Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arası gösteriliyor
 1. #1

  Ülker Special K Diyeti

  Sabah kahvaltısına vakit bulamayanlar için Ülker special k diyeti ayrı bir kolaylık katıyor yaşamlarına. Ancak ülker kellogs special k ürün vakti sorunu için üretilen bir ürün değil kısa zamanda form tutmak isteyen bir miktar kilo fazlası olanlar için hazırlanmış üründür. Sabah kahvaltısını diyet listesinden kaldıran hiçbir proğrama rastlama mümkün değildir. Kellogs k ile aynı şekilde sabah kahvaltısı ile birlikte diğer ana öğünlerden birisinin değiştirilmesi ana fikir olarak oluşturulmuştur. Ülker diyet ürünleri kullanıcı geri dönüşümleri ve uzman önerilerini sosyal medyadaki paylaşımlar aracılığıyla kullanıcılarına ulaştırmayı başarmış durumda.
  Ülker special k diyeti yaparken kolaylık web sayfası ve facebook üzerinden kolaylıkla yardım alabilirsiniz. Ülker kellogs special k ürünü ile bir kasa yağsız süt ile oldukça düşük kaloriden oluşan öğün yapılmasının yanı sıra protein ihtiyacıda karşılanabilmektedir.

  A, B ve vitamini yönünden vücudumuzun ihtiyaçlarını karşılayacak değerlere sahiptir. Special k ve benzeri ürünleri kullanarak zayıflamak isteyenlerin uzmanlarca yapılan önerilere dikkatlice uymaları gerekmektedir. Special k diyeti sayfasına giderek kendinize en uygun beslenme tarzında oluşturulan kendinize özel kişisel diyet proğramı oluşturarak kellogs k hemen zayıflamaya başlayabilirsiniz. Ülker diyet ürünleri ürünleri kullanarak iki hafta gibi kısa sürede incecik bir vücuda sahip olabilirsiniz. Ülker kellogs yani ülker special k diyeti hakkında bilinmesi gerekenleri düzenli olarak paylaşmaya devam edeceğiz.

  Special K Diyeti Nedir Nasıl Yapılır?

  Special K diyetini kesinlikle bir çoğunuz duymamışsınızdır. Special K dengeli beslenmeye ve kendinizi formda tutmanızı sağlayacaktır. Bu diyetle yaşamınızı sağlıklı geçireceksiniz. Kim istemez ki vücudunun düzgün olmasını ve formda olmasını. Eğer sizde kendinizi düşünüyorsanız kesinlikle Special K diyetini uygulamalısınız. Aslında insanın önemli olan kendisini iyi hissetmesidir. Aynaya baktığı zaman kendisini iyi hissetmeyen insanlar hiçbir işte başarılı olamazlar. İnsan kendini iyi hissetmesi için kesinlikle formda olması gerekmektedir. Formda olmak ne demektedir. Daima kilonuzu korumak ve o vücut güzelliğinize hep sahip olmaktır. Bunun içinde yapmanız gereken bu diyeti uygulamaktır.

  - Günde iki öğün Special K tahıl gevreği
  - Dengeli bir üçüncü öğün
  - Yeterince sıvı tüketimi
  - Bol hareket

  Special K gevreği ile kendinizi kesinlikle çok rahat hissedeceksiniz. Kesinlikle sizde special k gevreğini denemelisiniz. Olumlu sonuçlara ulaşacaksınız. Bu gevrek tamamen insanı formda tutmak için ve zayıflatmak için yapılmış bir formüldür. 2. #2
  Yulaf ezmesi çok daha faydalı ve üstelik de tok tutucu özelliğe sahiptir. Special k denilen ürün, pirinç ve buğday gevreği karışımıdır. Aynı ürünü Nestle de üretiyor. Pirinç ve buğday gevreği hiç bir zaman yulaf ve yulaf ezmesi kadar sağlıklı olamaz.YUlaf her bakımdan çok daha üstündür.Üstelik hem yüksek vitamin deposu hem de bağırsakları da çok iyi çalıştırıyor. Ben special k da denedim ve pirinç/gevreğinin çok tüketilmesi halinde yine de çok kalori alınacağı ortadadır.Sonuçta içinde bulunan pirincin ve buğdayın kalori miktarı belli.Reklamlara fazla itibar etmemek gerekir,diye düşünüyorum. Special K tüketmeseniz bile, günde üç makul öğün ve bol hareketle, zaten kilo vermek kolaylıkla mümkündür..!Special K'ya ne hacet!

Benzer Konular

 1. Limonata Diyeti (Başta Ülser Olmak Üzere Bir Çok Derde Devası)
  Konuyu Açan: Daphne, Forum: Şifalı Bitkiler ve Alternatif Tıp.
  Cevap: 3
  Son Mesaj : 21-Aug-2013, 19:41
 2. Soğan Çorbası Diyeti
  Konuyu Açan: Selene, Forum: Diyet Programları.
  Cevap: 1
  Son Mesaj : 10-Nov-2009, 02:12
 3. İsveç Diyeti
  Konuyu Açan: Selene, Forum: Diyet Programları.
  Cevap: 13
  Son Mesaj : 10-Nov-2009, 02:03
 4. İşte Bomba Diyet, Üzüm Diyeti
  Konuyu Açan: Nokta25, Forum: Diyet Programları.
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 13-Jul-2009, 20:08

Bu Konu İçin Etiketler

Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com