Bu erkekler Daha Bencil

timthumb (3)Bencil bir erkekle beraber olmak zordur. Erkek arkadaşınız ya da eşiniz bencil bir erkekse işiniz zor, hayatınız zor, mutlu olmanız ise çok zordur. Bu nedenle hiç bir kadın bencil bir erkek ile beraber olmak, evlenmek istemez. Beraber olduğunuz erkeğin bencil olduğunu nasıl anlarsınız? Aslında bir erkeğin bencil olduğunu keşfetmek o kadar da zor bir şey değil. Onun konuşmalarından ve tavırlarından, sürekli ben, ben, ben söylemlerinden kolayca anlayabilirsiniz. Ancak, bir çok kadın beraber oldukları erkeğin bencil olduğunu keşfetseler de aşklarına yenik düştükleri için bu çok önemli ayrıntıyı görmezden gelirler.

Aslında maksadımız bencil erkeğin özelliklerini anlatmak değil. Bencil erkek derken, erkek bencilliği üzerine yapılan ilginç bir araştırmadan bahsetmek istiyoruz.

Ohio Üniversitesi’nde yapılan araştırmaya göre paylaşım sitelerine fotoğraflarını koyan erkeklerin normalden fazla anti sosyal özelliklere sahip oldukları ve psikopatça eğilimler gösterebilecekleri ifade edildi.

Konuyla ilgili araştırma yapan profesör doktor Jesse Fox insanların kendilerini nesneleştirmelerinin son derece tehlikeli olduğunu belirterek artan sosyal ağ kullanımının birçok olumsuzluk doğurduğunu ifade etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here