Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Dün gece rüyamda bir arkadşım kendine bir elbise ve bir klozet kapağı almış ısyerimdeyim biri klozet kapağı su geciriyormu diye bakıyor biri elbiseye bakıyor bende onlara bakıyorum.
  3. Yesterday
  4. Yıllık ızindeyim hava tam istediğim gibi cok da rahat olabileceğim bir yerdeyim ama izninim ilk gününden beri huysuzum icimde bir sıkıntı var ve işle ilgili bir sıkıntı. Geçmiyor geçmiyor.
  5. hanafta

Rüya Yorumlamak

Rüyamı yorumlayacak bir arkadaş var mı acep
  6. gercekci tarafi oldu mu ?
  7. Zencefil icin 11 ad okuyorum. Rabbim yar ve yardimcisi olsun
  8. Bende boynumda kolye olarak taşıyordum.Bi zararı olmadı.Hatta sınavlarda ve önemli olan konularda özellikle taktım konuyu iyice hatırlamak için.
  9. Last week
  10. İncisel için kalan 10 tâneyi de ben alıyorum... Zencefil için 30 adet okundu...
  11. ssl de nedir yahu?kendimi o kadar bilgisiz hissediyorum ki bazen
  12. Kardeşlerim üzerinizdeki etkiler hiç bir zaman rukye ile gitmez. Üzerinize neden dolayı geldi tespit edilir sonra tevbesi, kısası, kefareti, helallikleri yapılır ancak üzerinizdeki ölür bunun başkaca yolu yoktur vesselam.
  13. sol taraftaki uyuşma, karıncalanma vs belirtiler anneye zülüm veya anne ah ve bedduası dır kardeşim. Tövbe edip annenden hak helalliği alınacak.
  14. 70 defa insirah suresidir 70 defa sayisi verilmis üzerine ruhi sIkinti felan
  15. Düşünsene birisi haberin yokken senin için Allah'a dua ediyor. Allah'ım böyle insanlara rast getir bizi.

16. Ne güzel nasihattir ;

Kendine hak gördüğünü, başkasına çok görme...

17. kimse sormuyor, millet kendi derdinde. herkes birilerine kendini ispatlama derdinde....peh....
  18. Ağırdır yükü insanın, çaresizdir, yorgundur, öylece bakar kalır bazen imtihanına. Bazen eğilip sormak istiyorum 'Toprak, sana da yük oluyor muyum?' diye
  19. haha hiç güleceğim yoktu baya tutku olmuş sende ..
  20. Ben chatbox suz yapamiyorum. Herşeyimi yazıp paylaşıyordum. Biran önce beni sevdiğime kavuşturun
  21. Duzenleme yapmak istiyorum 188 cenaze hatti
  22. Hayirli olsun abi demek ki benim kizim senin bebise abla oluyor ☺☺
  23. 200 okudum, Rabb'im kabul etsin İnşallah...
  24. Mevsimler birbirine karıştı. Çok yaz yağmuru bulutlu yaz havası gördüm ama bu yıl gibi soguk ve yağışlı temmuz ayı hiç gormemistim hava soğuk rüzgar fırtına. Allah im beterinden koru
  25. renan meraba sitede ana sayfada forum ekranı değiştimi? hani o konu başlıklarının olduğu ekranı açamıyorum çok kötü oldu eğer değiştiyse forum böyle tüm zevkimiz kayboldu valla böyle yoksa ben mi o ekranı açamadım anlıyamadım :)

1. Load more activity
  • Create New...