Erkeklere Karizmayı Çizdiren On Soru

Erkeklere karizmalarını çizdiren on soruyu biliyor musunuz? Flört uzmanı David Deangelo’nun son kitabında yer verdiği on sorudan bahsetmek istiyoruz. David Deangelo, erkeklerin bu on soruyu kadınlara sordukları taktirde karizmalarının çizileceğinden bahsediyor. Çünkü bu soruları soran erkek tipleri kadınlara oldukça itici geliyormuş. İşte erkeklere puan kaybettiren on soru…

1- Arabamı nasıl buldun?
Sahip olduğu şeylerle övünen erkek tipleri kadınlara itici gelir. Kadınlar; para, otomobil, ev, saat..vs pahalı şeylerin gözlerine sokulmasından hoşlanmazlar.

2- Öpebilir miyim?
Kadınlar, öpmek için kendilerinden izin alan erkeklerden hoşlanmazlar ve bu davranışı çocukça bulurlar. Karşılarında utangaç bir oğlan çocuğu gibi davranan erkek istemezler. Bu soruya evet deseler bile, nezaket icabı cevap vermiş olurlar.

3- Benden hoşlanıyor musun?
Bu soruyu sormak yerine, kadının hoşlandığını ifade etmesini beklemek en doğrusudur.

4- Benimle çıkar mısın?
Bir erkeğin kontrolü her zaman elinde bulundurması iyidir ancak, bu soru yerine, ”birlikte takılsak güzel olur” sözü tercih edilse kadınların daha çok hoşuna gider.

5- Neden mesajıma cevap vermedin?
Bu soru kadının kendisini suçlu hissetmesine neden olur. Ayrıca, saatlerce mesaj bekleyip kafasına takan erkek profili çizilmiş olur.

6- Kaç kişiyle beraber oldun?
Kadınlar bu sorunun sorulmasından nefret ederler. Çünkü tipik bir kabalık ve kendine güvensizlik göstergesidir.

7- Akşam ne yapmak istersin?
Kadınlar plan yapan erkekleri severler. Bu soruyu sormak yerine plan yapılması ve detaylarının bildirilmesi daha iyi olur.

8- Tekrar görüşecek miyiz?
İlk buluşmadan sonra sorulmaması gereken bir sorudur. Fazla ilgi gösterilmesi, ilişkinin zorluk seviyesini düşürür.

9- Bu insanlarla neden arkadaşsın?
Kadınlar erkek arkadaşlarını eleştiren sevgiliden hoşlanmazlar. Bir kadının arkadaşlarını eleştirmek kompleksli bir davranıştır.

10- Bundan sonra ne olacak?
Her adımı planlamaya çalışmak heyecanı öldürür. İlişkinin akışına bırakılması gerekir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here