Aldatan Erkeklerin Kalbi Tehlikede

Aldatan erkek ve aldatan erkek profillerinden sonra şimdi de bilim adamları, aldatan erkeklerin kalp krizi geçirme riskinin, eşlerini aldatmayan erkeklerden daha yüksek olduğunu ortaya çıkarmış. Aldatan erkekler kalp krizi riskiyle karşı karışayaymış. Bu da aldatan erkeklere Allah’ın uygun gördüğü bir ceza olsa gerek. Allah’ın sopası yok derler…

Aldatan erkeklerin kalp sağlığı ile ilgili Bilim Adamlarının yaptığı bir araştırmadan bahsetmek istiyoruz…

İtalya’nın Floransa Üniversitesi’nde görevli bilim adamları ”aldatma ve kalp sağlığı” başlıklı bir araştırma yapmışlar. ”Aldatma ve kalp sağlığı” araştırmasının sonuçlarına göre, aldatan erkeklerin sadece iyi giden evliliklerini değil kalp sağlıklarını da riske attıkları ortaya çıkmış.

Bilim adamları, özellikle kendilerinden daha genç yaşlarda kadınlarla eşlerini anladatanların kalp krizi riski taşıdığı görüşündeler. Aldatmanın, zaten beraberinde yakalanma korkusu getirdiği için erkekleri heyecana sürüklediği, normal aldatmalarda bile kalbin yüksek heyecana dayanmadığını dile getiren bilim adamları, bir de kendilerinden genç kadınlarla beraber olan erkeklerin heyecanının katlandığını ve özellikle seks esnasında kalp krizi geçirme riskinin yükseldiğini bildiriyorlar.

Erkeklerin kendi eşleriyle seks yaparken kalp krizi riski taşımazken, yasak aşklarıyla seks esnasında yakalanma korkusuyla heyecana kapıldıklarından kalp krizi riski taşıdıklarını da sözlerine ekliyorlar.

Aldatan erkeklerin bazılarının ise, eşlerini aldattıkları için vicdan (varsa) azabı çektiklerini bu nedenle de kalp krizi geçirme potansiyelinin yükseldiğini ifade ediyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here