4 Sayfadan 1. 123 ... SonSon
Toplam 32 sonuçtan 1 ile 10 arası gösteriliyor
 1. #1
  volkancmrt

  Sarılık Hastalığı Tedavisi

  Sarılık hastalığına yakalanmış olan sarıdan yapılmış bir tas bulup getirir veyahutta bulamaz ise temiz kalaylı bakır bir tasta kullanılabilinir.Ayrıca 2 adet yorgan iğnesine ihtiyaç vardır.
  İğneler tasa bırakılır ve üzerine tasın yarısı dolacak kadar temiz su doldurulur.İğneler tasa bırakılıp 3 kere
  ''Estağfirllahel vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin. Allahümme salli ala seyyidina MUHAMMEDİN ve ala ali
  seyyidina MUHAMMEDİN ve ala ali seyyidina MUHAMMED.''
  Duası okunur.Daha sonra tastaki iğnelerin delikli kısmından tutulur ve tastan çıkarılır.Sarılık hastalığına yakalanmış kimsenin kaşının başından yani burun kökü hizasından başlayarak yukarı doğru iğnenin uçları hastanın cildine değer değmez hafifçe sürterek aşağıdan yukarı doğru çıkılır ve işlemi yapan kişinin elleri hastanın saçları hizasında birbirine değer.Bu işlem yapıldıktan sonra aşağıdaki dua hastanın yüzüne vede suya birkere okunup üflenir.
  OKUNACAK SURE:
  ''Bismillahil halikıl ekber hirzün likülli haifin la takate li-mahlükın maallahi azze ve celle.Bismillahirrahmanirrahim.Le-kad caeküm resulün min enfüsiküm aziz aleyhi ma annitüm harisün aleyküm bilmü'minine Raüfün Rahim.Fein tevellev fekul has biyallahü la ilahe illa hü aleyhi tevvekkeltü ve hüve rabbül arşil azim.''
  Bu işlemler 3 defa tekrarlanır.İğneler sudan çıkarılırken iğnelerede nefes edilir.Ve aynı şekilde burun kökünden yukarı çıkarılırken yukarıdaki sure okunur ( Bismillahil halikıl'dan-azime kadar olan sure).
  Bu işlemler 3 defa tekrarlandıktan sonra iğneler suya atılarak suyada üflenir.
  İğneler 3 gün suda bırakılır.Bu 3gün boyunca hasta bu tas ve iğnelere 5 dakika kadar bakar.Bu süre zarfında hastalık geçer,su ve iğneler tenha bir yere dökülür.
  Bu su 3 gün içerisinde hastalığın şiddetine göre sapsarı olur.

  lütfen tıklayın

  http://www.gnoxis.com/forum/basitce-...uyu-t6914.html
  VOLKAN C. 2. #2
  Birşey sormak istiyorum. Sen bunları nereden öğrendin ve paylaşmaktaki amacın nedir? Sorumu yanlış algılama lütfen genelde bu tip şeyler anlatılmıyor onun için soruyorum.

 3. #3
  paylaşım için teşekkürler.. bende merak ettim nora nın sorusunu..

 4. #4
  volkancmrt
  SEVGİLİ NORA
  Ben sorunun bir kısmına yüzeysel cevap vermekle yetineceğim kusura bakmazsın umarım; bu bilgilere gördüğüm rüyalar sayesinde edindim.
  Bu bilgileri hatta anlatmayı düşündüğüm daha çarpıcı rittüelleri hiçbir internet sitesinde göremedim.
  Bazı medyumların sitesinde bu konular bulunmakta fakat sadece konu başlıkları anlatılmış,mesela cinler,nasıl olduklarını anlatıyorlar nasıl görüleceklerinden kimse bahsetmiyor.
  Bu yazmış olduğum rittüelli bir medyum uygulama karşılığında ne kadar ücret talep ediyor dersiniz?
  Benim bunları anlatma yani yazma sebebim bu tür bilgileri sizlerle paylaşmaktan başka bir şey değil,bilgi paylaşıldıkça büyür kanaatindeyim.
  İnanın şahsi hiçbir menfaatim söz konusu değil zaten düşünürseniz, buradan gönül rızası hariç hiçbir şahsi menfaat sahibi olamam.
  SEVGİLERİMLE
  VOLKAN C.

 5. #5
  birikinti
  İslam dini büyü,muska dini değildir. Şaman adetleri bunlar. İslamı katmayalım bunlara lütfen...

