22 Sayfadan 7. İlkİlk ... 56789 ... SonSon
Toplam 211 sonuçtan 61 ile 70 arası gösteriliyor
 1. #61
  Teşekkür ederim.Bende yazarken şefkat sevgi ve gülümseyerek yazıyorum.Algıladığınız bu.

  Bİrde ben bu forumda huzur buluyorum.Eskiden bir sitede poker opuydum.Orası savaş alanı gibi insanların birbirine saygısı yok, sürekli saldırı kavga vs. Burası istediğim yerdi evet. Saygılı düzgün usluplu insanlar,birbirine hiç tanımadan yardım eden insanlar. Bunlar çok alışık olmadığım ve hep istediğim şeylerdi.
  Bende uzun bir süre izlemiştim sonra üye oldum.

  Umarım aynını sende hissedersin aramıza hoşgeldin. 2. #62
  hazan99
  PEKİ büyüye girer mi sizce bu şekilde..yada resime birtakım dualar okumak büyüye girer mi ya?

 3. #63
  Bu zihinsel telepati bende korkarım büyüden uzak dururum.Göz bağcı kısmını yapmadım.Ya aslında o kısmıda bence niyet.Çünkü şu var; Burda okunan dua falan yok sadece düşünce gücü ile birşeyleri amaçlarına odaklamak var.Telepatik düşünce transferi.Birşeyleri yakmıyoruz vs. şeyler kullanmıyoruz dua okuyup lanet etmiyoruz ki.İnançla beyin kontrolu ve enerji yardımı ile düşünce transferi yapıyoruz hepsi bu.Bilmem başkaları böyle düşünmüyor olabilir. Ama bence bu.

  Adı aşk büyüsü ama; aşk zaten kendi bir büyü değilmi vE onu bize yaşatan da Allah değilmi.

 4. #64
  blondberry
  Ben bu konuda çok uzman değilim tabi ki ama bence bu büyü değil. Sonuçta telepatik bir olay. zaten Allah'ın bize hediye ettiği bir nimet. Sadece biz nasıl kullanmamız gerektiğini bilmiyoruz.

  Ben de bir kitap okuduktan sonra bu konularla ilgilenmeye başladım. Sen neyi düşünürsen ve neye yoğunlaşırsan -iyi veya kötü- bir şekilde hayatına sokmuş olursun. Geçmişte yaşadığım kötü tecrübelerime bakıyorum da gerçekten hepsi ben de var olan ve bilnçaltımda gizli kalan hep korktuğum ve bilmeden kendime çektiğim şeyler..

  Bu arada teşekkür ederim Aytaşı

 5. #65
  cadeau
  bu denediğiniz yöntemde karşı tarafın zihin gücü daha yüksekse sizi alt edebiliyor. sizin gücünüzün daha fazla olması gerekiyor. ben resimle falan yapmadım sadece düşüncelerimle yaptım. şu an etkilemeye çalıştığım insanın zihin gücü benden daha yüksek. bu yüzden oldukça zorlanıyorum açıkcası.

 6. #66
  Mesela birine kızıyoruz, öfkeleniyoruz, canımız acıyor başlıyoruz söylenmeye.Hatta bazılarımız beddua ediyor o anda ordaki enerji burda yok emin ol.
  Herşeyde niyet aslında kötülük düşünüp kötülük için yapılan dua bile hatalı. Bunda sevgi istemek yada beklemek.Bence büyü falan değil bu.zihinsel düşünce geçişi hepsi o.

 7. #67
  per' yaw her yazımız hemen hemen aynı bizimkilere ne yapsak yapalım aynı.yontulmamış kalaslar hiçbişey etki etmiyor ne telepati ne başka şey ne olacak halimiz yaaaa.çok değer verdiği şeyi biliyorum ama o bile ters tepiyor nerde yanlış yapıyorum bir bilsem.duyan olsa bu deli napıyor derler kendimi o kadar kaptırdım ki omuzuma koyduğum sevdiği şeyle konuşurken buluyorum kendimi ama yine yok yine yok

 8. #68
  blondberry
  Onun zihin gücünün daha yüksek olduğunu nasıl anlayabiliyoruz ki?

 9. #69
  Cadeu herşeyde öyledir odurum. Dualarda bile hatta birine bi ah edersin eğer onun duası seni geçerse işlemez kaynağına döner. Enerji geçişlerinde de öyledir. O zaman şunu dene; zayıf zamanlarında bilinç atına mesaj aktar.bunu tekrar edersen işe yarar. Savunmasız anlarda bilinç altına yazılan mesajları bir süre sonra karşındaki kendi düşünceleri sanarak seni istediğin amaca ulaştırır.
  Şİmdi diyeceksiniz denedinmi? Evet hemde hepsini ve istediğim her sonucu aldım.

 10. #70
  aaaa belkide benim kalasın zihin gücü benden daha güçlü ben ne kadar onu istiyorsam o bir o kadar reddediyor demekki.peki ben bunu nasıl yenebilirim

22 Sayfadan 7. İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Benzer Konular

 1. Cevap: 202
  Son Mesaj : 27-Kas-2014, 19:25
 2. En Etkili Aşk Büyüsü Sarmısak Büyüsü.
  Konuyu Açan: pyramid, Forum: Büyü.
  Cevap: 61
  Son Mesaj : 06-Nis-2012, 18:26
 3. Aşk Büyüsü Bozma
  Konuyu Açan: star67, Forum: Büyü ve Nazar İçin Dualar.
  Cevap: 3
  Son Mesaj : 05-Oca-2010, 21:23
 4. Tarot Ask Büyüsü
  Konuyu Açan: Auraile6his, Forum: Büyü.
  Cevap: 0
  Son Mesaj : 30-Ağu-2008, 15:33
 5. Çakıl Taşı ve Aşk Büyüsü
  Konuyu Açan: sefamerve, Forum: Büyü.
  Cevap: 14
  Son Mesaj : 13-Haz-2008, 01:37

Bu Konu İçin Etiketler

Sitemiz kişiler arası iletişimi sağlayan bir servis sağlayıcıdır. Kişilerin yazdıkları kendi sorumluluklarındadır.
Hukuki gerekçeler ile kaldırılması talep edilen içerikler için lütfen iletişim linkini kullanınız.

Sitemizdeki yazılar telif hakları ile korunmaktadır. İzinsiz alıntı yapılamaz ©estanbul.com