Hamile Kalmayı Kolaylaştıracak İncir Kürü

_67983146_67983145Günümüzde kısırlık vakalarının bir çoğu artık tedavi edilebilmekte. Kısırlığa yol açan etkenler tesbit edildikten sonra, olumsuzluklar ortadan kaldırılarak kısırlık sonlandırılmaktadır. Ancak kısırlıkta en önemli sorun sebebin tesbit edilememesi. Tıp dilinde nedeni bilinmeyen kısırlık olarak geçen bu durum, çiftlerde herhangi bir biyolojik eksiklik olmamasına rağmen gebelik olayının gerçekleşmemesi.

İşte böyle bir durumda her türlü yolu deneyip başarılı olamayanlar için Prof.Dr.İbrahim saraçoğlu’ndan, hamile kalmayı kolaylaştıracak bir doğal kür tarifi vermek istiyoruz. İşte İbrahim saraçoğlu’ndan hamile kalmayı kolaylaştıracak incir kürü…

Kaynamakta olan yarım litre suya burada dikkat edilmesi gereken suyun klorsuz olması gerekiyor.bu kaynamakta olan suya 15 kadar kuru incir ilave edip 20 dakika kadar ağzı kapalı bir şekilde kaynatıyoruz. 20 dakika kaynadıktan sonra ılımaya bırakıyoruz. Ilıyan şerbet kıvamındaki suyunu 2 veya üçe bölerek öğünlerden önce aç karına içiyoruz.

Kürün uygulanma süresi 21 gündür.21 günlük süreden sonra 7 gün ara verip sonuç alamazsanız 21 gün daha kürü uygulamaya devam edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here