Android ve iOS Uyumlu Huawei TalkBand B2 Satışa Sunuldu

1433398622_huaweirangeofficialTeknolojideki gelişmeler durmuyor. Birbiri ardına piyasaya sürülen teknolojik ürünlerden bir çoğunun özellikleri, hayretten ağzımızı açık bırakıyor. Huawei TalkBand B2′ de bunlar biri. Huawei TalkBand B2’nin ne olduğunu duymayanlar için en kısa açıklamasıyla, gelişmiş özelliklere sahip akıllı bileklik diyebiliriz.

Huawei’in mart başında düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nde açıkladığı ikinci nesil akıllı bilekliği TalkBand B2 180 dolar fiyatıyla satışa çıktı. Siyah, beyaz ve altın rengi deri kayış olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle satışa çıkan TalkBand B2 en gelişmiş özelliklere sahip akıllı bilekliklerden biri olarak gösteriliyor.

Android ve iOS işletim sistemli cihazlarla senkronize olabilen TalkBand B2 yürüyüş, tırmanma ya da bisiklet gibi egzersiz etkinliklerinde yapılan aktiviteleri otomatik olarak algılar ve yakılan kalori sayını ekrana yansıtır. Jawbone uygulamasından kişiye özel spor tavsiye alınabilen akıllı bileklikte kullanıcılar ayrıca destekleyici 3.000 uygulamadan yararlanabilecek.

TalkBand B2’yi Bluetooth kulaklık olarak da kullanmak mümkün. Akıllı bileklik daha iyi ses kalitesi için gürültü önleyici iki adet mikrofon bulunduruyor. TalkBand B2’yi ayrıca akıllı telefonla eşleştirip kamera için uzaktan deklanşör butonu olarak kullanmak mümkün.

TalkBand B2 suya ve toza karşı dayanıklı bir yapıda. Bluetooth 3.0 bağlantısına sahip bileklik Android 4.0+ ve iOS 7.0 üzeri cihazlar tarafından destekleniyor. Plastik OLED ekrana sahip TalkBand B2’nin pili 1.5 saatte şarj oluyor ve Huawei’in iddiasına göre 5 gün pil süresi sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here