Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/15/2019 in all areas

 1. 2 points
 2. 2 points
  Bence hala yaşıyorsan şanslısın.Ulkende savas yok şanslısın.Bu msji yazacak parmakların var şanslısın.Cuma 2 yasinsa felcli bir cocugun cenazesindeyken bir gun sonra dogan bir cocugun hayirli olsununa gidiyorsun.hayat bu oluyorsun doguyorsun.Herkes cook mutlu da bir mutsuz bir sanssiz bir bahtsiz sen misin.yooo.Bosver...En azindan mutsuzssun ama palyacosun.kurban bayraminda kesim bekleyen bisey de olabilirdin.Sukur diyorum ben.Sukur.
 3. 1 point
  Bazı insanların yüreğinin güzelliği yüzüne, sesine, konuşmalarına, yazdıklarına, yaptıklarına ve paylaştıklarına yansır.
 4. 1 point
  Hiçbiri desem inanın (gerçek) belki tuhaf gelebilir
 5. 1 point
 6. 1 point
  Doğruluk payın %100 katılıyorum ben sevemem..
 7. 1 point
  "İnsanın kendisiyle baş başa kalması, en güzel mülkiyettir.” Sokrates
 8. 1 point
  Siz kafanızda zaten en genel genellemeyi yapmışsınız o yüzden çok da birşeyin değişeceğini düşünmüyorum sizinle ilgili. Birazda pozitif şeyler düşünseniz keşke. Bu arada kadınlar güvenebilecekleri güçlü erkekleri sever. Dış görünüşe takılmayın bence başka konularda geliştirin kendinizi. Karşınızdaki kişinin sözlerini kestirip atmayın biraz düşünerek cevap verin;) size fikirleriyle yaklaşan insanları pişman etmeyin siz herşeyi bilemezsiniz çünki:) Konuyu çok da dallandırıp budaklandırmaya gerek yok bence biraz esneklik biraz güvenirlilik çok kapı açar eminim
This leaderboard is set to Istanbul/GMT+03:00
×
×
 • Create New...