20 Sayfadan 15. İlkİlk ... 1314151617 ... SonSon
Toplam 200 sonuçtan 141 ile 150 arası gösteriliyor
 1. #141
  çok sıkıntıda olduğum bir dönemdi .daha öncede yazdım forumda büyücülerin neredeyse en fenası ve acımasızına denk gelmiştim .yanında 4 ay bulundum ne olduğunu anlayana kadar ve bu dört ayda neler öğrendim neler oldu esmalarla ilgili anlatayım size.
  bakın bırakın esmaları bir yana kuranı kerimin ayetlerini bile bu amaçla kullanıyorlar.ama esmaların yeri bir ayrı olmazsa olmazı yani neden derseniz bu tür büyücüler kendine havascı der ve havascıların hepsi esmalarla ve esmalara bağlı tılsımlarla büyü ve fenalık yapar.bu tamamen gerçek kimse inkar edemez.esmalar çok güçlüdür ve tesirlidir heleki yapan ne yapacağını biliyorsa.
  şimdi konuyu açan arkadaşın yazısından alıntı yapıyorum ve yorumlayacağım .
  Çoğu insan esmaların ruhanisi olduğunu bilmez. Bunlarla irtibata da iyi gözle bakmaz. Oysa durum hiç de öyle değildir. Esmanın ruhanilerini çağırmak onlardan yararlanmak sünnet dairesinde kalanlara açık bırakılmıştır. Oysa kimi sufiler bunu medyumluk ya da cindarlık olarak yaftalama yolunu seçmişlerdir. Esmaya müvekkel melekler vardır. Hem de ordular halinde... Bir insanın ihlas dairesinde kalıp esma-yı hüsnanın ruhanileriyle buluşması utanılacak değil; aksine çok çok onur duyulacak bir iştir. Esmaların ruhanilerini çağırı dualarını tertip eden evliyalar bu sırları ifşa etmişlerdir.
  burada bu esmaların cincilik ve medyumlukla alakası olmadığını evliyaların yolu olduğu yazılmış.
  evliyaların bulduğu bu yolla en güçlü büyüler ve fenalıklar yapılabiliyorsa evliyalar ne bulmuş yanlıştan başka peki.ve bu evliyalar düşünememişmiki bu sırları açıklarsak kötüye kullanılır.iki yolda yanlıştır.
  yabancı filmler ve dizilerde izliyoruz tılsımlar büyüler vesaire bunların nerdeyse hepsi tevrat incil veya eski sembollere dayalı olarak yapılır gerçeğindede böyledir.
  ben bu büyücünün yanında bulunduğum sürede bunları gördüm .
  pamuk yayınlarını bilenler vardır .arif pamuk ve bu yayınevinden çıkan fakat pek bilinmeyeen kitaplar vardır eski .burada esmalarla yapılan sembollerle neler hedeflendiğine inanamazsınız.o filmler ve dizilerdekilerin nerdeyse aynısıdır yani çarpık yanlış inanç ve büyünün .bumu ilim havas bumu evet maalesef budur .
  bu konudaki yazıdada çarpıtılmışlık var.hadiste söylenen rabbimize dua ederken onun isimleriyle etmemizdir belli bir amaç için sayı ebced değeri tutup ve buna zikir deyip zikretmek değildir mesele.ve yine hadiste kim bu isimleri anlamlarıyla beraber öğrenir ezberlerse cennete girecek buyrulmuştur.neden anlalarıyla öğrenmek tabiiki rabbimizi ve sıfatlarını anlamak adına yaratıcımızı tanımak için söylenmiştir.
  ben bu bahsettiğim pamuk yayınlarından çıkma kitapta öyle saçmalıklar gördümki .mesela bir tılsım yapılıyor çiziliyor ve bu yolla azrail aleyhisselamdan bilgi almanın mümkün olduğu belirtiliyor.peygamber dahi öleceği zamanı bilemezken biz rabbimizin isimlerini bu şekilde kullanmaya çalışıp peygamber üstü hatta haşa yaratıcı üstü bir güç oyunu oynamaya nasıl kalkarız.sadaka bile ömrü uzatabilir dualar belaları engelleyebilir.rabbimizz bizim önceden yapacaklarımızı bilir fakat herşeyin sahibi yaratan bile bize kendimize has özgür irade vermiştir düşünebiliyormusunuz dengeyi .eğer bizim doğruyu ve yanlışı seçme şansımız olmasaydı ne günahkar olabilirdik nede sevap kazanabilirdik iradeyi bize vermiştir tüm gücüne rağmen .
  oysa bazı gafiller ne yapmaktadır Allahın isimlerini insanları ve olayların akışını kendi ve ortak şeytanlarının istedikleri yönde değiştirmek için kullanmaya çalışmışlardır.Allahın isimleri bu şekilde kullanılamayacağına göre demekki yanlarına gelen istedikleri şerleri gerçekleştiren ne azarail ne cebrail aleyhisselamdır kimdir iblis ve yandaşları yani şeytani kafir cinler.
  olay budur.onlar Allah düşmanı oldukları için yapılan yanlış işe karşılık olarak memnuniyetle cevap verirler ve faaliyete geçerler.


