Sihirli sayı hesaplayıcımız, Milli Piyango, Sayısal Loto vb. şans oyunlarında kazanma şansınızın yüksek olduğu günleri ve sayıları belirliyor.

Nasıl Kullanacaksınız: Belirli bir güne ait sihirli sayınızı hesaplamak için aşağıdaki formu doldurup hesapla butonuna basın. Gün sayısı 5 çıkan günler şans oyunları için en uygun tarihlerdir.

09 Kasım 2005 - Tempo Dergisi - Sihirli Rakamlar Kazanma Şansını Artırıyor

Her ayın 9, 19, 29’unda, özel günlerde, bayramlarda ve yılbaşında Ankara’daki Milli Piyango Merkezi’nde çekiliş yapılır ve Milli Piyango’nun kazanan rakamları belirlenir. Noter huzurunda özel makineyle yapılan bu çekilişte rakamlar, özel makineler aracılığıyla, tamamen rastlantısal olarak belirleniyor. Ancak… Bu rastlantısal sözcüğünün ardından, “evrende tesadüfe yer yoktur” sözünü de hatırlamak gerek.

Yorumcu.com sitesinin Yayın Yönetmeni Altan Yıldız, hayatımızda rastlantısal olduğunu sandığımız her şeyin, bazı nedenlerin sonucu olduğunu söylüyor. Yıldız, bu düşüncesini şöyle destekliyor: “Böyle olunca ikramiye isabet edecek biletler (rakamlar) ve bu biletleri satın alacak kişiler arasında bir ilişkinin varlığından söz edebiliriz. Bu ilişkiyi belirlemenin çok sayıda yöntemi var. Bu yolların bazıları sezgisel, bazıları ise akılsal öngörü yöntemleri.”

Yıldız’a göre, örneğin medyumların kullandığı önceden biliş (prekognisyon) bir sezgisel öngörü yöntemi.

Herkesin kolayca uygulayabileceği akılsal öngörü yöntemlerinden biri de Numeroloji. Numerolojiyle şanslı gün ve sayıları belirliyor, böylece şansınızın yüksek olduğu numaraları satın alarak şansınızı artırma olanağı bulabiliyorsunuz.

Füsun SAKA
http://www.tempodergisi.com.tr/life_style/09305/


buradan giriş yapın