Blackberry Priv Türkiye’de Satışa Sunuldu

1449084636_1445057782blackberry-privBlackberry, android işletim sistemine sahip ilk akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Blackberry’nin ilk akıllı telefonu olan Android işletim sistemli Blackberry Priv geçtiğimiz günlerde Türkiye’de de satışa sunuldu. Blackberry Priv, telefon piyasalarında kendine bir yer edinir mi bilinmez. Ama fiyatının oldukça yüksek olduğu da bir gerçek. Blackberry Priv, ülkemizde 3.499.00 Tl.

BlackBerry Priv’de 5.4 inç büyüklüğünde kavisli camla kaplı Quad HD çözünürlüklü AMOLED dokunmatik ve BlackBerry’nin geleneksek fiziksel klavyesi bir arada sunuluyor. Telefonun işlemci biriminde 64 bit altı çekirdekliSnapdragon 808 yer alıyor.

Android 5.1 Lollipop işletim sistemiyle çalışan BlackBerry Priv’in yazılım tarafında şirketin güvenlik uygulamaları da ön yüklü yer alacak. 3GB RAM, 32GB artırılabilir depolama, Optik görüntü sabitleme teknolojisine sahip 4K video kaydı gerçekleştiren ve çift LED flaş ile desteklenen 18MP çözünürlüklü arka kamera, 2MP ön kamera ve 3.410mAh kapasiteli pil BlackBerry Priv’in öne çıkan özellikleri.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here