2 Sayfadan 1. 12 SonSon
Toplam 13 sonuçtan 1 ile 10 arası gösteriliyor
 1. #1
  seashell

  Kadınların Flört Hareketleri Erkekler Okusun

  Kadınlar da erkekler gibi saça dokunma, giysileri düzeltine, bir veya iki ellerini birden kalçalarına koyma, ayak ve vücudun erkeğe çevrilmesi daha uzun mahrem bakışlar ve artan göz teması gibi aynı temel hazırlık hareketlerini kullanırlar. Ayrıca erkek saldırganlık hareketi olmasına rağmen bir dişi inceliğiyle kullanılan ve sadece tek başparmağın kemere sokulduğu veya bir çanta veya cepten dışarı çıktığı başparmaklar kemerde hareketini yaparlar.  (Solda) Şekil 119 Sigara satmakta kullanılan flört hareket grubu
  (Sağda) Şekil 120 Kadın hazırlık hareketleri

  Heyecan dolu bir ilgi kadınlarda da gözbebeklerinin büyümesine ve yanakların kızarmasına yol açar. Bunun ardından diğer dişi flört sinyalleri gelir.

  Saç Atma

  Baş hafifçe savrularak saçlar omuzlardan geriye veya yüzden uzağa atılır. Kısa saçlı kadınların bile bu hareketi yaptıkları görülebilir.

  Bilek Gösterme

  İlgilenen bir dişi potansiyel erkek eşine bileklerinin iç tarafındaki düzgün yumuşak teni gösterecektir. Bilek bölgesi uzun zamandır vücudun en erotik yerlerinden biri olarak kabul edilmektedir. Konuşurken avuçlar da erkeğe gösterilir. Sigara içen kadınlar bu tahrik edici bilek / avuç göstermeyi sigara içerken çok kolay yaparlar. Bilek gösterme ve saç atma hareketleri dişi bir görünüme sahip olmak isteyen eşcinsel erkekler tarafından da taklit edilir.

  Bacak Açma

  Bacaklar erkek orada olmasaydı açılacaklarından daha fazla açılırlar. Bu hareket kadın oturur pozisyonda da olsa ayakta da olsa ve sürekli olarak bacaklarını çapraz ve bitişik tutan cinsel olarak savunmaya geçmiş kadınla tezat oluşturur.

  Kalça Yuvarlama

  Pelvik bölgeyi vurgulayacak şekilde yürürken kalçaların rolü önem kazanır. Aşağıda verilen daha rafine dişi flört hareketlerinden bazıları yüzyıllardır mal ve hizmetleri satmak için yapılan reklamlarda kullanılmaktadır.

  Yan Bakış

  Göz kapaklan kısmen düşük olarak kadın erkeğin bakışına erkek fark edene kadar karşılık verir ardından hemen bakışlarını kaçırır. Bu tahrik edici bir gözetlenme ve gözetleme hissi uyandırır ve çoğu normal erkeği ateşlendirmek için yeterlidir.

  Ağız Hafif Aralık, Islak Dudaklar

  Bu hareket dişi jenital bölgesini simgelemek amacını güttüğünden Dr. Desmond Morris bunu 'kendi kendini taklit' olarak tanımlar. Dudaklar yalanarak veya kozmetiklerle ıslak gösterilir. Her iki durumda da kadının cinsel bir davette bulunduğu izlenimini uyandırır.

  Ruj

  Bir kadın cinsel olarak uyarıldığında dudakları, memeleri ve cinsel organları kanla dolarak daha büyük ve daha kırmızı olurlar. Ruj da binlerce yıldır kullanılan ve cinsel olarak uyarılmış dişinin kızarmış cinsel organını taklit etmeyi amaçlayan bir tekniktir.

  Silindir Şeklinde Bir Nesnenin Ellenmesi

  Sigara, şarap kadehinin ayağı, parmak veya herhangi uzun ince bir nesnenin ellenmesi ne düşünüldüğünün bilinçaltı bir göstergesi olabilir.

  Kalkık Omuz Üzerinden Yana Bakma

  Bu da yuvarlanmış kadın göğüslerinin taklit edilmesidir. Şekil 119'da da büyümüş göz bebekleri, saç atma, bilek gösterme, yan bakış, isleyerek uzun uzun bakma, ıslak dudaklar, yukarıda tutulan baş ve silindir şeklinde bir nesneyi elleme gibi hareketleri kullanarak belli bir sigara markası için arzu uyandırmaya çalışmaktadır.

