11 Sayfadan 1. 123 ... SonSon
Toplam 109 sonuçtan 1 ile 10 arası gösteriliyor
 1. #1
  NİFO

  Thumbs down İstediğin Erkeği Tavlamanın Yolları...Diyorlar...:D

  Dünyanın en güzel bacaklarına ya da dolgun göğüslere sahip olmanıza hiç gerek yok! Biraz sempati ve bolca cesaretle elde edemeyeceğiniz erkek yok! Nasıl mı?

  1. Adım

  Buzları kırın: Hoşlandığınız erkekle bugüne kadar hiç konuşma imkanı bulamadıysanız, yaşadığınızı ve hoş bir kadın olduğunuzu ve ona ilgi duyduğunuzu bir an evvel belli etmelisiniz.
  Nasıl mı? Gülümseyin; Bir erkeğin dikkatini çekebilmenin en iyi yolu, ona bakıp tatlı tatlı gülümsemektir. Onunla karşılaştığınızda gözlerini yakalamaya çalışın ve size baktığından emin olunca hafifçe gülümseyin, ama sakın abartmayın!

  Daha sonra da "merhaba" deyip bir sohbet ortamı yaratmaya çalışın! Relaks olun: "Merhaba" dedikten sonra söyleyecek bir şey bulamayacak kadar gergin hissediyorsanız, sakın hemen paniklemeyin! Hoşlandığınız bir erkeğin yanında güzel sohbet konuları bulmak biraz zor görünebilir, ama bu aşamayı her zaman olduğun gibi davranarak rahatça atlatabilirsiniz.

  Küçük komplimanlar iyidir: Ona iltifatta bulunmak için zamanlamanın çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Konuşmanızın hemen başında ona yağcılık yapmaya başlarsanız, kendini kötü duruma sokabilirsiniz. Sohbetiniz ilerlediğinde aralara küçük iltifatlar sıkıştırırsanız, yanınızda kendini iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

  2.Adım

  Sonunda onunla sohbet ortamı yaratmayı başardınız. Peki, şimdi ne olacak?

  Meraklı olun: Kendinden bahsetmesini sağlayın.

  Sizden çok konuşuyorsa: Eğer sizinle sohbet etmek için çok istekli görünüyor ve yanınızda bülbül gibi şakıyorsa endişelenmenize hiç gerek yok. Tek yapmanız gereken, gözlerinin içine bakmak ve onu dikkatle dinleyip konuyla ilgili sorular sormak.

  Ortak yönlerinize bakın: Tüm sohbetlerinizin sonunda tek bir ortak nokta bile bulamıyorsanız, birbiriniz için yaratılmadığınızı düşünmeye başlayabilirsiniz. Ama durun, hemen önyargılı olmayın! Sevdiğiniz kitapları sevmiyor, izlediğiniz filmlerden zevk almıyor olabilir, ancak bu, sizin anlaşamayacağınızı göstermez. Biraz sabırlı olun, onun zevklerine saygı duyun, siz de kendinizinkilerden bahsedin.

  3.Adım

  Şifresini çözün: Sizinle görüşmeye, sohbet etmeye hala çok istekli görünüyor. Peki bu, sizden gerçekten hoşlandığı anlamına mı geliyor?

  Gözlere dikkat: Siz konuşurken kendi ayaklarına bakıyorsa, bu utangaç olduğunun göstergesi olabilir. Yok eğer etrafa ve özellikle güzel kızlara bakıyorsa, duygularından şüphe etmelisiniz.

  Vücut dili: Vücut diline çok dikkat edin! Konuşurken yüzü ve bedeni size doğru dönük mü duruyor, yoksa her an çekip gidecekmiş gibi başka tarafa mı bakıyor? Eğer vücudu size dönükse problem yok!

  Sıra sizde: Ona ondan hoşlandığınıza dair işaretler göndermelisiniz ki duygularınızdan haberdar olabilsin. Onunla konuşurken, tırnak yemek, saçlarını kurcalamak veya bacağını sallamak gibi tedirgin olduğunun göstergesi olan hareketlerde bulunmamaya özen göster ve olabildiğince rahat görünmeye çalışıp gözlerinin içine bakın! Böylece yanında rahat olduğunuzu fark edecek ve ona karşı nasıl duygular beslediğinizi kolayca anlayacak!


  Konu Visall tarafından (17-Nis-2012 Saat 03:00 ) değiştirilmiştir. 2. #2
  Gölgeler Prensi
  Sayın Nifo Kusura bakmayın ama bir erkeği tavlamayı 3 maddeye sığdıramazsınız. Her erkeğin ruhi yapısı farklıdır. düşünce yapısı farklıdır. Yöresel etkileri farklıdır. Vs. Vs. Yanılıyormuyum.

 3. #3
  NİFO
  Bunlar tabiki göreceli kavramlar.Kişiye göre değişir.yukarıdaki maddeler kiminde olumlu, kiminde olumsuz gelişebilir

 4. #4
  BEBEGİM
  sevgili nifo kaynak vermemişsin doğruluk payı nedir ona göre uygulayalım

 5. #5
  NİFO
  Alıntı bebegim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  sevgili nifo kaynak vermemişsin doğruluk payı nedir ona göre uygulayalım
  Bu tarz konularda doğruluk payı tartışılır arkadaşım yani değişir kişiye göreKaynağa gelince kurallarda dikkat ettiysen Farklı forum sitelerinden alıntı yapıldığında adres verilmesi yasak. Ayrıca bu yazı benim arşivimde kayıtlı...Yani nezaman nereden alındığı bilinmiyor anlayacağın Anonim

 6. #6
  nazca
  sitede vardı sanırım bir tılsım tamam o kadar çaba harcamaya değmez erkek milleti dualar var bu işler için malum kısa yoldan yanii..

