Türk Erkeklerinin Ortak Özellikleri

Bugüne kadar hep erkekleri genel özellikleriyle ele aldık. Bizim Türk erkeklerinin karakteristik özelliklerinden bahsetmedik hiç. Türk erkekleri bu özellikleri sayesinde dünya erkeklerinden ayrılırlar. Çünkü bu özellikler Türk erkeklerinden başka erkeklerde yoktur.

Türk erkeklerinde bulunan bazı özellikler var ki, bu özellikleriyle sanki fabrikaya sipariş verilmiş, tek bir torna kalıbından çıkmış gibi birbirleriyle benzeşirler. Kendi araştırmacılarımızın derlediği, Türk erkeklerinin bu ortak özellikleri neymiş bakalım;

– Türk erkeklerinin %70’i eşleriyle ya da sevgilileriyle olan ikili ilişkilerinde yalan söylerler.

– Türk erkeklerinin %65’i anasının ağzına bakar. Yani tam bir ana kuzusudurlar. Evlenene kadar karşılarına çıkan bütün bakımlı kadınlar onlar için güzeldir. Ancak, evlenmeye karar verdiklerinde analarının dediği olur.

– Flört döneminde, flört ettikleri kızları kıskanma eğilimleri yoktur. Ama evlendikten sonra, eşleri dünyanın en çirkin kadını da olsa onu herkesten kıskanırlar.

– Türk erkeklerinin %90’ı aldatılmış olmayı asla hazmedemez. Eğer aldatıldığını anlamışsa, aldatan kadını hemen bırakır. Eğer aldatma evliyken olmuşsa, aldatmanın bedeli çok ağır olabilir.

– Türk erkeği üçe ayrılır; İş kolik, dışa dönük, evcimen

– Türk erkeklerinin bir çoğu eşini aldatır. Aldatmayanların sayısı, aldatanlardan daha azdır. Ancak yakalanana kadar eşine duyurmamaya özen gösterir. Yakalandıktan sonra da yana yakıla af diler. Eşini seve seve başkasıyla aldatan tek erkek türü Türk erkeğidir.  Aldatıp affedilense tekrar aldatmaya meyillidir.

– İyi bir Türk erkeği, gerçek karakterini evlendikten sonra gösterir.

– Türk erkekleri kolayca elde ettikleri kızlarla evlenmezler. Evlenen varsa da çok azdır.-

– Türk erkekleri elde etmekte zorlandıkları kızların peşinde koşmazlar. Kolay elde ettiklerini de çabuk bırakırlar.

– Türk erkekleri, hisleriyle hareket eder. Hatta kadınlardan daha çok hislerine yenilirler. Bu nedenle kavgacıdırlar. Çabuk kavga ederler.

– Türk erkekleri baskıyla yola gelmeyi kaldıramazlar. Hatta inadına üzerine giderler. Eğer bir şeyi yapmalarını istemiyorsanız güzellikle vazgeçirmeniz gerekir.

– Türk erkeklerinin en iyi özelliği, anneler kadar çocuklarına düşkün olmalarıdır. Bu nedenle evlilikte ilk çocuk isteyen taraf olurlar.

– Hasta olduklarında çocuk gibi ilgi beklerler. Eğer ilgi gösterilmezse küserler.

– Vücutları konusunda hassastır. Vücut kusurları dile getirildiğinde öfkelenerek karşı atağa geçerler.

– Türk erkeklerinin kalbine giden yol midesinden geçer.

– İşleri yapılmadığında hemen anneleriyle kıyaslamaya başlarlar. Çok dağınık olduğu söylendiğinde de ”eskiden annem yapardı” cevabını verirler.

– Modern Türk erkeği, kadında iyi yemek yapmaktan daha başka özellikler arar.

– Türk erkeklerinin en iyi düşünebildikleri yer tuvalettir.

– Türk erkekleri kadınlar gibi roman okumayı sevmezler.

– Onları tatmin edebilmek için hayatınızdaki bir çok şeyden vazgeçmek zorunda kalabilirsiniz. Çünkü bulduklarıyla yetinmezler.

– Sekste ve güç gerektiren başka konularda eşleri tarafından övülmekten hoşlanırlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here