İlk Buluşmada Kadını Etkilemenin 7 Yolu

bir-kadinin-erkekten-hoslandigini-gostermesi-8_qu4mİlk buluşmada bir kadını nasıl etkilersiniz? Çok hoşlandığınız ve ileride birlikte olmayı hayal ettiğiniz kadınla buluşacaksınız ve çok heyecanlısınız. Onu etkilemek, sizden hoşlanmasını sağlamak istiyorsunuz. Ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz?

Kadınları ilk buluşmada etkilemek hem çok kolay hem de çok zordur. Onu etkilemek tamamen size bağlı. Telaşlanmadan bazı taktikler uygularsanız karşınızdaki kadını kolayca etkileyebilirsiniz? Bunun için ilk buluşmada onu etkileyebileceğiniz 7 yolu takip edebilirsiniz.

İşte ilk buluşmada kadını etkilemenin 7 yolu…

1- YAŞ FARKINI ÖNEMSE

Yaş farkıyla ilgili ciddi endişelerin varsa seni rahatlatacak cevap bizde. Buna karar vermek için kullanılan çok basit bir yöntem var: Kendi yaşının yarısı + 7 yaş. Uluslar arası kaynaklar, bu formüle göre birlikte olduğun biriyle sorun yaşama riskinin daha az olduğunu belirtiyor. Bu basit formülü uygula ve kendine çıkan yaş grubuna göre bir kadın bul. Örneğin 35 yaşında mısın? Birlikte olman gereken kadın 24-25 yaşında olmalı. Dene ve gör.

2- İLK RANDEVUDA HESAP ERKEĞİNDİR

Bu, olması gereken bir jest ve gerçek bir centilmenin yapması gereken şeydir. Ne var ki hala bazı erkeklerin ilk buluşmanın hesabını kadınlara ödettiğini biliyoruz. Siz asla onlardan olmayın. Eğer hesabı ödersen, ikinci buluşmayı gerçekleştirme şansın çok yükselir. Ama eğer aksini yaparsan, ikinci randevu şansın neredeyse sıfır olur.

3- HEMEN ARAMA, UYGUN ZAMANI KOLLA

Bunu hepimiz yaşadık. Kadın ve erkek için bu gerilim yaşatan bir problemdir. Harika bir akşamdı. Ertesi gün onu arayıp aramamakta kararsızsın. Sonuçta hemen gidip arıyorsun. İşte bunu yapmamanı tavsiye ederiz. Allah aşkına o telefonunu onu aramak için bir günlüğüne de olsa eline alma. Bu seni çıldırtsa bile.

4- GOOGLE’LANMAYA HAZIRLIKLI OL

Büyük bir ihtimalle partnerin seni google’layacaktır. O yüzden kendinle ilgili en kötüsüne hazırlıklı ol. Sen ondan önce kendini google’da arat ve çıkan sonuçlara bak. En azından sayfada senin üç kızla masaj salonunda çekilmiş fotoğraflarınla ilgili soru gelirse bunun açıklamasını yapmak için hazırlıklı olursun. Böyle durumlarda ilgili siteleri arayıp nazikçe rica edersen fotoğrafları kaldırabilirler. Ha bu arada harika bir google sonucun varsa seni tebrik ederiz. O zaman zaten 1-0 öndesin demektir.

5- SOSYAL MEDYA’DA PAYLAŞMA

Randevu sonrası eve geldin. Dünyaya bu gecenin ne kadar harika olduğunu duyurmak istiyorsun. Çıktığın kadını etiketledin, sana bakmıyorken çektiğin fotoğrafı koydun ve ilişki statünü de hemen “ilişkisi var” durumuna getirdin. Eğer çıktığın kadınlara bunu hep yaptıysan şu an neden yalnız olduğunu anlamak pek zor olmasa gerek. Daha sakin, ağırbaşlı ve karizmatik ol ve sosyal medyadan bir süreliğine uzak dur. Ta ki onun güvenini ve sana olan ilgisini iyice su yüzüne çıkarana dek.

6- KENDİNİ BİRŞEY ZANNETME

Seninle çıktılar çünkü senden hoşlandılar. Ama sen bulunmaz hint kumaşı değilsin. Ya da dünyada kalan tek erkek veya tek kadın. O yüzden kendini onun çevresindeki en önemli kişi zannetme. İnsanlar seçim yapmayı sever ve sen de onlardan biri olabilirsin. Sadece bir seçim, tek seçim değil! Ona sadece seni seçmesi için bir neden yarat.

7- SON OLARAK, ÇEKİCİ OL KENDİNİ İYİ SAT

Çekici veya büyüleyici olmak seni onun gözünde bir anda yukarılara taşıyacaktır. Kibar ve uyumlu olman ve bir tarzının olması, çoğu partnerinin senden istediği ortak şeylerdir. Ona sorular sor ve söylediklerini iyi dinle, daha çok tanımaya çalış. Çekici bir kişi bütün bir gece kendisi hakkında konuşmaz. Çekici olmak ilgi uyandırır ve çok önemli bir özelliktir. Yani sende yoksa, gidip öğrensen iyi olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here