Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Erkek çocukları üstün bir varlık gibi, kız çocuklarını da hizmetçi gibi büyüttüğümüz sürece kadınlar ölür, erkekler öldürür
  3. Sanırım böyle bir dua arayan vardı, güncelleyelim faydamız olur inş.
  4. Yesterday
  5. Tatlının yanında dondurma da olsun
  6. 100 bin  iHLAS OKUMA LİSTESİ    dostça_75..........7 900 gaziantep .......... 100 Nokta.................3 000 sevilay32…........ 8 000 Zeliha................1 000 ıvy...................... 400 Astrolog............ 2 900 Hacersş...........30 000 Toplam............53 300
  7. Last week
  8. Cangirl75

Ya Nur Esması

evet uygundur her farz namazin akabinde esmalar, dualar cekmek daha fazla tesirlidir
  9. Derin

Ya Nur Esması

Ya nur esmasını her namaz ardından çekmem dogru mudur? Bu esma ile ilgili çalışma yapanlar bilgilendirir se sevinirim.
  10. gecmis senelerde cok karmasik okuyordum yani bir kac tertip ayni anda not tutarak hepside icime sinarak okuyordum kendimi kasmadan. Siteden biri bana özelden ,sen ne yapiyorsun ? okumalari corba yapiyorsun ve öyle okuma' demisti ,sen tek tertibi sec o yolda devam et`diye uyari almistim. Kulak asmamistim cünkü hepsine müsaittim ve icime sinmisti derken devam etmistim bana hic zarari olmadi ama sunu ifade edeyim okumalarimda tam istedigim hedeflerime ulasamasamda islerimde olumlu sonuclar aliyordum yani müsterilerimiz oluyordu örnegin islerim diger arkadaslarimdan daha cabuk ve olumlu oluyordu bana diyorlardi ki jet gibi calisiyorsun cidden de islerim cok yogun olsada cok kolay geliyordu birine birsey desem dahi yerine geliyordu bu tür faydalarini görmüstüm ve daha bircok seylerde ha bunu da ifade edeyim hedefim konusunda ise de ser ise de zaten olmuyordu ....
  11. Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için. Herkes senin gibi düşünce sadece kulluk vazifesi için dua etse herşey önlerine serilecek her istekleri olacak ama kafalardaki düşünceler acabalara yer verdiği sürece kısır döngü içinde yaşıyorlar. Farkında olmak çok güzel....
  12. hacerş çok güzel yazmışsın ben alınmadım kesinlikle ama bence insan istediği gibi okuyabilir birini yaptım ayy ötekini okumıyım onun etkisini keser yok ben önce okuduğum filan duaya güvenmiyorum onun için bide şunu okuyim bilmem ne gibi yaklaşımlar yanlış bence ben onu demek istedim içimden ne geliyorsa ne kadar istiyosam neye gücüm yetiyosa okurum böyle bi düşünce bizi sınırlamamalı bence bu yanlış bi durum çünkü süperrrr
  13. Dostca icin 11 ad okudum. Rabbim yar ve yardimcisi olsun. Incisel, yine listeye ekleyebilirmisin beni cnm.
  14. Buralardasın bakıyorum da son zamanlarda. Ben arada bir girip çıkıyorum sadece.
  15. Amın Adanus Rabbım duysun sesimizi inşallah Evet dediğin gibi zamanı ne zamansa bilemiyoruz hayırlısıyla versin inşallah rabbim Allah razı olsun
  16. Duası varmı bilmiyorumda, dr. Git istersen şimdi aklımda yok hangi dr. Herhalde Psikiyatri idi , komşumuzun kızı da kekeme idi belli bir süre ağzına çakıl taşı koydu, belli bir sürede kalem le dolaştı problemi yok çok güzel konuşuyor. Doktor gözetiminde 6 ayda düzelmişti. Geçmiş olsun Allah acil şifa versin. Birde sesli kitap oku ve yakınında kim varsa özet anlat, kimse yoksada telefonunu vs. Kayıt yap dinle. Çakıltaşı ve kalemide doktor gözetiminde yap onların özel taşları var onlardan verirler sana... Bu dediğim olayda 1980 lerde idi, şimdi daha farklı yöntemleri vardır.
  17. Teşekkürler Allah razıolsun kardeş.Yeğenlerininde olur inşallah Rabbim onlarada tatdırsın evlat sevgisini.İnanıyorumki herşeyin bir vakti zamanı var ben 5 yıl bekledim Rabbim ziyadesiyle lütfetti.
  18. wireles kardeşim sen çok yaşa ALLAH umduklarına nail eylesin seni korktuklarından emin eylesin seni millet içip içip minareye kılıf arıyorlar sonrada ALLAH ile kul arasına kimse giremezmiş giremiyorduda o kadar peygamber niye geldi o kadar kitap ve sahife niye geldi herkez kendi dinine inanıyor islama degil
  19. Ben 5 yaşından korktuğum için kekemeyim şuan 25 yaşındayım tavsiye ettiğiniz dua varmı
  20. رَبِّ هَبْ لِي مِنَ الصَّالِحِينَ Okunuşu: "Rabbi! Heblî mines-sâlihîn." Anlamı: "Ey Rabbim! Bana sâlihlerden (bir oğul) ihsan et!" (Sâffât, 37/100 ibrahim peygamberin duası
  1. Load more activity
  • Create New...