  Kuran'da Hz. İbrahim'in samimi duası şu şekilde bildirilmektedir:
  "Hastalandığım zaman bana şifa veren O'dur. (Şuara Suresi, 80)

  De ki: "Sizi karanın ve denizin karanlıklarından kim kurtarmaktadır ki, siz (açıktan ve) gizliden gizliye ona yalvararak dua etmektesiniz: 'Andolsun, bizi bundan kurtarırsan, gerçekten şükredenlerden oluruz'. De ki: "Ondan ve her türlü sıkıntıdan sizi Allah kurtarmaktadır. Sonra siz yine şirk koşmaktasınız." (Enam Suresi, 63-64)

  Allah Maide Suresi'nde "Ey iman edenler, içki, kumar, dikili taşlar ve fal okları ancak şeytanın işlerinden olan pisliklerdir. Öyleyse, bun(lar)dan kaçının; umulur ki kurtuluşa erersiniz." (Maide Suresi, 90) şeklinde buyurmaktadır. Hz. Musa'nın büyücülerle karşılaşmasının anlatıldığı ayetlerde ise "büyücüler, kurtuluşa ermezler" (Yunus Suresi, 77) ve "büyücü ise nereye varsa kurtulamaz" (Taha Suresi, 69) şeklinde bildirilmektedir.

  De ki: "Sizin şirk koştuklarınızdan ilk kez yaratacak, sonra onu iade edecek olan var mı?" De ki: "Allah yaratmayı (ilkin) başlatır, sonra onu iade eder. Öyleyse nasıl çevriliyorsunuz?" De ki: "Sizin şirk koştuklarınızdan hakka ulaştırabilecek var mı?" De ki: "Hakka ulaştıracak Allah'tır. Öyleyse, hakka ulaştıran mı uyulmaya daha hak sahibidir, yoksa doğru yola ulaştırılmadıkça kendisi hidayete ulaşmayan mı? Ne oluyor size? Nasıl hükmediyorsunuz?" (Yunus Suresi, 34-35)

  ************************************************** ************
  RÜYA İLE GELEN FORMÜL:

  I.Dünya Savaşı'nın ardından ülkesine dönen Kanada'lı doktor G. Banting zor günler geçiriyordu. 27 yaşındaydı, bir cerrah olarak iş arıyor ama bulamıyordu. Bir süre sonra Ontario Üniversitesi Fizyoloji Bölümü'nde zar zor bir asistanlık görevi buldu.

  O dönemde üniversitede şeker hastalığı üzerinde çalışmalar yapılıyordu. 30 Ekim 1920 gecesi, Benting laboratuvarda çalışırken yorgunluktan uyuyakaldı ve biraz sonra gördüğü rüyanın etkisiyle birden uyandı. Rüyasında üç satırlık bir formül görmüştü; unutmadan hemen kalkıp yazdı.

  Ve o andan sonra tıp tarihinde bir devrim başlıyor ve şeker hastaları için umut ışığı yanıyordu.

 6. #6
  volkancmrt
  Sevgili birikinti
  Benim bildiğim birçok büyü,ayetlerle yapılıyor.Bunun ispatını (biraz sonra yazacağım kara büyü adlı başlıkta bir kez daha) göreceğiz. İslam dini açısından yapılması doğru bulunmadığı herkes tarafından zaten biliniyor.
  Ayrıca şunu dile getirmek isterimki ben islam dinine inanan bir kişiyim kurranı kerimden alınan ayetlerle bu tür iyileştirmelerin yapılması vede bunun gerçekleşmesi müslüman bir kişi olarak beni şaşırtmıyor.
  Fakat yahudi gizemciliği kabala öğretisinin (mikro kozmozla makro kozmozun birleştirilmesi) ritüellinindede gerçekleşmesi beni gerçekten çok şaşırttı.Şu günlerde bunun nasıl hayata yansıdığının (gerçekleşmesinin) araştırması içerisindeyim.Yani bunlar arasındaki etkileşimin ana kaynağını bulmaya çalışıyorum.
  Ve bulduğum tek kaynakta sanırım insanın özünde yatıyor,kim olursa olsun...
  Şunuda ifade etmeliyim rüya olayı çok farklı bir olay,eminimki sizinde başınıza gelmiştir.BEN bazen hayatta çözemediğim matematik sorularının çözümünü rüyada buluyorum ve uyandığımda artık çözümlerini bulmuş oluyorum.Bu bilinç altına yerleşmesiyle alakalı bir şey diye düşünüyorum fakat bazı rüyalar çok daha farklı oluyor;karşında başlı başına bir mucize duruyor vede buna nasıl ulaşman gerektiği anlatılıyor buda sanırım başka bir araştırma konusuna tezahür etmiş oluyor.
  SEVGİLERİMLE
  VOLKAN C.

