Neden Jean?

21140Gardrobunuzda mutlaka jean bulundurmaya özen gösterin. Elinizin altında bir kaç jean olsun. ”Neden jean?” diye düşünüyorsanız, jean’ler bir erkeğin olmaz zamanlarda en önemli kurtarıcılarıdırlar. Acilen bir yere gitmeniz gerekip de ne giyeceğinize karar veremediğiniz durumlarda jean’ler imdadınıza yetişir. Çünkü jean giyinmenin belli bir mekanı yoktur. Gideceğiniz ortama uygun olarak üst kombin sağlayıp rahatlıkla jean giyerek gidebilirsiniz. Hangi ortama girerseniz o ortama yakışır.

Jean’leri Vazgeçilmez Kılan 5 Sebep

1-Kural yok

Jean’i her yerde giyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken üstüne giydiğiniz kıyafetin duruma uygun olmasına dikkat etmek. Örneğin gece çıkarken bir tişört, iş yemeğinde ise ceketle ortama uyum sağlayabilirsiniz.

2-Dikkat çekmek çok kolaydır

Kadınların büyük çoğunluğu jean’lerin kalçalarını ortaya çıkarmasından çok memnun. Tek yapmanız gereken, dar bir model giymek. Tabii kalçalarınıza güveniyorsanız.

3-Dünyadaki en popüler pantolondur

Hiç jean’i olmayan birini gördünüz mü? Hayır değil mi? Her yıl 40 milyondan fazla jean satılıyor. Üstelik 100 yılı aşkın bir geçmişi var. Bu kadar kişi hata yapıyor olamaz değil mi?

4-Asla birbirinin aynı değildir

Dolabını tıka basa jean’lerle doldursanız bile, hepsinin yeri ayrıdır. Çünkü jean’i farklı kılan üzerindeki ince detaylardır. Ve yaratıcı tasarımcılar sayesinde artık bolca detay bulmak mümkün.

5-Her erkeğin bir rengi vardır

Size en yakışanı bulmak için uğraşın. Şu anın en ateşli rengi koyu mavi. Her kıyafete uyacağının garantisini veriyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here