Sutyen Tercihiniz Karakterinizi Ele Veriyor

eger-arkadan-kopcali-bir-sutyen-giyiyor-ve-arkadan-kopcaliyorsanizSutyeninizi nasıl giydiğiniz ile kişiliğiniz arasında bir bağlantı olabileceğini düşünmüş müydünüz hiç? Sutyen tercihinizin karakterinizi yansıttığı fikri size gerçekçi gelmeyebilir ama bu konuda yapılan araştırmalar, sutyen tercihinizin aslında karakterinize bağlı olduğunu ortaya koyuyor.

Beden dili ve insan davranışı uzmanı Patti Wood’un bu konudaki araştırma sonucunu içeren makalesi, ReedBook’ ta yayınlandı. İşte sutyen tercihinize göre karakteriniz.

Eğer Arkadan Kopçalı Bir Sutyen Giyiyor ve Arkadan Kopçalıyorsanız…

Siz bir destekçi, yardımcısınız. İnsanların etrafında olmayı, yardım etmeyi seven bir insansınız. Tavsiye vermek için her an ulaşılabilecek bir yerde olan bir arkadaşsınız. Ve asla yeterince hazırlıklı olmayacağınızı düşünseniz de çantanızda tuhaf şeyler taşıyorsunuz.

Eğer Arkadan Kopçalı Bir Sutyen Giyiyor Ama Önde Kopçalayıp Arkaya Çeviriyorsanız..

Etkileyici birisiniz. Her şeyin yerli yerinde ve doğru yapılmış olduğunu bilmek istiyor ve bunun için zaman harcamaktan çekinmiyorsunuz. Ama aynı zamanda dikkat çekmekte ve fark yaratmakta da zorlanmıyorsunuz.

Eğer Önden Kopçalı Sutyen Giyiyorsanız..

Sürücüsünüz. Lider ruhlusunuz. Boşa zaman harcamaktan hoşlanmıyorsunuz. Verimli ve kaliteli ürünlere yöneliyorsunuz çünkü aynı şeyleri tekrar tekrar yapmak size göre değil. Akılıca kararlar veriyor ve pek de pişman olmuyorsunuz.

Eğer Sutyenin Kopçasını Açmadan Başınızın Üzerinden Giyip Çıkarıyorsanız..

Dikkatlisiniz. Her şeyin doğru yapıldığından emin olmak istiyorsunuz. Ve bir kez işe yarayanı bulduğunuzda, tekrar uğraşmaya ne gerek var değil mi? Hayatta özel şeyleri kendinize saklamak istiyor ve ilgi odağı olmaktan hoşlanmıyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here