 7. #7
  maji
  kardeş sana demedimmi mileti uyutma ! sana bireysel saldırıda bulunurlar diye" ilk saldırı benden" bu formüllerin bir kısmı gizli ilimlerde var zaten. sarı tas usulu ,ve ineyi suya atma vs. bidaha olmasın ,benimle ağız munakaşasına girersen? sayfayı ve gizli ilimle çetrefilinden hangi sayfa diyede yazabilirim ..not=istanbuldayım bütün büyü kitaplarım adanada kaldığından tlf ile not aktara bilirim.......majiiiiiiiiiiii

 8. #8
  whitepower
  Rüyada görüp bunları anlatma falan pek içime sinmedi doğrusu...Bi de anlamadığım şey bu dediğimi yanlış anlama ama neden bi soruya cewap yazarken "güzin abla" tadında "sevgili nora,sevgili birikinti" şeklinde giriyorsun mewzuya...Bana inceden reklam kokan hareketler gibi geldi ondan sordum...Gelelim şimdi bu paylaştıkça büyüyen bilgi mewzusuna...Yine affına sığınarak bunu söylemek istiyorum;sanki inceden bi üstün özellikler atfetmeye çalışır bi hal seziyorum sende....Ayrıca bu söylediklerini denedin mi...Bi kanıtın war mı...Bak mesela maji değişik bi yaklaşımda bulunmuş sanaMajiye vereceğin cewabı merakla bekliyorum...Herşeye rağmen paylaşım paylaşımdır dan düstur alarak sana başarılar diliyorum...

 9. #9
  birikinti
  Alıntı volkancmrt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Fakat yahudi gizemciliği kabala öğretisinin (mikro kozmozla makro kozmozun birleştirilmesi) ritüellinindede gerçekleşmesi beni gerçekten çok şaşırttı.Şu günlerde bunun nasıl hayata yansıdığının (gerçekleşmesinin) araştırması içerisindeyim.
  Sevgili volkancmrt yukarıdaki alıntıda tam olarak ne anlatmak istediğinizi gerçekten merak ediyorum...

  Ayrıca rüyaların kişisel olduğunu düşünüyorum ben..Hatta bu ritüellerinde öyle...Siz o kişiye kişisel enerjinizi kanalize ediyorsunuz yani... Büyüde tıpkı dua gibi kişisel bir enerjidir ve ne kadar büyütülürse etkiside o kadar büyür.. Ne kadar inanaı olursa okadar etkisi olur...Fenomen Dergisinde yıllar öncesinden bi sayısının orta sayfasından şuna buna benzer satırlar hatırlıyorum..."İsraili lanetleyelim. Unutmayalım ki büyü bir güçtür. Ne kadar fazla büyütürsek o kadar etkili olur" tarzı bir yazıydı..

  Ayrıca Sarılık hastalığının devasının ilham olmasını anladım diyelim Karabüyü ilham oluyorsa onada yoğunlaşıyorsunuz demek ki ve bu bir iyileştirme çalışması değil...
  En derin sevgi ve saygılarımla...

 10. #10
  maji
  bir insanın üstüne o kadar gitmeyin....gıcık bir hamle, karşınıza bir o kadar'da gıcık hamle görmeniz mümkündür .........amam.maji.tor

4 Sayfadan 1. 123 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Cushing Hastalığı Ve Tedavisi...
  Konuyu Açan: Renan, Forum: Sağlık.
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 01-Dec-2012, 02:12
 2. Lupus Hastalığı Ve Tedavisi...
  Konuyu Açan: Renan, Forum: Sağlık.
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 29-Nov-2012, 01:25
 3. Şeker Hastalığı Tedavisi...
  Konuyu Açan: Renan, Forum: Sağlık.
  Cevap: 2
  Son Mesaj : 12-Apr-2011, 01:33
 4. Uyuz Hastalığı ve Tedavisi
  Konuyu Açan: tugce, Forum: Hayvanlar Alemi.
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 31-Mar-2011, 20:22
 5. Cevap: 0
  Son Mesaj : 14-Mar-2011, 17:28
Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com