Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 06/23/2019 in all areas

 1. 3 points
  Adamın işi varmış, Ankara'ya gidiyormuş, tam uçağa binerken kuLağında bir ses: Binme, bu uçak düşecek. Dönmüş, bakmış, kimse yok, ama içine de bir kurt düşmüş, binmemiş İkinci uçağı bekLerken kara haber uLaşmış: Uçak düştü kurtuLan oLmadı Koşmuş Haydarpaşa'ya, biLet aLmış, tam trene binecek, aynı ses kuLağında; Binme bu trene, raydan çıkacak..Dönmüş, bakmış yine kimse yok trene binmemiş, geLmiş eve Sabah gazeteyi açınca tüyLeri ürpermiş; Tren Eskişehir'de raydan çıktı, şu kadar öLü, şu kadar yaraLı. Koşup otobüse biLet aLmış, tam binerken yine o ses; Freni patLayacak..Dönmüş yine kimse yok Dayanamamış, bağırmış Sen kimsin yahu Ben senin aLtıncı hissinim Adam iyice kızmış ULan evLenirken neredeydin O ses yine daLgaLanarak söyLenmiş Büyük kazaLara karışmıyoruz
 2. 1 point
  Elinize günlük ihtiyacınız kadar para geçmesi için Geceleri 41 veya 101 kere tekrar edin. Bismillahirrahmanirrahim Allahümme zizultanen azimin ve mennin kadimin ve bişrin kerimin. İlahi daiyel meduvvatit daavatil müstecabati, ente rabbil enfüsil cinni vel insi ve a`yünil insi istikmare midmare me`cüzün me`zurün hümüş şerril beşeri ammir bi zalike, aksemtü aleyküm ya eyyühel ervahüruhaniyyine vel müslimine entüm tevekkeltüm fi ma emertüküm bi huzuru da`veti ve kaza-i ismühü zeheben te-alallahü vasi-un hakemün hadin hadin hüve ayyenün küvvire demün eyne terektümhu-damiküm ya ulvan. Ancak haram harcamalarda çok dikkatli olunuz. Dipnot: Öğrenci iken ailemden para isteyemezdim bu duadan çok faydalanmıştım. Kaynak bilmiyorum sayfaları yırtıldı ama eski bir kitabımızda yazıyordu. Hep paylaşacaktım ama sayfayı bulamamıştım şimdi elime geçtiği için ihtiyacı olan yararlansın istedim.
 3. 1 point
  Evet. Bir tek senin paylaşımın görünüyor. Ben okurum ne olursa hepsi Allah tan deyip besmelemi çekip rızasına ermek için okurum. Bir zamanlar çok sıkıntı çektim lakin Allah a sığındım çok şükür çok şükür çok şükür... Artık bir dilek, istek için hiç dua etmiyorum hep Allah ım senin rızan için, zorda olan kulların için ümmeti Muhammed için diye dua ediyorum. Emin olki bu dua yı okurum lakin sayı ile değil içimden geldiği gibi. Teşekkürler ilgin için
 4. 1 point
  canım bende her gördüğümü bulduğumu okumam genelde güvenilir kaynağı olmalı yada içim de ısınır birşekilde o zaman başlarım. Bu duayı ben paylaşmadan hiç bir sitede göremedim demek kitap eski olduğundan kaynayıp gitmiş. Aslında eski kaynaklarda bizim ulaşamadığımız daha fazla sırlı dualar var ama piyasada yok. Sanırım osmanlı zamanında olduğunu düşünüyorum günümüze kadar getirilmeyip kayıp ettirilmiş, maalesef
 5. 1 point
  Aman onlardan almam onların hepsi yeşilaycı, bana kızıp duruyorlar. Çok şükür emekli maaşım var. Ben senin paylaşımlarına güveniyorum.
 6. 1 point
  Başka para ile örn. Kızından, eşinden onlardan alıp sigara içersin ama bereketlenen parayı kullanma dikkatli olursan hiç birşey olmaz. Ben hiç mealine takılmadım kitaptan gördüğüm için demek eskiler derin hocalar muhtemelen biliyorlardı siteden vesaire görmüş olsaydım çekinirdim , sen haklısın bu konuda ama gerisine takılma benimser isen devamı gelecektir inş..
 7. 1 point
  Özel gün yok malum yaştan dolayı, ama sigara var malesef bıraktım bir sene sonra tekrar içmeye başladım. Aman canım öylede böylede öleceğiz. Su içende ölüyor vs... Misali Birisinden duydum doğru yanlış tartışılır peygamber zamanında sigara yoktu olsaydı onun içinde yasak yazardı kuranı kerim dediler. Kendi adıma teşekkür ederim. Komple latin harfli duayı arattım, kısım kısım aratım hep arapça ilahi çıkıyor. Acaba arapça bir ilahi mi demiştim. Not : maddi ve manevi bir sıkıntım yok çok şükür de ihtiyacı olan için sordum.
 8. 1 point
  6. Histe bir yere kadarmış... Ölümlü olanlara karışıyor sürünmelere değil.
 9. 1 point
  bu gerçekten çok güzeldi
 10. 1 point
  yırtık sayfadan eski kitaptan faydalandım 1950 küsür seneye dayanıyor sadece arapça ve türkçe okunuşu mevcut meali yazmiyor maalesef , unuttum muayyen günlerde elbette ara verilecek . Bunu da yazayım ben sigara kullanmıyorum ama eline geçinen para ile sigara almayın haram değil ama helâlda hiç değil belki etkisini yok edersiniz veya kaybedersiniz bu güzel gücü. Dikkat edin yani benden söylemesi.. Benim ezberimde 101 kez okuyorum kitapta da aynen o sayı belirtilmiş.
 11. 1 point
  Çok güzel bir dua. İnternet den araştırdım birtek senin yazın var ve genelde ilahiler çıkıyor. manasını da yazabilirmisin sana zahmet bana eziyet. Birde devamlı okuyorum yazmışsın günlük 101 adet mi. İnanki bilmiyorum o yüzden sordum şimdiden teşekkür ederim. Genelde hep sorulmuş ve cevaplanmış sorulardan faydalanıyordum. Burda hiç kimse sormamış... Buranın akıllısıda ben olayım bari. Sen biliyorsan yazabilirmisin Türkçesini rica etsem lütfen.
 12. 1 point
  Büyük konuşmamak gerekir ama genç adam çıtır gibi arkasında inandırıcı olarakta yağlı ballı arkasında annesi duruyor ikisinin birinde ikna gücü var ama bu kararı Zerrin Özer ilk önce kardeşlerine danışmalıydı ve ekrana çıkartmalıydı önceden tesbit edilirdi ama yine de verecek sadakası varmış Allah korumuş bi büyük belayı atlattı.
 13. 1 point
 14. 0 points
  Severek ziyaret ettiğim bi site ... şaka ya şaka inanmayın... On yılımı verdiğim bi site Allah nasip ederse emekli olunca bırakırım Ciddiye almayın
This leaderboard is set to Istanbul/GMT+03:00
×
×
 • Create New...