Para Harcamadan Stil Sahibi Olmanın 6 Kuralı

r4fbca9c4eb469a6311579cb02ef83cf4

Stil sahibi bir kadın olmak her kadının rüyasıdır. Her kadın stil sahibi olmayı ister. Stil sahibi olmak hem çok kolay hem de çok zordur. Öncelikle şunu bilmek gerekir ki, stil sahibi bir kadın olmak için çok paraya ihtiyacınız yoktur. Küçük paralara aldığınız parçaları yerinde ve doğru kullanarak kendi stilinizi yaratabilir, insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Çok para harcamadan nasıl stil sahibi olunur? Stil yaratma konusunda 6 kurala dikkat ederek stil sahibi bir kadın olabilirsiniz.

İşte stil sahibi olmanın 6 kuralı…

1.Paçaları Sıva

Ayakkabılar en değerli hazinemiz değil miydi? Evet, o halde neden onları daha fazla vurgulayacak bir adım atmayalım? Ayrıca unutmayın ki ayak bilekleriniz inceyse, kilonuz kaç olursa olsun onları ortaya çıkarmak sizi daha uzun ve zayıf gösterecektir.

2.Ceketler Omuza
Zaten pek çoğumuz sigara yasağından beri istemsiz yapıyoruz bunu. Giyinmeye üşendiğimiz ceketimizi, montumuzu omzumuza atıp soğuğa karşı direniyoruz. Saçma gelse de, modahaftalarından fotoğraflara bakarsanız, sanki ceket giymek için değil, omuza atılmak için tasarlanmış gibi. Apayrı bir hava katıyor gerçekten de.

3.Düğümle

Gömleğinin son düğmesini iliklemek yerine, düğümlemeyi dene. 90’lardan bir esinti tarzında kendini hissettirirken, sıkıcı gömlek de bir anda bambaşka bir boyuta geçecek. Tecrübeyle sabittir.

4.Kolları Sıva

Basit gibi görünen bu önerinin sırrı, uygularken mütemadiyen yapılmış gibi görünmemesinde. Yani özensiz, sanki öylesine kol manşetlerinizi sıvamışsınız gibi olmalı.


5.Kemer Kullan

Bir aksesuara yatırım yapacaksanız bu kesinlikle kemer olmalı. Neden mi? Çünkü en sıkıcı kıyafetlere bile inanılmaz bir hava katarken, doğru kullanımla bel oyuntunuzu vurgulamanızı ve bir illüzyon yaratmanızı da sağlayabiliyor. Evde, sokakta, brunchta kısacası fırsat bulduğunuz her yerde DENEYİNİZ!

6.Gömlekler İçeri

‘Yasaklar Çiğnenmek İçindir’ mottosuyla lise hayatında sırf bunu uygulamadığı için disiplinlik olanlar! Bu bir yasak değil, bir trend! Hem günlük hem klasik kombinlerde kıyafetin tüm havasını değiştirecek bir trend!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here