11 Sayfadan 3. İlkİlk 12345 ... SonSon
Toplam 103 sonuçtan 21 ile 30 arası gösteriliyor
 1. #21
  Sempatyco; dr.lepistes; yengeç onun burcu da..yükseleni yay..yaydan daha çok şeyler almş..daha dorusuu ikisi berbat bi karışım ya


  Onu iyi tanıman gerekiyor. Yengeç burcu erkekleri zordur kolay güvenemez. bundan dolayıda karar veremez bekler. beğendiği kıza beğendiğini göstermez, belli etmez. dener inceler acele etmez, kararını verene kadar gözlem yapar sonuç onun için olumluysa harekete geçer. bir kez koyduğu bariyeri aştınmı artık o tamamen sana ait oluyor. Yay tarafı onun vitrini, oraya bakarak onu tanıyamazsın lepistes.


  Sempatyco maşallah kısa zamanda ne kadar ilerlemişsin, doğru yorumların için seni tebrik ederim. Evet aynen dediğin gibidir Yengeçler. Ama sadece erkekleri değil kadını da böyledir. Aşk söz konusu oldumu çok ince eler sık dokur tabiri caizse.. Ama bir kez güvenip bağlanırsa ondan kurtulmak çok zor olur. İlişki biterse de bunu kabul edemez çok ısrarcı davranır. Sevdiğinin peşinden gider döndürmeye çalışır öyle ısrarcıdır ki bunaltır hatta.. Aralarında uyum varsa bir yengeçle beraberlik harikadır aslında Yengeç erkeği aşıksa sevdiği kıza kendini prenses gibi hissettirir ancak karşılığınıda ister kuralcıdır, kıskançtır kuşkucudur kolay biri değildir. 2. #22
  kırmızı_gül
  BeN oĞlAk; Sevdiğim YeNGEÇ çok zor çooookkkk :S sabır sabır yaa sabırr. belki de akıllanır ooff belkide akıllanır :

 3. #23
  sahram80
  arkadaşlar kafam karıştı
  7 ekim teraziyemi giriyor yoksa akrebemi????

 4. #24
  kırmızı_gül; BeN oĞlAk; Sevdiğim YeNGEÇ çok zor çooookkkk :S sabır sabır yaa sabırr. belki de akıllanır ooff belkide akıllanır :

  sizin aranızda çok güçlü bir çekim olmalı kırmızı_gül senin eksilerini o tamamlıyor bu ilişkide, onunkileride sen. aranızda inatlaşma ileri derecede kendini hissettirir. Ona güvendiğini göster ve bol bol sevgi ver sana kendini bırakacaktır.
  --------------------
  sahram80; arkadaşlar kafam karıştı
  7 ekim teraziyemi giriyor yoksa akrebemi????

  teraziye giriyor tabiki de.. kim bu? senmisin sevdiğinmi?

 5. #25
  gmzmurat
  hiç kova burcuna uymuyo benım nişanlımmmmmm .. cok sakin anlatılmış ama hiç alakası yok .. haberiniz olsun kızlar =)

 6. #26
  kırmızı_gül
  sempatyco beni çok mutlu ettin .çok teşekkür ederim .hediye alsam bu kadar sevinmezdim ..umut dolu dünya umudunu seveyim

 7. #27
  sahram80
  ben akrebim tam bi akrep 24 ekim
  7 ekimli arkadaş eski sevdiğimdi
  şimdi ise nefret ettiğim

 8. #28
  kırmızı_gül
  anlatsam destan olacak bir sevgi taşıyorum .ama onun anlaması lazım ..

 9. #29
  kelepek
  eşim oğlak ben boğa burcuyum..gerçekten birebir uyuyo oğlağa..ciddi sevgisini belli etmeyen..ailesine bağlı.onlarla olunca kardeşleriyle fln kakara kikiri hoş sohbet yalnızken bi konu aç konuşamıyoruz çünkü kısa cevaplar konuşçak bişey bırakmıyoki insanda istek bırakmıo..bazen acaba sevgimiz bitiyomu diorum kendi kendime çünkü paylaşamıyoruz..ben sevgi,ilgi bekliyoruum yaa.bide insan hamile oluncaa daha çok beklio..kandırana kadar çok ilgi gösterdiide evlenincee...off bu erkekleri hiç anlamıyorum..bebek gibi bak yinede yaranama..nolcak halimiz bilmiyorum.nezaman ona ihtiyaç duysam moralim bozuk olsa kendini dahada çok çekio.aslında destek çıkması gerekmiomu??