  --- Sonraki mesaj ---

  bu bahsettiğim büyücüde benimle uğraşmaya başladı ailemle etrafımda kim varsa bazı amaçları vardı özel bunları yazamıyacağım ama menfaatti tabiiki .ama beni yanında belli bir zaman yakın bir şekilde bulundurması onun ahmaklığı oldu.çünkü ne yaptığını biliyordum ve silahım oldu bu bildiklerim.
  ellerimi açıp çok dua ettim ama yaşadıklarım karşısında sabredemedim ve onun silahıyla bir nevi ona karşılık verdim.
  iyice okudum araştırdım .esmaları.bu arada benide yetiştireceğini söylemişti ama bana öğreteceği şeyin havas olduğnu söylemedi ben araştırıp öğrendim.ve bu işi bizzat yapanların ağzından büyücülüğün ta kendisi olduğunuda öğrendim.
  sabredemedim acilen birşeyler yapmalıydım elbette belki sabretsem daha da hayırlı olcaktı ama insan çaresizliğe düşünce bazen sağselim düşünemiyor işte kulların acizliği .
  başladım el muzillü esmasını çekmeye .ne için düşmandan gasp edilmiş hakları ve zararları geri almak ve onu zelil etmek için .ama asla sayıyla yapmadım .
  daha sonra el kahharu çektim .düşmanının kahrolması için .el maniu çektim kötülüklere mani olunması için .el basiru çektim bilmediğim şeyleri anlayıp görmediklerimi ve arkamdan dönen dolapları öğrenebilmek için .
  hepside işe yaradı hafta bile sürmedi inanın.besmeleyle başladım niyet ettim ve tabiiki davamda haklıydım .bir tarafta kötünün kötüsü bir büyücü bir tarafta Allaha sığınan ben .eğer bu isimleri çekerken haksız olsaydım bana dönerdi biliyorum her araştırdığım yerdede aynısı yazıyordu.bana kötülük yapanlar bu esmaları çektiğimin haftası perişan oldular biri kalp krizi geçirdi birinin en yakını en sevdiği öldü ve birisi yaptıklarını kendi ağzıyla itiraf etti.
  sevinmiştim ama olay tersine dönmeye başladı .beraber olduğum kişi yapılanlar yüzünden hala gerçeği göremiyor bana düşman olmuştu ve onların başına felaketler geldikçe onlara daha çok üzülüyor yakınlaşıyordu anlayacağını düşünürken gördüğüm krşılık beni şaşırttı .
  beklemedim çünkü ısrar ettim yol aradım zorladım eğer sabredebilseydim ellerimi açıp Allahın isimlerini anıp dua etseydim uzun sürecekti belki ama bu kadar çok zorluk çekmeyecektim inanın buna.
  el basiru zikriyle hiç olmayacak şeyler çıktı karşıma öğrenmem çokmu iyi oldu bilemiyorum doğrusu .ben bu zikirleri sayıyla adetle çekmedim besmele çektim önce niyet ettim ve müsait olduğum her an sayıklarcasına dilimdeydi.bazen öyle takıyordumki kafaya deliler gibi saatlerce çekiyordum ve gördüklerimi yanlış anlar hale gelip olayları dahada karmaşık hale getiriyordum.
  bu tür şeyler ağırdır karışık ve çok etkilidir .kulun kaldırması zor işlerdir.herşeyi bilen ve eşi benzeri olmayan rabbim varken neden kendimi kulluğumu acizliğimi unutup onun bildiklerine vakıf olmaya çalışarak bana verdiği kulluk görevinden başka haşa ilahlığa soyunayım.bana bilmem gerektiği kadarını bildirmiş rabbim kuranı kerimi yollamış peygamberlerin ve kulların en güzelini ve onun yolunu yollamış.ben gireyim bir odaya ne kendime nede başkasına faydam dokunmasın habire zikir çekeyim müslümanlık bumu arkadaşlar.dinimiz insanlar arasında sosyalliği öz olarak benimser ve anlatır bize.bayramlar cuma namazları sıla -ı rahim yani akraba ziyaretleri bunların nedeni budur.islam hayatın ta kendisidir yas tutmak dahi yasaktır dinimizde .fakire fukaraya ihtiyacı olana yardım etmek vardır dinimizde.bunları yapan kişi yücedir velidir velilik budur işte ama gelecekten haber almak bilinmyeni bilmek insanlara kendini özel ve kutsal zannetiriyor maalesef asıl Allahın rızasını kazanılacak yollar aranmıyor açıkça belirtildiği halde aranan bunlar .girelim bir yere sabah akşam ruhlardan şundan bundan haber alcaz diye çıkalım insanlıktan sonra birşeyler görünce kendimizi ermiş zannedelim böyle bir din değil islam dini.asla değill.
  siz kuranı kerimin hangi ayetinde havasla alakalı bir şey gördünüz ki havas doğru bir yol olsun.kuranın yolundan sapanlar kendilerine yeni yollar çizmişler kafalarına göre olay budur. 2. #142
  Alıntı suspus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  mürşidsiz okuyunca ne olyor peki

