2 Sayfadan 1. 12 SonSon
Toplam 18 sonuçtan 1 ile 10 arası gösteriliyor
 1. #1

  Mührü Şerif Duası

  Mührü Şerif Duası

  Rivayet olunur ki Peygamber (s.a.v) buyurdu ki; Her kim mührü şerifi yazsa yetmiş yıllık günahı af olur.Sağlam bir itikat ve sıdk ile bu mührü şerifi bir yeşil çanağa yazıp çocuğu olmayan kadına içirilse o kadın hamile kalır ve çocuğu olur.Lakin üç gün suyu içmesi lazım ve içtiği geceleri de kocasıyla cima etsinler bu çok kere tecrübe edilmiştir.Ve kocası da eşine karşı muhabbetli olur.

  Her kim yazsa cümle alemin gözüne şirin gözükür. Sözü geçer padişahlar yanına giderken yazsa ve yanında götürse haceti reva olur. Her kim mührü yazsa veya okusa hak Teala’nın affına sebep olur. Kıyamet gününde mahşer yerinde o kişiye hürmet ederler. Hak Teala af eder mahşer halkı biz dünyadayken bilemedik ve istemedik diyip pişmanlıklarını dile getirirler. Hacet amaçlı gece yarısı salavatla beraber 100 defa okuyanın haceti revadır. Allahu alembissevab.

  Bismillahirrahmanirrahim Allahümme bagiyan bi yedihil Hayri inneke ala külli şeyin gadir.La ilahe illallahu vahdehula şerikeleh lehülmülkü velehül hamdü yuhyi ve yümit ve hüve hayyüllezi layemut min şerri ma sana’tu ebuuleke bi zenbi feğfirli zunubi feinnehu la yeğfiruzzunube illa ente cemian Allahümme ente inni halagteni ala Rasuli La ilahe illa ente ve eneabduke esvanen ala ahduke mesteta’tu euzubike ve Süleymana ve Yusuf ve Musa ve Harune Allahümme eselüke ya Rahimu ya Rahmanu ya Ferdu ya Mucibu ve Adem ve Nuh ve İbrahime ve Musa ve İlyas ve Davud ya Maliku birahmetike ya erhamerrahimin ya Mucibu de’vetike eselüke ve bi haggi enbiyaike ve evliyaike ve rasulike sallallahu Teala aleyhim ecmain. Allahula ilahe illa hüvel hayyül kayyum la te huzuhu sinetün vela nevm lehu mafissemavati vema fil erdi menzellezi yeşfeu indehu illa biiznihi ye’lemu mabeyne eydihim ve mahalfehum ve la yuhitune bi şeyin min ilmihi illa bima şae vesia kürsiyyühüssemavati vel erdi ve la yeuduhu hifzuhuma ve hüvel aliyyülazim Esselatu vesselamu aleyke ya seyyidel evveline vel ahirin esselatu vesselamu aleyke ya rasulallah esselatu vesselamu aleyke ya rasulallah esselatu vesselamu aleyke ya habiballah esselatu vesselamu aleyke ya nebiyyallah esselatu vesselamu aleyke ya nuri arşillah esselatu vesselamu aleyke ya seyydidel evveline vel ahirine Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah
  Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah
  Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Allah
  Ve nünezzilü minel guranu ma hüve şifa un ve rahmetun lil müminine vela yezidüzzalimine illa hasaran hasbunallah ve nimel vekil la ilahe illallah Muhammedur Rasulullah Ya Fettaha Ya Cebbaru Ya Gufranu Ya Besiru Ya Allah Ya Zel Celali vel İkram La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin La ilahe illa ente vahde hula şerikeleh lehül mülkü velehül hamdü ve hüve Ala külli şeyin gadir.Vel erdu ve hüvel azizül hakim vallahu e’lemu Ya Vedud Ya Habir Ya Zel Melik El Mustafa El Varii El Fatihati Ya Allah La ilahe illa huvallahullezi la ilahe illahu elmelikül guddüsüs selamul Müminül müheyminül azizul cebbarul mütekebbir sübhanallahi amma yüşrikun huvallahul haligul bariul musavviru lehül esma ül Hüsna yüsebbihu lehu mafissemavati la ilahe illallahul melikül haggul mübin Muhammederrasulullahi sadigul va’dül emine velerdi ve hüvel azizül hakim Ya Kerim Ya Deyyanu Ya Burhanu Ya Hannanu Ya Mennanu la havle vela guvvete illa billahil Aliyyül azim.

  Ya Allah Ya Allah Ya Allah Ya Mennanu Ya Hasibu Ya Gufranu Ya Mennanu Ya Hannanu Ya Deyyanu Ya Sultanu Ya Subhanu Ya Burhanu Ya Allah Ya Allah Ya Allah la havle ve la guvvete illa billahil Aliyyül Azim.Allahu celle celaluhu vela ilahe ğayruhu Ya Muhammed aleyhisselamu Ömer ibnul Hattab radiyallahuanh Ali Keremallahu vecheh Şit nebi aleyhisselam Said Talha ve Fatıma radiyallahu anhüm Ya Rezzag Ya Guddüs Ya Hızır aleyhisselam Said radiyallahu anhu Ya Musa aleyhisselam Hasan ve Hüseyin radıyallahuanhum Osman radıyallahu anh Ebubekirsıddıg radıyallahu anh Aişe ecmain.
 2. #2
  SAKARYA01
  arapçası varmıydı kardeşim.yazarken arapça yazıcaz dimi?

 3. #3
  Alıntı HalitKutay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  arapçası varmıydı kardeşim.yazarken arapça yazıcaz dimi?
  Evet arapça yazılacak..inşallah yarın eklicem arapçasını..

 4. #4

 5. #5
  Alıntı cokmutluluk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  teşekkürler kardeşim
  Ben teşekkür ederim kardeşim.Bu dua kolay bulunun bir dua değil....

 6. #6

 7. #7
  ALLAH c.c. razı olsun bu duanın hayrı rahmeti bereketi emeği geçenlerin üzerine olsun amin .

 8. #8
  mührü şerifin arapcasını ne zaman vereceksiniz

 9. #9
  Selamün aleyküm
  arapçasini eklerseniz seviniriz
  selam ve dua ile

 10. #10
  Bende de var sadece zalimlere göstermeyin diyor. Din kardeşilerinizle paylaşmanın mazuru yok. Ben duaları paylaşmaktan yanayım. Ne kendine saklanan bilgi, ne kendine saklanan mutluluk, ne de sadece bilinen paylaşılmayan ilim kimseye fayda etmez.

2 Sayfadan 1. 12 SonSon

Benzer Konular

 1. Abdulkadir Geylani Hz'nin Besmele-i Serif Duasi
  Konuyu Açan: zalim, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 83
  Son Mesaj : 21-Feb-2016, 19:40
 2. Rahîm İsm-i Şerif'inin Duası ve Sırrı
  Konuyu Açan: cicikızzz, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 35
  Son Mesaj : 06-Oct-2012, 02:00
 3. Mührü Şerif'in Fazileti
  Konuyu Açan: kuzguncuk, Forum: Havas & Hüddam.
  Cevap: 29
  Son Mesaj : 08-May-2012, 17:56
 4. Fatiha-i Şerife'nin Esrarı (Hacet Duası)
  Konuyu Açan: lilith87, Forum: Dilek Duaları.
  Cevap: 38
  Son Mesaj : 20-Sep-2011, 22:44
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com