 10. #30
  sahram80; ben akrebim tam bi akrep 24 ekim
  7 ekimli arkadaş eski sevdiğimdi
  şimdi ise nefret ettiğim

  sahramcım onunla aranda çekim olmasaydı birşeyler yaşanmazdı. ayrılsığınıza göre senin güçlü kişiliğin onunla uyum sağlayamamış olmalı. akrep kızları anlaşılmak ve değer görmek ister ondan nefret edersen aranızdaki bağ olumsuz olarak devam eder. bence onu düşünürken nötr olmaya çalış.
  --------------------
  kelepek; eşim oğlak ben boğa burcuyum..gerçekten birebir uyuyo oğlağa..ciddi sevgisini belli etmeyen..ailesine bağlı.onlarla olunca kardeşleriyle fln kakara kikiri hoş sohbet yalnızken bi konu aç konuşamıyoruz çünkü kısa cevaplar konuşçak bişey bırakmıyoki insanda istek bırakmıo..bazen acaba sevgimiz bitiyomu diorum kendi kendime çünkü paylaşamıyoruz..ben sevgi,ilgi bekliyoruum yaa.bide insan hamile oluncaa daha çok beklio..kandırana kadar çok ilgi gösterdiide evlenincee...off bu erkekleri hiç anlamıyorum..bebek gibi bak yinede yaranama..nolcak halimiz bilmiyorum.nezaman ona ihtiyaç duysam moralim bozuk olsa kendini dahada çok çekio.aslında destek çıkması gerekmiomu??

  Bence senin eşinle aranda iyi bir uyum var kelepek. Oğlak burcu erkekleri evlilik konusunda çok zor karar veren burçtur evleneceği kız çok özel olsun ister. bunu sende bulmasaydı evlenmezdi. aranızda element uyumu var onun aradığı tüm özellikler sende var olması lazım. sana güvenmiş ve eşi yapmış bu bir oğlak için çok önemli bunu bil. o duygularını sözel anlamda ifade edemesede hareketleriyle gösterir. üşümemen için uyarması, yemek yeyip yemediğini sorgulaması, sağlığınla ilgilenmesi sevgi gösterisidir onun için. bebek bekliyorsan ya, bunun için sana acayip saygı duyuyordur şimdi. aklına olumsuz düşünceleri getirme sakın o sana asla ihanet etmez çok sadakatli bir erkektir kadın olarak bir sen varsın onun için. yaşlılıktada duyguları değişmez onun.

11 Sayfadan 3. İlkİlk 12345 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Baban Nasıl Biri: Kılıbık
  Konuyu Açan: MeLoNy, Forum: İlginç ve Komik Videolar.
  Cevap: 6
  Son Mesaj : 13-Oct-2010, 23:31
 2. Sevgilinizin Tanımadığı Kişilerle Konuşmasını Nasıl Karşılarsınız?...
  Konuyu Açan: pierrevanfatih, Forum: Aşk-İlişkiler-Evlilik.
  Cevap: 9
  Son Mesaj : 03-Oct-2010, 22:03
 3. Arkadaşlar Dikkat Edin Bakın Insanları Nasıl Kandırıyorlar
  Konuyu Açan: ozgurece, Forum: Serbest Kürsü.
  Cevap: 15
  Son Mesaj : 20-Nov-2008, 06:47
 4. Gelen Varlık Bulunduğu Ortamı Bakın Nasıl Anlatıyor.
  Konuyu Açan: elacayib, Forum: Doğaüstü Olaylar ve Varlıklar.
  Cevap: 50
  Son Mesaj : 16-Jun-2008, 13:35
 5. Kızlar Askere Giderse Bakın Neler Olur
  Konuyu Açan: Gizdüşüm, Forum: Karikatürler.
  Cevap: 5
  Son Mesaj : 18-Apr-2008, 00:39

Bu Konu İçin Etiketler

Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com