  Kadınlarda Bacak Atma Hareketleri

  Erkekler genellikle bacakları açık ve saldırgan bir şekilde apış aralarını sergileyerek otururlarken kadınlar bacak bacak üstüne atmayı hassas jenital bölgeleri için bir koruma olarak kullanırlar. Kadınlar flört ettiklerini göstermek için üç temel pozisyonu kullanırlar.  (Solda) Şekil 121 Dizle gösterme
  (Ortada) Şekil 122 Ayakkabı yeterli ipucu sağlar
  (Sağda) Şekil 123 Bacak dolama

  Dizle göstermede (Şekil 121) bir bacak öbürünün altına toplanırken ilginç bulduğu kişiyi gösterir. Bu çok rahat bir pozisyon olup konuşmanın resmiyetini ortadan kaldırır ve uylukları sergiler.

  Ayakkabıyla oynama (Şekil 122) da rahat bir tavrı gösterir ve bazı erkekleri çıldırtabilen bir şekilde ayağın ayakkabıya sokup çıkarılması gibi baştan çıkartıcı bir etkiye sahiptir.

  Çoğu erkek bacak dolamanın (Şekil 123) bir kadının yapabileceği en çekici oturuş pozisyonu olduğunu düşünür. Bu. kadınların dikkat çekmek için bilinçli olarak kullandıkları bir harekettir. Dr Sheflen bir bacağın diğerine daha önce de belirtildiği gibi kişi cinsel performansa hazır olduğunda vücutta görülen durumlardan biri olan yüksek kas tonu görünümü vermek üzere bastırılır.

  Kadınlar tarafından kullanılan diğer işaretler arasında bacakların erkeğin karşısında yavaşça kavuşturulup ayrılması ve dokunulma arzusunu gösterircesine eliyle uyluklarını hafifçe okşamak sayılabilir Genellikle buna alçak sesle konuşmak eşlik eder.
  __________________
  --------------------
  ahaha ben bunları yapıcam valla ozellıkle de su bakıs olayı sevdım bunu
 2. #2
  jojo
  bizde tesbih sallasak olmaz mı belki böylesini de seven vardır bi şansımı deneyim

 3. #3
  seashell
  biraz bilimsel hareketler sergileyin
  azcık arastırın da tesbihe kalmasın isiniz

 4. #4
  mole
  .okudum.uygun ortam olcakta beraber oturcazda o bacak bacak üstüne atacakta sigarasını yakacakta ölme eşeğim ölme.direk kadının adı çıkar bizim buralarda.bide kalça yuvarlayacak diyor yukarda. eheueehe

 5. #5

 6. #6
  biz mandalar flört etmek istediğimizde koku bırakırız.... ay onlar köpekler miydi? şaşırdım eheuheuhe
  konuya gelince..... dikkate almak gerek

 7. #7
  Yazıyı okurken aklıma belgesellerdeki çiftleşme dönemi öncesi hayvanlar geldi. Aynı belgesel gibi ...... Bunları yapsın da kadın görsün bakim günü, vel haya vel iman abovvvvvvv

 8. #8
  leylim ley
  töbe töbe bu bana temel iç güdü filmini hatırlattı . onası bi oturuş ben evde bile böle rahat değilim

 9. #9
  dogru sanırım hepsı ama kaçı bende var bılemedım..ama şu kırmızı ruj olayı benı rujlarımdan tıksındırdı be..
  ben hep vişne ve kırmızı ruj surerım amaaa cogu zaman yani..pfff

 10. #10
  Kırmızı ruju bende severim ama bikaç kez laf yiyince vazgeçtim. Üstelik çokta kırmızı değildi :/ Erkek cinsinin ilgisini çok çekiyi.. Buradaki anlamıda çok sinir bozucu canıım, sürmemek gerek

2 Sayfadan 1. 12 SonSon

Benzer Konular

 1. Erkekler,Kadınların Hangi Özelliklerine Dayanamazsınız?...
  Konuyu Açan: natilyus81, Forum: Aşk-İlişkiler-Evlilik.
  Cevap: 9
  Son Mesaj : 08-Tem-2014, 21:58
 2. Erkekler Kadınların İlk Neresine Bakar
  Konuyu Açan: aris, Forum: Aşk-İlişkiler-Evlilik.
  Cevap: 3
  Son Mesaj : 10-Eyl-2013, 21:35
 3. Erkekler, Kadınların Beden Dilini Anlamaya Nedersiniz?
  Konuyu Açan: AsiveMavi, Forum: Erkek Dünyası.
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 09-Nis-2011, 08:57
 4. Erkekler Kadınların Neyini Sevmiyor?
  Konuyu Açan: E.A_, Forum: Aşk-İlişkiler-Evlilik.
  Cevap: 52
  Son Mesaj : 23-Eyl-2010, 23:24
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com