Çekici Bir Erkek Olmanın 5 Yolu

Girdikleri her ortamda göz doldurmak, dikkat çekmek, güzel kadınlar tarafından ilgi odağı olmak her erkeğin sahip olmak istediği meziyetlerdir. Bazı püf noklatalara dikkat etmek şartıyla çekici bir erkek olmak sanılan kadar zor bir şey değildir.

Öncelikle uzun boy, gösterişli vücut hatları, konuşkanlık kadınların ilgisini çekmeye yarasa da tek başına pek bir şey ifade etmez aslında. Bu özelliklere eklemeniz gereken meziyetler var.

Eğer siz de fit görünümlü çekici bir erkek olmak istiyorsanız uzmanların tavsiye ettiği 5 yöntemi deneyin…

1-Çekici bir erkek olmanın ilk şartı kendine güvendir. Kendinize güvenin. Çünkü kendisine güvenen kadar çekici bir erkek yoktur. Üstünüze başınıza dikkat edin. Giyiminize özen gösterin. Giyiminden emin olan kişinin kendine güveni artar.

2-Temiz olmaya özen gösterin. Temiz olmak demek, yeni ya da son moda giysiler giymek demek değildir. Kendinizi sevin. Fiziksel anlamda mükemmel ve gösterişli bir erkek olmayabilirsiniz. Bu asla kendinize takıntı konusu yapmayın.

3-Kendinizde beğenmediğiniz, değiştirilebilecek özelliklerini değiştirin. Ya da en azından çaba harcayın. Değiştiremediğiniz taktirde de çok fazla kafa yormayın.

4-Zeki bir erkek her zaman kadınların ilgisini çeker. Ne kadar çok okur ve gezerseniz zekanızı ve entellektüel kapasitenizi o kadar çok geliştirebilirsiniz. Bu yüzden okumaya ve gezmeye zaman ayırın.

5-Espri anlayışınızı yüksek tutun. neşeli, pozitif ve gülümsemekten, kahkaha atmaktan çekinmeyen bir erkek tüm ortamlarda ilgi odağı olacağı gibi kadınlar tarafından da ilgi çeker. Kadınlar esprili ve güler yüzlü, alçak gönüllü erkeklere bayılırlar. Bu tür erkekler kadınların gözünde vazgeçilmez erkek tipidirler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here