Seksapaliteyi Korumak İçin Ne Yapmalı?

couple-on-first-date_3b4zErkekler için kadınlar üzerinde bıraktıkları etki çok önemlidir. Kadınlar üzerinde etkili bir erkek olmaktan hoşlanırlar. Her erkek kendine göre kadınlar üzerinde anlık olarak etkileyici bir konuma gelebilir. Ama bir çok erkek yaptıkları hatalar yüzünden kadınlar üzerindeki bu etkiyi kısa sürede kaybederler.

Sürekli karşı taraf üzerinde etkili bir erkek olmak istiyorsanız öncelikle imajınıza sahip çıkmanız gerekiyor. İmajınızı kaybetmemek için bazı hatalar yapmaktan kaçınmalısınız. Bir çok erkeğe imaj kaybettiren tavır ve davranışlardan bahsetmek istiyoruz. Bu hataları yapıp da kendi kalitenizden ödün vermeyin. Karşı cinsin size olan bakış açısını kötü yönde değiştirmek gibi bir yanlışı yapmayın!

BÖYLE ŞEYLERE SİNİRLENMEYİN!

Eşyalarınıza özen gösteriyor olabilirsiniz ama bunu abartmayın. Arabanın kapısını hızlı çarpması ya da telefonunuzu yere düşürmesi sizde asabiyet yapmamalı.

AMA ANNEM ÖYLE YAPMIYOR!

Konuşmalarınızda referans noktası olarak annenizi göstermeyin. Eve ne zaman döneceğiniz ya da onu ne zaman ziyaret edeceğiniz hakkında uzun telefon konuşmalarını başka bir yerde yapın.

LIGHT ERKEK OLMAYIN

Devamlı diyet halinde müsli ve salataya bağlamayın. Kalori-kolesterol hesabı yapıyor olsanız bile bunu onun gözüne sokmayın.

İŞİNİ BİLEN İNSAN İMAJI ÇİZİN

Patronunuzla ilgili sürekli bir eleştiri ve yakınma halinde olmayın. Olgun, ne istediğini bilen, kariyer sahibi bir imaj çizin.

GİYİM KUŞAMDAN YANA DERT YANMAYIN!

İşe giderken ütülü gömlek problemi çektiğinizden yakınmayın. Ücretsiz bakıcılık kimse için cazip bir iş değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here