Erkek Dediğin Nasıl Olmalı?

0188fd04evliliktemutlulugun-sirri”Nasıl bir erkek?” sorusuna her kadının farklı bir cevabı vardır. İdeal sevgili kavramı kadından kadına farklılıklar gösterir. Kafanızdaki modele göre seçtiğiniz bir erkekle ne kadar mutlu oldunuz ya da ne kadar hayal kırıklığına uğradınız bunu ancak kendiniz bilebilirsiniz. Ancak genel anlamda tüm kadınları mutlu edebilecek türden bazı erkek modelleri vardır. Sevgilinizden ayrıldığınızda yeni ilişkinizde böyle bir erkeğe yer vermeyi düşündünüz mü hiç?

İşte ”nasıl bir erkek?” sorusunun her kadını mutlu edecek cevabı…

1 . Saçınızı tarayacak biriyle birlikte olun
Sizin için sıkıcı bir ritüel olan saç taramak, onun için aşk göstergesi olsun. O saçınızı tararken size olan sevgisini bu şekilde size sunsun

2. Damak zevkinize hakim olsun
Restaurantta gittiğinizde menüye hızlıca göz attıktan sonra “bu tam senlik” diyebilsin. Onun tercihlerine güvenin ve kararı ona bırakın.

3. Geniş omuzlu olsun!
Aslında en kritik maddelerden biri bu. Bazen sadece hayat yorduğu için bile içinizden ağlamak geldiyse başınızı yaslayıp, rimelleriniz aka aka ağlayacağınız bir omuzu olmalı. Bembeyaz t-shirtüne yaptığınız rimel sanatını ise gururla taşısın.

4. Huzursuzluğunuzu gizleyemeyeceğiniz biri olmalı
“İyiyim” dediğinizde “sende bir şey var kesin!” diyebilecek kadar mimiklerinizi tanıyor olsun. Yorgun olduğunuz zamanla, canınızın sıkkın olduğu zamanı ayırabilsin. Soruna ustaca ulaşarak, sizi konuşturabilsin.

5. Hayatınızdaki HERO “O” olsun
Renkli pelerini, dar taytı giymesin ama gerektiğinde sizin için imkansız olan neyse onu başarabilsin. Korktuğunuzda, kendinizi çaresiz hissettiğinizde saat kaç olursa olsun o hep yanınızda olabilsin.

6. Arada sırada mutfağa hükmetsin
Kendine özgün, çok iyi yaptığı en az bir menüsü olsun. Sizin için hazırlayacağı yemeği aşkla sanata dönüştürsün.

7. Yemek yemeyi en az sizin kadar sevsin
En çok da sizin ilk kez denediğiniz yemekleri afiyetle yesin. Tüm uğraşlarınıza rağmen sonucunda çok lezzetli bir menü oluşturamamışsanız bile “hayatım, sen yaparsın da güzel olmaz mı” desin, tabağına gömülsün. Tabağını bitiremeyecek gibiyse bile kalan yiyeceği size çaktırmadan çöpe döksün.

9. Her zaman güzel koksun
Kendine has bir kokusu ve parfümü olmalı. Sokakta yürürken ansızın bir koku size onu hatırlatmalı.

8. Size masal anlatsın
Evet, bazen uykuya dalmadan yaratıcılığını sizin için kullanmalı, kendi hikayesini yaratarak sizi uykuya hazırlamalı. Ejderhalarla savaşmalı, prensesi, kuzuları kurtlardan kurtarmalı.

10. Teknolojiye hakim olmalı
Tv kumandasından, ipad’e tüm teknolojik konularda danışmanınız o olmalı. Her zaman bir çözümü olmalı, çözümü bazen siz bilseniz bile yine de sizin teknoloji konusundaki canlı destek hattınız olabilmeli.

11. Kahveye eşlik edebilecek muhabbeti olmalı
İçtiğiniz her yudumda gözleri ya da sözleriyle size bir şeyler anlatmalı.
İşte tam olarak böyle birini bulmuşsanız ona iyi davranın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here