Bakireyken de Hamile Kalınabilir mi?

bakireyken_hamile_kalinabilir_miBakireyken hamile kalınabilir mi? sorusu bir çok insanın aklını meşgul etmiş olmalı ki, google’ da en çok aranan konular arasında yer alıyor. Bakireyken hamile kalınabilir mi konusunun daha çok genç kızları ilgilendirdiği kanısındayız. Bekaret bozulmadan sürtünme yoluyla yaşanan cinsel ilişki sonucunda hamile kalınıp kalınmayacağı her zaman merak konusu olmuştur.

Biz de google aramalarında en çok arananlar listesinde çıkan ”bakireyken hamile kalınır mı?”konusunu araştırdık ve topladığımız bilgileri portalımıza taşıdık.

Gebelik, erkeğin sperminin kadının yumurtalığını döllemesiyle oluşur.

Boşalma öncesi sıvılarda, ejakülatuar sıvılarında sperm bulunur, bu sperm vajina veya vulvaya giderse hamile kalma olasılığı ortaya çıkar.

Öpüşme, sürtünme, oral seks, anal sekste şayet erkeğin spermi vagina veya vulvaya gitmezse hamile kalınmaz.

Bakire bir kız, ister 5 kez isterse 500 kez partneriyle yakınlaşsın, spermle vajina temas etmediği sürece hamilelik oluşmaz.

Sürtünerek ilişki bakire kızların tercih ettiği bir ilişki türüdür bu ilişkide hamile kalma riski yok denecek kadar azdır. Penis vajinaya girmemekte ve erkek spermini dışarı boşaltmaktadır.

Fakat şunu bilmeli ki bakireykende hamile kalınabilir. Şöyle ki kızlık zarı vajina girişinin 2-3 cm içindedir, şayet vajinanın girişine boşalma olursa gebe kalma ihtimali ortaya çıkar, bakire olmak gebeliğe engel bir durum değildir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here