Jump to content

hanafta

Üye
 • Content Count

  243
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

hanafta last won the day on March 31

hanafta had the most liked content!

Community Reputation

5,238 Excellent

Recent Profile Visitors

2,658 profile views
 1. B.ktan geçti ömrüm.Bundan sonrasininda iyi olacağını sanmam.
 2. Çok aşırı Kızkancım.Model şekil hal farketmior. İi yazamıorum.
 3. Avent 7 gün 313 mu nasıl okuyorsun.
 4. Hayır muhabbet artmadı hayatımdaki tüm sırlar ortaya çıktı.
 5. Renan tohum sparis ettim de biberler kaç haftada yeşil bir şey olurlar acaba? Domatesle alakalı bir yorum da rica ediorum.Hepsi tohum şeklinde.
 6. Ablacığım diorum muhtemelen benden küçüksün dur diye tahmin ediorum.Yillardir ben de aynı soruyu soruorum kendime neden herşey düzgün herkes evli çocuk çocuk sahibi ben değilim diye.Allahtan hayırlısını iste olmayınca olmuyor.Olacaksa da hemen oluveriyor.En eski üyelerden biriyim etmediğim özel uygulama gitmedigim yer kalmadı bu yıllar içinde sana tek önerim.Allaha normal yoldan normal dileklerde doğru şekilde dua et.Kaderinde varsa olacaktır.Hayirlisi olur umarım. Ama herhangi bir uygulama yapma iyice karistirsin sonra duzeltemeSsin falan.Direk ulasabilecegin tek yer var orası secde tavsiyem budur.
 7. 21 gün okumuştum. Biraz tehlikeli, muhabbet için okumuştum ama çok beklemedigim bişey oldu.
 8. Kuzum bir karar verilecek bir durum varmış senin için pek istemediğin bir durummus bu durum.ama senin için hayırlı olan buymuş.istemesen de boyun egeceksin.
 9. Oluyor ilginç bir durum anlatıyım. Bir kağıda kurşun kalemle Arapça ya habir yaziosun,yazarken Allahümme ahbirni.....kişinin ismini söylüyorsun yazarken sayısı yok.6 kere. Sonra 822 defa ya habir bayansan erkeksen el habir çekip yastığının altına koyuyorsun 3 gün devam ediyorsun.
×
×
 • Create New...