 7. #7
  ecemm_86
  bu doğal o farklı yöntem ama farkıda bu

 8. #8
  the_frost
  Çocuklar yer ancak bu numaraları ehehhee

 9. #9
  nymph
  Bu ne ya hiç uğraşamam o uğraşsın beni tavlamak için

 10. #10
  shadow

  Erkek Tavlamak

  İstediğiniz erkeği tavlayın!

  Dünyanın en güzel bacaklarına ya da dolgun göğüslere sahip olmanıza hiç gerek yok! Biraz sempati ve bolca cesaretle elde edemeyeceğiniz erkek yok! Nasıl mı?

  1. Adım
  Buzları kırın: Hoşlandığınız erkekle bugüne kadar hiç konuşma imkanı bulamadıysanız, yaşadığınızı ve hoş bir kadın olduğunuzu ve ona ilgi duyduğunuzu bir an evvel belli et­melisiniz. Nasıl mı? Gülümseyin;

  Bir erkeğin dikkatini çe­kebilmenin en iyi yolu, ona bakıp tatlı tatlı gülümsemektir. Onunla karşılaştığınızda gözlerini yakalamaya çalışın ve size baktığından emin olunca hafifçe gü­lümseyin, ama sakın abartmayın! Daha sonra da "merhaba" deyip bir sohbet ortamı yaratmaya çalışın!Relaks olun:

  "Merhaba" dedikten sonra söyleyecek bir şey bulamayacak kadar gergin hissediyorsanız, sakın he­men paniklemeyin! Hoşlandığınız bir erkeğin yanında güzel sohbet konuları bul­mak biraz zor görünebilir, ama bu aşa­mayı her zaman olduğun gibi davrana­rak rahatça atlatabilirsiniz.

  Küçük komplimanlar iyidir: Ona il­tifatta bulunmak için zamanlamanın çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Konuşmanızın hemen başında ona yağcılık yapmaya başlarsanız, kendini kötü duruma sokabi­lirsiniz. Sohbetiniz ilerlediğinde aralara küçük iltifatlar sıkıştırırsanız, yanınızda kendini iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

  2.Adım
  Sonunda onunla sohbet ortamı yarat­mayı başardınız. Peki, şimdi ne olacak?

  Meraklı olun: Kendinden bahsetmesini sağlayın.
  Sizden çok konuşuyorsa: Eğer sizinle sohbet etmek için çok istekli gö­rünüyor ve yanınızda bülbül gibi şakıyorsa endişelenmenize hiç gerek yok. Tek yapmanız gereken, gözlerinin içine bak­mak ve onu dikkatle dinleyip konuyla ilgili sorular sormak.

  Ortak yönlerinize bakın: Tüm sohbetlerinizin sonunda tek bir ortak nokta bile bulamıyorsanız, birbiriniz için yara­tılmadığınızı düşünmeye başlayabilirsiniz. Ama durun, hemen önyargılı olmayın! Sevdi­ğiniz kitapları sevmiyor, izlediğiniz filmler­den zevk almıyor olabilir, ancak bu, si­zin anlaşamayacağınızı göstermez. Bi­raz sabırlı olun, onun zevklerine saygı duyun, siz de kendinizinkilerden bahsedin.

  3.Adım
  Şifresini çözün: Sizinle görüşmeye, sohbet etmeye ha­la çok istekli görünüyor. Peki bu, sizden gerçekten hoşlandığı anlamına mı geliyor?

  Gözlere dikkat: Siz konuşurken kendi ayaklarına bakıyorsa, bu utangaç olduğunun göstergesi olabi­lir. Yok eğer etrafa ve özellikle güzel kızlara bakıyorsa, duygularından şüphe etmelisiniz.

  Vücut dili: Vücut diline çok dikkat edin! Konuşurken yüzü ve bedeni size doğ­ru dönük mü duruyor, yoksa her an çekip gidecekmiş gibi başka tarafa mı bakıyor? Eğer vücudu size dönükse problem yok!

  Sıra sizde: Ona ondan hoşlandığınıza dair işaretler göndermelisiniz ki duygula­rınızdan haberdar olabilsin. Onunla konu­şurken, tırnak yemek, saçlarını kurcala­mak veya bacağını sallamak gibi tedirgin olduğunun göstergesi olan hareketlerde bulunmamaya özen göster ve olabildi­ğince rahat görünmeye çalışıp gözlerinin içine bakın! Böylece yanında rahat oldu­ğunuzu fark edecek ve ona karşı nasıl duygular beslediğinizi kolayca anlayacak!

  Alıntı...

11 Sayfadan 1. 123 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Kalp Hastalıklarından Korunma Yolları
  Konuyu Açan: dabbe@, Forum: Kalp ve Damar Hastalıkları.
  Cevap: 4
  Son Mesaj : 04-May-2012, 12:24
 2. İstediğiniz Erkeği Kendinize Bağlamanın Yolları
  Konuyu Açan: EZEL, Forum: Aşk-İlişkiler-Evlilik.
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 29-Nis-2012, 00:15
 3. Erkeği Geri Kazanma Yolları!
  Konuyu Açan: yavin, Forum: Aşk-İlişkiler-Evlilik.
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 29-May-2011, 00:38
 4. Aldatan Erkeği Enseleme Yolları(ymış) !
  Konuyu Açan: nylnur, Forum: Aşk-İlişkiler-Evlilik.
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 13-Eki-2009, 13:24
 5. Erkeği Baştan Çıkarma Yolları
  Konuyu Açan: Lucky, Forum: Aşk-İlişkiler-Evlilik.
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 22-Eyl-2008, 22:34
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com