhangi bir yerden yardım geleceğine dair içindeki son ümidi de kaybettiğinde özgürsün demektir.Kişisel gelişim kitapları sana,bir duvarın üzerinden nasıl diğer tarafa geçeceğini anlatır.Duvarı aşmak sana kalıyor.Birşey daha var,sana duvarı aşman için tavsiye verenlerin henüz bir duvarı aştığı da yok.

 5. #5
  Bu kişisel gelişim falan işe yarasaydı bu işin uzmanları çok çok zengin olurlardı, piyangodan para çıkmasını ister hiçbir iş yapmadan paralar ayaklarına gelirdi. Böyle şeyler bence insanı iyi hissettirmeye yarıyor.

 6. #6
  bence de kesınlıkle ıse yaramıyor sadece ınsan psıkolojık olarak kendını ıyı hıssedıyor anlık okdar

 7. #7
  Çekim yasası var ama itme yasası, adalet ve denge yasaları da var. Çekim yasası yapan arkadaşlar bunları da dikkate almalılar bence.

 8. #8
  tam olarak sorunun ne onu yazmamışsın? hiçkimse anlamadığı içinde cevap verememiş. Tam olarak nede sorun yaşıyorsun derdin ne?

 9. #9
  kelendira arkadaşım herkes bazen görünmez oluyor evet ..çıldırtan bi durum çığlıklarının duyuylmaması bi an geliyo neoluyor bu insanlara dertleri ne yada benim derdim ne diyosun hiç bişeyin olduğu yok aslında panik haline getiriyoruz güven duygumuzu yitiriyoruz ve kimsenin yardım etmediği yanlızlar haline geliyoruz bırak bizaman böyle ol bi kaç zaman sora sen kaçsanda bu görünmezlik iksiri etkisini yitiriyor

 10. #10
  Nereden başlasam bilemiyorum. O kadar sene çekim yasasıyla uğraştım hiçbir işe yaramadı. Yaşıtlarımın çoğu evlendi ben kimseyle tanışamıyorum bile. Benden kaç yaş küçük insanların iki çocuğu var. İşim yok, sevmediğim bir işte 10 yıl çalıştım. Sonra bıraktım, evden çalışıyordum, mesaili işe giremedim, ne zaman girsem 3 ay sonra çıktım.
  Şimdi birkaç aydır herhangi bir konuda yardım istiyorum kimse yardım etmiyor, forumlara başlık açıyorum cevap yazan olmuyor. Bir yıldır birini platonik seviyorum, sonra başka bir kız onu sevmeye başladı, şimdi kafamda sürekli o kızın hayali canlanıyor sanki o benim erkeğim dermiş gibi ne zaman o çocuğu düşünsem gözümün önüne o kızın hayali geliyor ya da bir ses bana sürekli o kızın ismini fısıldıyor özellikle sabahları yeni uyandığımda oluyor, çocuğun hayalini kuruyorum ama zihnimde bir ses o kızın ismini arka arkaya söylüyor hatta kızın ismini harf harf görüyorum.

  Çocuk kızı sevmiyor, onun sevgilisi var zaten onu seviyor o yüzden ben bu çocuğa duygularımı hiç belli etmiyorum arkadaşça normal davranıyorum ama o kız çocuğa göz koymuş sanki spiritüel planda ona kancayı takmış gibi. Oysa bu çocukla aramda sanki ruhsal bağ vardı varlığını sürekli yanımda hissediyordum ama o kız ona aşık olur olmaz ne zaman o çocuğun varlığını yanımda hissetsem o kız engellemeye çalışıyrmuş gibi. Bunu çözmek için meditasyon, dua vb hepsini denedim olmadı. Çekim yasası ve düşünce gücüyle o kızı uzaklaştırmaya çalıştım bu sefer o kızın varlığını daha güçlü hissettim, şizofrenik bir durum ama bende böyle spiritüel şeyler var. Ama o çocuk sevgilisini seviyor. Ben de onun sevgilisini sevmeye devam edip mutlu olmasını istiyorum zaten onu karşılıksız beklentisiz seviyorum.

  Onun dışında genel para, iş sorunlarım var, keşke sevdiğim bir işte çalışsaydım, keşke evlenecek biriyle tanışıp onunla evlenseydim bunların hiçbri olmuyor, insanların çocuğunun başına gelen normal şeyler bunlar. Birçok kişinin iyi kötü bir evliliği, işi var, normal insanların normal hayatı bu, dünyanın yüzde 90'ı buna sahip ben bundan mahrumum.

2 Sayfadan 1. 12 SonSon

Benzer Konular

 1. Çekim Yasasına Dair Büyük Yanılgılar
  Konuyu Açan: MedCezir, Forum: Çekim Yasası.
  Cevap: 87
  Son Mesaj : 04-May-2016, 12:51
 2. Çekim Yasasına Nilgünle Bakış
  Konuyu Açan: MedCezir, Forum: Çekim Yasası.
  Cevap: 5
  Son Mesaj : 20-Haz-2014, 00:30
 3. Çekim Yasasına Eğlenceli Bir Yaklaşım
  Konuyu Açan: MedCezir, Forum: Çekim Yasası.
  Cevap: 85
  Son Mesaj : 01-Nis-2011, 01:24
 4. Mektup Yazmam Gerek Çekim Yasasına Uygun
  Konuyu Açan: divane, Forum: Çekim Yasası.
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 18-Oca-2010, 12:32
 5. Cevap: 31
  Son Mesaj : 13-Kas-2009, 02:37
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com