  ben okuyorum,hemde yıllardır.hiçbirşey olmuyor,huzur ve güzellikten başka

  --- Sonraki mesaj ---

  Alıntı ara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ben bunu bi kereliğine mahsus 9999 kere okudumdu.. üç gün içinde de bitirdimdi..
  sonuç ne olduydu?merak

 3. #143
  Çok değerli bir ayet, hep güncel kalmalı.. mutlaka okuyun gerçekten tavsiye ediyorum

 4. #144
  allah razi olsun.guluk tesbihlerimin arasindadir bu ayet.yalniz ben basina ferdun hayyun kayyumu adlun kuddusun esmalarinida ekliyorum.

 5. #145

 6. #146
  kısmet açılması için "İnna fetahna leke fethan mübina" 21 gün bir bardak suya hergün 101 defa okunur.ve içilir ya fettah güneş doğmadan 489 defa çekilir.çok etkilidir.

 7. #147

 8. #148
  seve7n
  fettah vede fetih sureesinin ilk ayeti sizin bu yazdıklarınızı sağlamaz...bir beyinde açılım 40 yaşından önce,3 ay içerisinde,bir ayeti veya bir esmayı ise yıllarca çoğaltarak çekmek gerekir...sizin burda yazdıklarınız gibi değil,işin iç yüzü vede beyin yapınıza göre halifelik yolunun yollarıdır bu söylediklerim..

 9. #149

 10. #150

  slm

  sevgili kardesım ya fettah ya rezzak celle celaluhu dıye okuyorum işe gıderken bıde bu evlilik için okunabılır mı lutfen cvp yazın

20 Sayfadan 15. İlkİlk ... 1314151617 ... SonSon

Benzer Konular

 1. İşleri ve Rızkı Kapalı İnsanlar İçin
  Konuyu Açan: wireles, Forum: İş Bulma ve Rızık İçin Dualar.
  Cevap: 45
  Son Mesaj : 02-Nis-2014, 09:28
 2. Kapalı İşler için.....
  Konuyu Açan: feridedemirbaş, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 34
  Son Mesaj : 15-Ara-2013, 23:59
 3. İşi Bağlı,Rızkı Dar Ve Kısmeti Kapalı Olanlar İçin Çok Özel Bir Dua Formülü
  Konuyu Açan: asera, Forum: İş Bulma ve Rızık İçin Dualar.
  Cevap: 119
  Son Mesaj : 23-Ağu-2013, 22:11
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com