Kadın Ruhundan Anlayan Erkeğin Üç Keskin Özelliği

14335702560.53006200Kadınlar kendilerini prenses gibi hissettiren erkeklere bayılırlar. Eşlerinin ya da sevgililerinin kadın ruhundan anlayacak kadar hassas olmasını, kendilerine değer vermesini isterler. Ancak erkeklerin bir çoğunun kadınları anlamadığı, kadın ruhuna inemediği de tartışılmaz bir gerçek. Kadınların ruhuna hitabeden bir çok romantik davranışı erkekler gereksiz ve saçma bulur. Kadının ruhunu okşayacak, onu iyi hissettirecek bir çok şey onlar için deli saçmasıdır.

Kadın ruhundan anlayan erkek yok mudur? Elbette vardır. Kadın ruhundan anlayan, anlamsız bulsa da kadın ruhuna göre davranan erkeklerin hakkını yememek lazım. Ancak bu erkekler yeryüzünde bir elin parmak sayısını geçmeyecek kadar azdır. Belki abartılı bir tabir oldu ama böyle erkeklerin çok az olduğunu anlatmanın başka yolu da yok.

”Kadın ruhundan anlayan bir erkek olsun istiyorum ama nasıl anlayacağım?” diye düşünüyorsunuzdur muhakkak. Bir erkeğin nasıl karakterde birini anlayabilmek için elbette zaman gerekli. Belli bir zaman sonra baktınız adam kaba saba biri çıktı. Beraberliğinizin ilk günlerinde de kadın ruhundan anlayan bir erkek olup olmadığını anlamanız mümkün aslında. Sadece biraz dikkat etmeniz yeterli.

Kadın ruhundan anlayan bir erkeğin belirgin üç keskin özelliği olur. Beraber olmaya başladığınız erkek bu özelliklere sahipse sakın onu bırakmayın ve sımsıkı sarılın.

Kadın Ruhundan Anlayan Erkeğin Üç Özelliği

1- Kadın olmanın keyfini sonuna kadar çıkarmanızı sağlar.

2- Hiçbir özel günü atlamaz, küçük sürprizlerle baştan çıkarır, size yaşam enerjisi verir.

3- “Tamam sen haklısın”, “Ama akşam maç var”, “Gitmek zorunda mıyız?”, “Tamamen unuttum onu ben” vb. cümleleri asla duymazsınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here