Çekici Kadını Diğer Kadınlardan Ayıran 9 Özellik

0482fc77902d0b4c9a449d5d1e0345a8_MBazı kadınlar vardır, erkekler tarafından paylaşılamayan. Girdikleri ortamda rüzgâr gibi esen, başta erkekler olmak üzere o ortamı etkileri altına alan. Böyle kadınlara çekici kadınlar diyoruz. Her kadın güzel olabilir, güzel giyinebilir, çok şık olabilir ama her kadın çekici olamaz. Çekici kadın olabilmek için güzel olmak ve şık giyinmek yeterli değildir.

Çekici kadınlar bazı özellikleriyle diğer kadınlardan ayrılırlar. Her yerde, her ortamda dikkatleri üzerinde toplayan, erkeklerin başında kavga ettiği bu çekici kadınların çoğu güzel bile sayılmazlar. O halde nedir onları her ortamda ve erkeklerin yanında çekici kılan?

Çekici Kadınları Diğer Kadınlardan Ayıran Özellikleri

– Gizemlidir

* Dürüsttür fakat her şeyini bir anda ifşa etmez. Elindeki kartları ise yüksek sesle açmamayı tercih eder.

* Erkeği kimi zaman merak içinde bırakması gerektiğini iyi bilir. Onunla her gece buluşamaz çünkü yapması gereken başka işleri de vardır.

* Yanlış anlaşılmalara asla izin vermez, ancak kırgın olduğunda da kendisiyle iletişim kurulmasını engeller. Kafasını toparladığında ise az ve öz bir şekilde, kırgın olduğu konudan açık yüreklilikle söz eder.

– Esprilidir

* Zamanın kontrolünü elinde tutar. Hayatındaki erkek ile arasındaki ritmin denetimi sadece onun elindedir. Ancak bunu karşısındakine asla belli etmez.

* Espri anlayışını sürekli geliştirir. Sahip olduğu mizah anlayışı ile hayatındaki erkeği gülümsetmeyi başarır.

* Kendine değer verir. İltifat edildiğinde gülümseyerek teşekkür eder. Hayatındaki erkeğin eski ilişkilerini sorgulamaz ve kendini başka kadınlarla kıyaslamaz.

– Tutkuludur

* Hayatındaki erkekten öte tutkuları da vardır. Hobileri, arkadaşları, işi ya da ailesi de onun için yaşadığı aşk kadar önemlidir. Ancak hiçbiri bir diğerinin önüne geçmeyecek kadar iyi dengelenmiştir.

* Hayatındaki erkek o an için yanında bulunmadığında ya da ona zaman ayıramayacak kadar yoğun olduğunda bu duruma içerlemez, çünkü kendini oyalayacak başka meşguliyetleri de vardır.

* Bedenine özenle yaklaşır. Görünüşünü ve sağlığını önemser. Kendine olan saygısının fiziksel görünümüne de yansıması gerektiğine inanır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here