Samsung Galaxy S3

Smartphone olarak da bilinen akıllı telefonlar, günümüz insanının konuşarak halletmekte güçlük çektiği durumlarda iş yaşantımızda kolaylıklar sağlayan cihazlardır. Samsung’un piyasaya sürdüğü akıllı telefon olan Samsung Galaxy S III; şu ana kadar yapılmış olan tüm testlerden alnının akıyla çıkmış, en akıllı telefon olduğunu tüm dünyaya göstermiştir. Performans testlerinde birçok telefon ve hatta tabletlerle kıyaslanan Samsung Galaxy S III, hepsinden yüksek puanlar aldı. Böylelikle en güçlü akıllı telefon unvanını da kazandı.

Samsung Galaxy S III diğer akıllı telefonlarla karşılaştırıldığında daha ince ve hafif olduğu görülmektedir. Çakıl mavisi ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur. 8 MP’lik kaliteli kamera sensörüne sahip olmasına rağmen, rakiplerindeki orana göre kamerası 2-3 mm dışarda durmamaktadır. Bu da arka kısmının daha şık göze gelmesini sağlıyor. Genel anlamda gerçekten şık ve işlevsel yapıya sahiptir. Ekrana daha çok şey sığdırılabilen ve bu da daha iyi bir görüntü kalitesine imkan veren 4,8 inçlik bir ekrana sahiptir. Ekranının büyük olmasının en kötü tarafı bundan böyle telefonunuzu tek parmak ile kullanamayacak olmanızdır.

Tartışmasız bu yıla damgasını vuran telefon olarak gösterilen Samsung Galaxy S III, Türkiye piyasasında gerçekten beklenen ilgiyi gördü. Piyasadaki rakiplerin daha uzun pil ömrü sunan Samsung Galaxy S III, fiyatı oldukça yüksek olmasına rağmen ödediğiniz paranın hakkını sonuna kadar verecek bir akıllı telefondur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here